9582 відвідувача онлайн
6 026 31

Постачання танків Abrams Україні може зайняти місяці чи навіть роки, - Reuters

абрамс,abrams

США готові розпочати процес, що дозволить відправити Україні десятки бойових танків Abrams. Але він може зайняти місяці чи навіть роки.

Про це з посиланням на двох американських чиновників повідомляє Reuters, інформує Цензор.НЕТ.

Вони розповіли, що офіційно про постачання Україні Abrams Штати можуть повідомити вранці в середу.

Ще одне джерело каже, що загалом США збираються протягом наступних місяців поставити Україні 30 танків.

Танки буде, ймовірно, закуплено через фонд, відомий як Ініціатива сприяння безпеці України (USAI), який дозволяє адміністрації президента Джо Байдена отримувати зброю від промисловості, а не від наявних запасів зброї у США.

Один із чиновників сказав, що адміністрація Байдена могла б використати процес USAI, щоб купити Abrams у союзників, у яких вони є, відремонтувати їх, а потім відправити в Україну.

Офіційні особи США також заявили, що Abrams складно обслуговувати, роботі на ньому важко навчати, і він працює на реактивному паливі, що робить його поганим вибором для цієї фази війни.

Топ коментарі
+9
Зробили фетиш з тих танків. Гаубиці, снаряди, засоби ППО та далекобійні ракети більш важливі, мабуть. До речі, в США є чудові БПЛА різних типів, про які взагалі ніякі рєзнікови не говорять...
показати весь коментар
25.01.2023 09:24 Відповісти
+8
повторюсь еще раз:
"Для большинства понятие "дали танки" сводится чуть ли не "к вывели из ангара и поехали воевать", как в одноимённой игре. А то, что вместе с танками необходим колоссальный объём сопутствующих вещей - никто и не думает. Танки надо как-то доставлять к месту боёв - своим ходом моторесурс выработается очень шустро, значит нужны тягачи коих у нас просто ноль (пару "ошкошей" завёз Порошенко) совместимых с леопардами и прочими танками НАТО, необходимы расходники в немалых количествах на каждый борт, защищенная оборудованная ремзона километрах в двухстах от линии фронта с обученными техниками и запасом запчастей, необходима грамотная "мазута", само собой подготовленный экипаж, весь необходимый спектр боеприпасов, причём не в соседней стране на складе, а в минимально дозволенных зонах рядом с передовой и много чего ещё. Только так танки не станут одноразовой игрушкой, а смогут максимально долго и эффективно выполнять свою роль на поле боя." (с)
показати весь коментар
25.01.2023 09:39 Відповісти
+7
Оця сага про танки з різних джерел повинна мати кордони. Усі плітки, від усіх ресурсів...Звідки знає ресурс коли і що . Хтось комусь сказав....
показати весь коментар
25.01.2023 09:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оця сага про танки з різних джерел повинна мати кордони. Усі плітки, від усіх ресурсів...Звідки знає ресурс коли і що . Хтось комусь сказав....
показати весь коментар
25.01.2023 09:16 Відповісти
Так. Оригінальний спосіб формування новин. В сраку Ройтерс з його способом "одна якась баба сказала".
показати весь коментар
25.01.2023 10:24 Відповісти
та то спецом для цапів це озвучили. щоб у них менше підгорало. )
показати весь коментар
25.01.2023 11:16 Відповісти
тем временем ***** весе коридоры кремля обдрыстало...
показати весь коментар
25.01.2023 09:16 Відповісти
так воно ж в чумадан дрище. )
показати весь коментар
25.01.2023 11:17 Відповісти
Мабуть роки -- шоб не розчаровуватись -- даваите Леопарди .
показати весь коментар
25.01.2023 09:20 Відповісти
Зробили фетиш з тих танків. Гаубиці, снаряди, засоби ППО та далекобійні ракети більш важливі, мабуть. До речі, в США є чудові БПЛА різних типів, про які взагалі ніякі рєзнікови не говорять...
показати весь коментар
25.01.2023 09:24 Відповісти
Білозубим дядям-конгресменам "чудові БПЛА" потрібні, щоб нести світло демократії у всілякі там мексики, бразилії, конго та ірани
показати весь коментар
25.01.2023 09:30 Відповісти
Ага, а що вони за хвилини зробили з найкращими вагнерівцями в Іраку ще пам'ятаєте?
показати весь коментар
25.01.2023 09:37 Відповісти
В атаку на ворога пропонуєш ходити на картонних БМП або БТР чи може взагалі пішки.
показати весь коментар
25.01.2023 09:31 Відповісти
******* засоби ПТО для танків майже такі ж небезпечні, як і для БМП і БТР. А прориви в обороні роблять якраз швидкісні "картонні" бронемашини, і навіть пікапи з кулеметами (Харківщина підтвердила). Треба тільки добре потрощити ворога перед наступом, для цього і потрібна арта, ракети і великий боєзапас.
Ті ж американці застосували танки тільки після повної деморалізації іракців багатотижневими обстрілами і бомбардуванням. І то втрати Абрамсів насправді були чималі.
показати весь коментар
25.01.2023 09:45 Відповісти
Для БМП, ПТУР це смерть, у танка є шанс, не перебільшуйте роль птур, інакше навіщо всі країни продовжують виробництво танків. Так що танк у 21 столітті житиме, особливо в західному варіанті, коли він є, засобом наведення арти, мобільним командним пунктом в єдиній системі, а не коробкою з гарматою, як русни.
показати весь коментар
25.01.2023 11:21 Відповісти
Як показує життя в енгельсі і москві, срати вони хотіли на танки, а від ракет і БПЛА вони вже сьогодні дрищуть цілодобово.
показати весь коментар
25.01.2023 09:39 Відповісти
Чем возиться с парой десятков "абрамсов", эффективнее было бы к весне оперативно поставить 300, а лучше 500 БМП Bradley, и еще 50 БМП CV90 от Нидерландов и Норвегии. И всё это с необходимым количеством бронебойных подкалиберных снарядов, и для CV90 ещё и осколочно-фугасных с программируемым воздушным подрывом.
показати весь коментар
25.01.2023 09:32 Відповісти
повторюсь еще раз:
"Для большинства понятие "дали танки" сводится чуть ли не "к вывели из ангара и поехали воевать", как в одноимённой игре. А то, что вместе с танками необходим колоссальный объём сопутствующих вещей - никто и не думает. Танки надо как-то доставлять к месту боёв - своим ходом моторесурс выработается очень шустро, значит нужны тягачи коих у нас просто ноль (пару "ошкошей" завёз Порошенко) совместимых с леопардами и прочими танками НАТО, необходимы расходники в немалых количествах на каждый борт, защищенная оборудованная ремзона километрах в двухстах от линии фронта с обученными техниками и запасом запчастей, необходима грамотная "мазута", само собой подготовленный экипаж, весь необходимый спектр боеприпасов, причём не в соседней стране на складе, а в минимально дозволенных зонах рядом с передовой и много чего ещё. Только так танки не станут одноразовой игрушкой, а смогут максимально долго и эффективно выполнять свою роль на поле боя." (с)
показати весь коментар
25.01.2023 09:39 Відповісти
...пробачимо некомпетентний народ, всім хочеться швидко...не всі вспромозі уявити логістику і бойове ЗА БЕЗ ПЕ ЧЕ ННЯ....а то так - від рішення до взяття маріка тіпа доба...
показати весь коментар
25.01.2023 10:10 Відповісти
Та нарід це розуміє. Просто бісить, що штати могли б ще у липні-серпні розчехлитися і на танки, і на бредлі, і тоді вся ця радість вже була б у наших хлопців на передовій.
Натомість вони пів-року мізки собі та іншим іпали...
показати весь коментар
25.01.2023 10:35 Відповісти
Думаю, что американцы прекрасно знают об этом и у них есть богатый иракский опыт. Сделают всё в кратчайшие сроки. Доставить всё это оборудование и танки в Украину не сложнее, чем в Ирак.
показати весь коментар
25.01.2023 10:28 Відповісти
Моторесурс есть у всей гусеничной техники, не надо тут выделять танки, как какое то гидке каченя.Тем же БМП, потребуется не меньший обьём техобслуживания. А тягачи и БРЭМ нужны будут остро, потому, что утащить на буксире западный танк не получится вообще.
показати весь коментар
25.01.2023 11:35 Відповісти
Ну раз у Америки других нет, то возьмём всё же Абрамсами, так и быть…
показати весь коментар
25.01.2023 09:41 Відповісти
Ну який же це поганий вибір? Нам треба зробити марш-кидок 100 км. до моря, в потім ще 150-200 по Криму. Це чудовий вибір і Абрамс для цієї задачі підходить найкраще. Витрати палива незначні, навкруги степ де можливо робити стрімкі маневри. Звичайно якщо на Москву наступати тоді з'являється багато мінусів. Але нам про це думати зарано.
показати весь коментар
25.01.2023 10:16 Відповісти
Комментарии всяких "официальных лиц" и прочих мутных СМИ уже начинают просто бесить! Сложно работать, сложно обслуживать, сложное топливо и т.д. Что они этим хотят сказать? Что американцы создали не танк, а говно? Ах, ну, тупые, как говорил задорнов. Кто в это поверит? Кому выгодны эти высеры? Кто работает на кацапскую пропаганду? Трудно научить экипаж? Возможно, если учишь арабов (ничего не имею против арабов). Кого ещё американцы учили на Абрамсы, кто бы потом реально воевал на них кроме арабов?! Вы сначала дайте возможность научиться, повоевать, а потом делайти выводы. В Ираке погодные условия и рельеф местности НАМНОГО хуже, чем в Украине и тем не менее это не помешало ночью пяти Абрамсам сжечь около 50 иракских Т-72 в оборонительных позициях. Погуглите 73 Easting Battle.
показати весь коментар
25.01.2023 10:22 Відповісти
Да херня все эти абрамсы....они никакого эффекта не дадут на поле боя.....потому что их будет мизер,их передадут хер знает в каком году а даже если передадут наши будут так над ними трусится шо они будут парадными а не для военных операций.
Пусть лучше самолёты дадут ,вот они точно сразу дадут преимущество....ну или Хаймарсов вместо абрамсов штук 50...это было бы более продуктивней.
показати весь коментар
25.01.2023 11:17 Відповісти
Это для успокоения народа,в стиле будут танки будем всех бомбить.А реальности так что они минные поля проскочат или не уезвимые.Да они нужны но подают так как бы только их и нехватает для победы.Нет нечего луче чем долбить кацапню с дистанции,ракетами самое то)а потом заходить после ракети тех что есть хватит)
показати весь коментар
25.01.2023 12:02 Відповісти
Польша заказала у Штатов Абрамсы для своей армии. Обменять эти Абрамсы на польские Леопарды ( 240шт в наличии у поляков).
показати весь коментар
25.01.2023 11:46 Відповісти
Покупает мужик черепаху,продавец ему

-- она живет 300 лет...

мужик:

-- посмотрим, посмотрим...

так и здесь с танками.

...Или хан умрет, или осел сдохнет...
показати весь коментар
25.01.2023 14:24 Відповісти
Та чого так мало. 10тиліття! Я все думав, як клоун попав на таку посаду? А йому амери помогли, ну молодці. Приставили цербера дерьмака і обіціяють. Пора з тим шапіто закінчувати.
показати весь коментар
25.01.2023 17:22 Відповісти