7634 відвідувача онлайн

Герасимов звільняє досвідчених військових, щоб підвищити свій власний авторитет, - британська розвідка

рф,валерий,генштаб,герасимов

У Росії, імовірніше, звільнили з посади одного з ключових оперативних командирів на російсько-українському фронті.

Про це йдеться у звіті британської розвідки, який було опубліковано в Twitter міністерства Великої Британії, інформує Цензор.НЕТ

Як зазначається у зведенні, Теплинський був керівником відносно успішного виведення російських військ із заходу від Дніпра у листопаді 2022 року, і в Росії він отримав визнання як здібний та прагматичний командир.

"Існує реальна ймовірність того, що дебати з приводу завдань, які були додані ВДВ, сприяли його звільненню: ВДВ часто використовувався для утримання позицій, які традиційно відводилися мотопіхоті", - йдеться у повідомленні.

При цьому залишається незрозумілим, чи зберігає Теплинський свої додаткові повноваження як глава ВДВ, повітрянодесантних військ Росії, зазначають у британській розвідці.

"Звільнення Теплинського, ймовірно, є ще однією ознакою розбіжностей у вищій ієрархії російської операції, що продовжуються, оскільки генерал Валерій Герасимов намагається нав'язати кампанії свою особисту владу", - йдеться в повідомленні Міноборони Британії.

Топ коментарі
+15
Подчиненный перед лицом начальствующим должен иметь вид лихой и придурковатый, дабы разумением своим не смущать начальство
показати весь коментар
24.01.2023 10:18 Відповісти
+13
Є нюанс: "Блазень" звільняється від "спалених" (зі скандалом) на корупції, (правда, не тому що він сам такий "чесний", а щоб не "потягли за собою") , а Герасимов - від тих хто тверезо дивиться на речі та не бажає буть "гарматним м"ясом"!
показати весь коментар
24.01.2023 10:36 Відповісти
+8
Логічно - меньше розумних в оточенні, сам за розумного зійдеш.
показати весь коментар
24.01.2023 10:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та хоч всіх хаи розжене -- якось пох .
показати весь коментар
24.01.2023 10:08 Відповісти
Такова стратегия герасимова - тупорылый..., ещё тупорылее!
показати весь коментар
24.01.2023 12:36 Відповісти
Зеля звільняє голів ОВА, а цей військових. Совпадєніє?
показати весь коментар
24.01.2023 10:10 Відповісти
Є нюанс: "Блазень" звільняється від "спалених" (зі скандалом) на корупції, (правда, не тому що він сам такий "чесний", а щоб не "потягли за собою") , а Герасимов - від тих хто тверезо дивиться на речі та не бажає буть "гарматним м"ясом"!
показати весь коментар
24.01.2023 10:36 Відповісти
ХЗ ...може Му-Му собі якусь "соломку" готує, бо ті хто "тверезо дивиться" навряд чи украінофіли
показати весь коментар
24.01.2023 11:38 Відповісти
а хто такі Голови ОВА? Колишні очільники ОДА, власні політичні кадри
показати весь коментар
24.01.2023 11:37 Відповісти
Їх затверджував Найзеленіший.
показати весь коментар
24.01.2023 11:40 Відповісти
правильной дорогой идете, товарищи...
показати весь коментар
24.01.2023 10:10 Відповісти
Один обісравшийся, виганяє інших обісравшихся, щоб поставити не обісраних обісрацнів, щоб вони повторили долю попередників.. кроговорот обісранців у природі..
показати весь коментар
24.01.2023 10:11 Відповісти
Довб@***. Дякувати Богу за тупість ворогів 👍
показати весь коментар
24.01.2023 10:11 Відповісти
У цій грі виграє найтупійший. Хто, хоч крихту має розуму, знаходиться у когнітивному дисонансі.
показати весь коментар
24.01.2023 10:53 Відповісти
Подчиненный перед лицом начальствующим должен иметь вид лихой и придурковатый, дабы разумением своим не смущать начальство
показати весь коментар
24.01.2023 10:18 Відповісти
А де в російській армії хтось побачив військових? Подивіться на недавно знищені 2 підїзда будинку в Дніпрі і зрозумієте, що там організація терористів з літаками, ракетами і ядерною зброєю.
показати весь коментар
24.01.2023 10:20 Відповісти
яка необтяжена інтелектом харя в того герасімова, як на мене, то він більше на Му-му схожий.
показати весь коментар
24.01.2023 10:23 Відповісти
"..Я видела этот узкий лобик.." ))) (-с) к/ф Покровские ворота.
показати весь коментар
24.01.2023 10:26 Відповісти
Логічно - меньше розумних в оточенні, сам за розумного зійдеш.
показати весь коментар
24.01.2023 10:29 Відповісти
Адекватно делает все ***** и алкаш этот. Понимают, что у них кроме трусливых ФСБ и неизвестной эффективности ФСО вообще нет защиты. Мусора не будут рисковать своими жизнями при революции в армии и ЧВК, росгвардия сильно кадыризирована и они наоборот будут брать власть в свои руки. При этом у заговорщиков нету противодействия авиации и это единственное, на чем сидит чмоня.

Они уже давно воюют за свои жизни и свои жопы, на результат на поле боя им плевать. При этом от чеченцев до руснявых нациков все как раз против чмони и готовы его порвать.
показати весь коментар
24.01.2023 10:29 Відповісти
Куда ему прислать шампанское?
показати весь коментар
24.01.2023 10:35 Відповісти
В ОП
показати весь коментар
24.01.2023 12:15 Відповісти
герасімов - совок ,, совковий хенерал , з совковим мисленням і баченням ведення війни . А звільнив толкового генерала . Так пишуть блогери з кацапії . .
Не знаю наскільки толковим був теплинський , але судячи з дописів у соцмережах русні , кацаські військові його поважають . А герасімова вважають дебілом .
показати весь коментар
24.01.2023 10:40 Відповісти
Чем темнее ночь, тем ярче звезды.
показати весь коментар
24.01.2023 10:41 Відповісти
Герасим топит Муму .старинная мавзолейная сказка..про Ивана Дурака и Лодыря Емелю на Печи 😁😁
показати весь коментар
24.01.2023 10:48 Відповісти
Як там в пісні: "Муму воно і в Африці Муму!"
показати весь коментар
24.01.2023 10:51 Відповісти
Швондер,вы зачем уволили Шарикова?
Профессор,он вор бандит и насильник в Москальской Подворотне...
Спит со всеми подряд ...
А я думал он станет Гением всех времён и народов...,это доктор Борменталь виноват..не надо было этот экскремент затевать...🦍🦍🦍
показати весь коментар
24.01.2023 10:54 Відповісти
Если так то скатертью дорога.
показати весь коментар
24.01.2023 10:57 Відповісти
https://youtu.be/kDpYuiI3leQ ...

Появилось первое видео испытаний нового украинского дрона..
Качество супер видос💪✊
Слава ЗСУ та генералу Залужному 💪✊🔱❤️🖤🔱🇺🇦🇺🇦🇺🇦
показати весь коментар
24.01.2023 11:03 Відповісти
буде смішно якщо герасімову вручать медаль конгресу і пурпурове серце за розвал армії кацапстану, бо виявиться що він глибоко законспірований агент ЦРУ, якого завербували ще коли він був молодим лейтенантом )))
показати весь коментар
24.01.2023 11:04 Відповісти
не треба Му-му вважати дурнем, він паскуда, злочинець, але точно не дурень....Усе має свої причини...
показати весь коментар
24.01.2023 11:39 Відповісти
Putin gave Gerassimow time until
February/March to
de-ukrainify Donetzk Oblast.

Even with captured Backmuth front,
Kramatorsk and Slowijansk
will take also several month to capture.

Since no General will tell Gerazzimow,
that he will be able to do so,
Gerazzimow is on his own.

Grazzimow will have to prepare his forcefull dismission by Putin.

Putin knows, that under current circumstances his buddy Gerazzimow
will not be able, to achieve the commanded victory in Donetzk.

What will Gerazzimow do:

1) step back and ask for dismission

2) hold on to the last day, praying for some unexpected good luck

Either way, who will happily take Gerazzimows seat -
Pizzaghost, Katholydieoff ?

As a Ruzzian General or even just Colonnel,
I would not want to do Gerazzimows job right now.

Will Putin be able to find a replacement for Gerazzimow,
or will he need to order some General against that General's will,
to take Gerazzimows position ?
показати весь коментар
24.01.2023 12:04 Відповісти
Петицію до президента терміново - нагородити його потрібно.
показати весь коментар
24.01.2023 12:13 Відповісти
Герасимов - Мумукинский 🐶
показати весь коментар
24.01.2023 14:04 Відповісти
пусть одних дебилов наберёт,всу воевать легче будет.
показати весь коментар
24.01.2023 17:53 Відповісти