5142 відвідувача онлайн
13 986 56

Кабмін сьогодні звільнить п’ятьох голів ОВА, - ЗМІ. ДОКУМЕНТ

кабмин

На засіданні 24 січня Кабінет міністрів розгляне звільнення 5 голів обласних державних адміністрацій.

Про це свідчить перелік кадрових питань, внесених до розгляду урядом, що є в розпорядженні УП, інформує Цензор.НЕТ.

Йдеться про голів Дніпропетровської (Валентин Резніченко) Запорізької (Олександр Старух), Київської (Олексій Кулеба), Сумської (Дмитро Живицький) та Херсонської (Ярослав Янушевич) обладміністрацій.

За даними видання, Резніченко подав заяву на звільнення сам, щодо інших голів ОВА йдеться про звільнення за угодою сторін.

Кабмін сьогодні звільнить п’ятьох голів ОВА, - ЗМІ 01

Також має розглядатися питання звільнення ківлькох заступників міністрів, зокрема - фігуранта продовольчого скандалу в Міноборони - В'ячеслава Шаповалова, який сьогодні подав у відставку.

Раніше Цензор.НЕТ із посиланням на власні джерела писав, що Живицький, Резніченко, Старух та Янушевич є фігурантами кримінальних справ.

Топ коментарі
+22


Borislav Bereza

@UkrBereza

·

https://twitter.com/UkrBereza/status/1617807935639552000 1 ч

Сьогодні, за ранковою чашкою чаю з дипломатом, почув цікаву фразу: - Відбулися два візита до України і почалися відставки та зміни в керівництві країни. Один візит публічний, один не публічний. Дуже добре, що візитерів почули. Погано, що без візитів це не робиться самостійно...
показати весь коментар
24.01.2023 12:12 Відповісти
+15
показати весь коментар
24.01.2023 12:11 Відповісти
+13
Мілий, любімий,єдінствєнний...😆
показати весь коментар
24.01.2023 12:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
чекаємо на продовження серіалу у вигляді відкритих кримінальних справ
показати весь коментар
24.01.2023 12:08 Відповісти
Більше схоже на поглиблену здачу рашастам нашої теріторії

Хотів би помилятися
показати весь коментар
24.01.2023 12:09 Відповісти
Продовженя буде, але трішечки не таке. Всі вони повспливають на інших посадах, не таких публічних, а більш прибуткових.
Та і треба перевести подих, гроші порахувати.
показати весь коментар
24.01.2023 12:30 Відповісти
Справи як і гроші ******* тишу, незабаром закриють, но ми про це можливо і не почуємо.
показати весь коментар
24.01.2023 13:25 Відповісти
"Спасті рядового рєзнікова". Блокбастер шапіто 95. "Огласітє пожалуйста вєсь спісок нєвінно уволєнних слуг народа"
показати весь коментар
24.01.2023 14:09 Відповісти
Зэлэни ************ бигуть ... ще дЕрьмак з Тартаровым залышылысь и Резьников ..
показати весь коментар
24.01.2023 12:09 Відповісти
От як раз Татаров та Дерьмак при ділі , а прибирають неугодних

Бо треба такі , щоб не заважали слугам марадьорствувати
показати весь коментар
24.01.2023 12:20 Відповісти
Нічого спільного з прибиранням ця клоунада немає, бо в барделі просто пересувають кроваті, а відвідувачам скажуть що тут нові обличча
показати весь коментар
24.01.2023 12:46 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2023 12:11 Відповісти
Мілий, любімий,єдінствєнний...😆
показати весь коментар
24.01.2023 12:16 Відповісти
Служить заступом у Резнікова, а обожнює Дєрмака. Служебний роман.
показати весь коментар
24.01.2023 12:58 Відповісти
Вона на усе згодилась би….
Як біля живого Леніна стоїть…
Мабуть про Захисників України, у мерзлих окопах вспомнила, бідолашна…
показати весь коментар
24.01.2023 12:17 Відповісти
и нихто не заметил боневтика)))
фоном на фото прошло кудайто)))
показати весь коментар
24.01.2023 12:32 Відповісти
Даааа.. це треба було пестюль получити, щоб в цьому напрямку також рух якийсь почався...??
показати весь коментар
24.01.2023 12:12 Відповісти


Borislav Bereza

@UkrBereza

·

https://twitter.com/UkrBereza/status/1617807935639552000 1 ч

Сьогодні, за ранковою чашкою чаю з дипломатом, почув цікаву фразу: - Відбулися два візита до України і почалися відставки та зміни в керівництві країни. Один візит публічний, один не публічний. Дуже добре, що візитерів почули. Погано, що без візитів це не робиться самостійно...
показати весь коментар
24.01.2023 12:12 Відповісти
показати весь коментар
24.01.2023 12:35 Відповісти
Ну, "в керівництві країни" змін поки не видно, дєрьмак на місці...
показати весь коментар
24.01.2023 12:45 Відповісти
"А хто ж його посадить- він пам'ятник!"
показати весь коментар
24.01.2023 18:44 Відповісти
Кабмін звільнить- СІЗО прийме?
показати весь коментар
24.01.2023 12:14 Відповісти
ага)))... их теперя с собаками не найти )))
у своих нотариусов майно попереписывали и свободны аки крыса с корабля ))))
показати весь коментар
24.01.2023 12:33 Відповісти
В Херсоне же только назначили или уже "наработался"? Ну а по нашему Резниченко уголовку надо открывать и раскулачивать, деньги в бюджет, а не на фитнесстренерок и прочий мусор
показати весь коментар
24.01.2023 12:14 Відповісти
Непогану пенсію та плюс подарунки отримали за власним бажанням!!!
Голові Нацдержслужби та керівнику юридичного департаменту не муляє посада, з формулюванням заяв «погорільців» на роботі..
показати весь коментар
24.01.2023 12:14 Відповісти
Чапаева с Фурмановым - Кима и Гайдая забыли
показати весь коментар
24.01.2023 12:18 Відповісти
чем тебе Ким не угодил? В мамалыгу плюнул?
показати весь коментар
24.01.2023 12:46 Відповісти
единственное, чем он всем угодил, так это пи@дежом, только это он и делает за зарплату немалую. Как, впрочем, и остальные его коллеги.
Хотя нет.
Некоторые даже этого не делают. Как наш, волынский.
показати весь коментар
24.01.2023 12:55 Відповісти
не знаю за вашего волынскому и не буду говорить за "остальных коллег", но к нашему николаевскому у значительного большинства местных претензий нет. Но что особенно важно, нет к нему претензий и у людей которые занимались обороной города, как раз наоборот. Так что не нужно накидывать...
показати весь коментар
24.01.2023 14:43 Відповісти
А звідки візьмуться претензії до пустого місця?
У мене теж є знайомі в Миколаєві, і вони не можуть сказати про Кіма нічого.
Зовсім нічого, ніби його немає!
показати весь коментар
24.01.2023 16:04 Відповісти
мабуть твої знайомі з Миколаєва що у львівській області, тай то...навіть не можу уявити де є в Україні люди що не знають нашого Кіма. От навіть ти знаєш що "он всем угодил, так это пи@дежом"
показати весь коментар
24.01.2023 18:17 Відповісти
Нічого-нічого. Гуманітврку погуляйко любить як і вся зешобла .
показати весь коментар
24.01.2023 18:47 Відповісти
Своими высказываниями об обстрелах акватории . Пусть букварь купит , бездарь неграмотная . А кто тебе на что плюнул я интерисоватся не буду .
показати весь коментар
24.01.2023 15:44 Відповісти
Гриша, попей водички...поможет
показати весь коментар
24.01.2023 18:19 Відповісти
Гавно со рта выплюнь .
показати весь коментар
24.01.2023 18:28 Відповісти
Непогано придумав Зеля, за рік до виборів скинути бруд разом з резниченками, старухами, янушевичами, але нарід має пам'ятати, хто ставив їх на посади і скільки місяців ніби не бачив, що ті витворяли. Звичайно янушевич пропрацював тільки місяць, але як його можна було призначати, коли всі знають, що він був слугою яника і азірова? А скільки вже раніше було таких "слуг"?
показати весь коментар
24.01.2023 12:26 Відповісти
думаю тут все хітріше ніж здається...янушевіч десь півроку вже...
показати весь коментар
24.01.2023 12:48 Відповісти
За згодою сторін - то це по +2 місячних оклади за рахунок держави вони отримали на додачу. Наголошую, їх не скорочено, а звільнено за корупцію!!! Яка тут може бути згода сторін? З такою статтєю вони зможуть через невеликий час знову обіймати високі посади.
показати весь коментар
24.01.2023 12:29 Відповісти
Клоун влаштував розгром своїх призначенців рятуючи свій рейтинг.
показати весь коментар
24.01.2023 12:34 Відповісти
Це тільки початок. Держава Україна утримується на кошти партнерів, а це гроші платників податків і кожна копійка підзвітна. Це треба розуміти тільки так. Ще треба розуміти велику різницю між обраними політиками і призначенцями. Д
показати весь коментар
24.01.2023 12:43 Відповісти
І вірно поставили фотку Джонсона. Тут його репутація як політика і якщо кошти виділені партнерами тупо крадуть -він раптово може перестати бути другом України і зжере цих щурів як йоркширський терєр.
показати весь коментар
24.01.2023 12:46 Відповісти
Арахамія та його спільники у відмазуванні гаманця ху@ла Абрамовича мають бути заарештовані.

"В США арестован бывший высокопоставленный сотрудник ФБР Чарльз МакГонигал, который пытался добиться снятия санкций с российского бизнесмена Олега Дерипаски.
Об этом https://www.justice.gov/usao-sdny/pr/former-special-agent-charge-new-york-fbi-counterintelligence-division-charged-violating говорится в пресс-релизе Минюста США.

Вместе с МакГонигалом власти США арестовали бывшего российского дипломата Сергея Шестакова, которому также вменяется нарушение антироссийских санкций и дача ложных показаний ФБР. Оба обвиняемых предстанут перед Федеральным окружным судом Южного округа Нью-Йорка."
https://www.currenttime.tv/a/v-ssha-arestovali-eks-sotrudnika-fbr/32236079.html https://www.currenttime.tv/a/v-ssha-arestovali-eks-sotrudnika-fbr/32236079.html

показати весь коментар
24.01.2023 12:44 Відповісти
👍👍👍
показати весь коментар
24.01.2023 12:47 Відповісти
а де там в пресс-релізі про арахамію?
показати весь коментар
24.01.2023 12:49 Відповісти
Я не писала, що про Арахамію написано в прес-релізі. Те, що написано в прес-релізі, я навела у вигляді цитати, в лапках.
Про Арахамію це моє особисте оціночне судження.
показати весь коментар
24.01.2023 12:57 Відповісти
За даними видання, Резніченко подав заяву на звільнення сам Джерело:
Ну, звичайно, сам! Не за недоліки, пройоби та корупцію ж його звільняти!
І як такого "залатова чілавєка" залишити без вихідних-відпускних!
показати весь коментар
24.01.2023 12:50 Відповісти
Смахнув пешки с шахматной доски, клоун разыгрывает спектакль перед народом, потому что главные фигуры остаются на месте
показати весь коментар
24.01.2023 12:51 Відповісти
Це якийсь холокост!
показати весь коментар
24.01.2023 12:53 Відповісти
Ламається зелена колода, хто зашкварився переводять на другу роботу що б крали там за згодою сторін.
Цим тасуванням клоун 🤡 і його хазяїн єрмак відвертають увагу від чогось більшого.
показати весь коментар
24.01.2023 12:54 Відповісти
100%. Все це просто політичне "гарматне м*ясо". Свою справу вони зробили, гуманітарку розполовинили, кошти, куди слід, занесли. Все.
Слідуючий!
показати весь коментар
24.01.2023 13:01 Відповісти
Все ж такі це натуральна чистка. Про резниченка вже скільки пишуть і балакають вплоть до конгресса США, а толку ніякого. Для фукндаментальних змін треба змінити все законодавство у період війни, особливо не забути судей, там одні російські паспорти та зарплати та пенсії божевільгні, а про хабарництво та практику, де одні рішення суперечать іншим. а кодекси вони ж самі для себе і писали, годі і балакати.
показати весь коментар
24.01.2023 12:55 Відповісти
один ******* гуманітарки на мільярди та продав
други віддав тендери на мільярди коханці
звільнені?????
а де мільярди
де відповідальність???
показати весь коментар
24.01.2023 12:57 Відповісти
Чарівний американський пендюль це --- СИЛА .Тепер зеленському залишиться врятувати своїх корєшей,позбавивши їх громадянства,це в майбутньому,а поки що переведуть на менш публічні посади.
показати весь коментар
24.01.2023 13:07 Відповісти
Как жаль, что американцы не надавили в свое время на Порошенко, чтобы заставить его сбросить весь коррупционный балласт, который он притащил на себе во власть. Возможно, жителям Украины тогда не пришлось бы выбирать "Слуг Народа"... Впрочем, шоколадный гений вряд ли смог бы избавиться от своих свинарчуков - в сущности, это то же самое, что Зеленскому избавиться от ермаков. С кем они тогда останутся? Ответ знают все.
показати весь коментар
24.01.2023 13:16 Відповісти
Масштабы другие и деньги чужие.Если не понятно
показати весь коментар
24.01.2023 14:15 Відповісти
А вообще то,гений это тот у кого есть команда больших бизнесменов,а не команда поваров парехмахеров и кинопродюсеров.
показати весь коментар
24.01.2023 14:18 Відповісти
Переводит на более высоко оплачиваемую работку с зарплатах не в гривнях🇺🇦а долярах...🇱🇷
показати весь коментар
24.01.2023 13:17 Відповісти
Обладателя золотого значка партии регионов Главу Одесской обладминистрации Гринивецкого когда подвинут.
показати весь коментар
24.01.2023 21:45 Відповісти