Постачання танків Abrams Україні може зайняти місяці чи навіть роки, - Reuters

Про це з посиланням на двох американських чиновників повідомляє Reuters, інформує Цензор.НЕТ.
Вони розповіли, що офіційно про постачання Україні Abrams Штати можуть повідомити вранці в середу.
Ще одне джерело каже, що загалом США збираються протягом наступних місяців поставити Україні 30 танків.
Танки буде, ймовірно, закуплено через фонд, відомий як Ініціатива сприяння безпеці України (USAI), який дозволяє адміністрації президента Джо Байдена отримувати зброю від промисловості, а не від наявних запасів зброї у США.
Один із чиновників сказав, що адміністрація Байдена могла б використати процес USAI, щоб купити Abrams у союзників, у яких вони є, відремонтувати їх, а потім відправити в Україну.
Офіційні особи США також заявили, що Abrams складно обслуговувати, роботі на ньому важко навчати, і він працює на реактивному паливі, що робить його поганим вибором для цієї фази війни.
"Для большинства понятие "дали танки" сводится чуть ли не "к вывели из ангара и поехали воевать", как в одноимённой игре. А то, что вместе с танками необходим колоссальный объём сопутствующих вещей - никто и не думает. Танки надо как-то доставлять к месту боёв - своим ходом моторесурс выработается очень шустро, значит нужны тягачи коих у нас просто ноль (пару "ошкошей" завёз Порошенко) совместимых с леопардами и прочими танками НАТО, необходимы расходники в немалых количествах на каждый борт, защищенная оборудованная ремзона километрах в двухстах от линии фронта с обученными техниками и запасом запчастей, необходима грамотная "мазута", само собой подготовленный экипаж, весь необходимый спектр боеприпасов, причём не в соседней стране на складе, а в минимально дозволенных зонах рядом с передовой и много чего ещё. Только так танки не станут одноразовой игрушкой, а смогут максимально долго и эффективно выполнять свою роль на поле боя." (с)