Санкції проти РФ можуть послабити, якщо вона вийде з України, - Нуланд

Таку думку висловила заступниця державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд на слуханнях із питань протидії російській агресії в Сенаті 26 січня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.
"У контексті рішення Росії вести серйозні переговори і вивести свої війська з України та повернути території, я, безумовно, підтримала б це (пом’якшення санкцій). Думаю, що державний секретар США Блінкен зробив би те ж саме", – сказала вона.
Нуланд відповідала на питання сенатора Ренда Пола, який запропонував укласти між США й Росією домовленість про взаємне зняття санкцій із російських та американських законодавців.
Пол стверджував, що санкції проти російських депутатів накладені через те, що вони мають "певні переконання" (йдеться про підтримку анексії територій України та агресивної війни), і це ускладнює здійснення діалогу та "законодавчого обміну".
"Я б сказав, що якщо США не зацікавлені в тому, щоб були розмови з росіянами, ми повинні уважно подивитися, що можна зробити, щоб сприяти цьому", - вважає сенатор.
Зазначимо, що Сполучені Штати досі вказують на те, що Росія не відмовляється від намірів захопити всю Україну та не ставиться серйозно до переговорів або будь-яких інших кроків на шляху до деескалації.
Наприкінці грудня 2022 року президент Джо Байден висловив переконання, що війна України та Росії не обійдеться без переговорів з Путіним.
матросанарода. Никогда кацап ничего не отдаст, у него можно вернуть отобранное только силой. Или просто убив. Второе предпочтительнее, ибо исключает рецидив.