11566 відвідувачів онлайн
6 104 31

Постачання танків Abrams Україні може зайняти місяці чи навіть роки, - Reuters

абрамс,abrams

Про це з посиланням на двох американських чиновників повідомляє Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

Вони розповіли, що офіційно про постачання Україні Abrams Штати можуть повідомити вранці в середу.

Ще одне джерело каже, що загалом США збираються протягом наступних місяців поставити Україні 30 танків.

Танки буде, ймовірно, закуплено через фонд, відомий як Ініціатива сприяння безпеці України (USAI), який дозволяє адміністрації президента Джо Байдена отримувати зброю від промисловості, а не від наявних запасів зброї у США.

Один із чиновників сказав, що адміністрація Байдена могла б використати процес USAI, щоб купити Abrams у союзників, у яких вони є, відремонтувати їх, а потім відправити в Україну.

Офіційні особи США також заявили, що Abrams складно обслуговувати, роботі на ньому важко навчати, і він працює на реактивному паливі, що робить його поганим вибором для цієї фази війни.

Топ коментарі
+9
Зробили фетиш з тих танків. Гаубиці, снаряди, засоби ППО та далекобійні ракети більш важливі, мабуть. До речі, в США є чудові БПЛА різних типів, про які взагалі ніякі рєзнікови не говорять...
показати весь коментар
25.01.2023 09:24 Відповісти
+8
повторюсь еще раз:
"Для большинства понятие "дали танки" сводится чуть ли не "к вывели из ангара и поехали воевать", как в одноимённой игре. А то, что вместе с танками необходим колоссальный объём сопутствующих вещей - никто и не думает. Танки надо как-то доставлять к месту боёв - своим ходом моторесурс выработается очень шустро, значит нужны тягачи коих у нас просто ноль (пару "ошкошей" завёз Порошенко) совместимых с леопардами и прочими танками НАТО, необходимы расходники в немалых количествах на каждый борт, защищенная оборудованная ремзона километрах в двухстах от линии фронта с обученными техниками и запасом запчастей, необходима грамотная "мазута", само собой подготовленный экипаж, весь необходимый спектр боеприпасов, причём не в соседней стране на складе, а в минимально дозволенных зонах рядом с передовой и много чего ещё. Только так танки не станут одноразовой игрушкой, а смогут максимально долго и эффективно выполнять свою роль на поле боя." (с)
показати весь коментар
25.01.2023 09:39 Відповісти
+7
Оця сага про танки з різних джерел повинна мати кордони. Усі плітки, від усіх ресурсів...Звідки знає ресурс коли і що . Хтось комусь сказав....
показати весь коментар
25.01.2023 09:16 Відповісти

Завантаження...