6968 відвідувачів онлайн
9 157 44

Слова Джонсона про погрози ракетним ударом від Путіна - це брехня, - Пєсков

путін,пєсков

Речник російського диктатора Дмитро Пєсков прокоментував заяву Бориса Джонсона про те, що Путін напередодні вторгнення до України погрожував йому ракетним ударом.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

"Те, що сказав пан Джонсон, - це неправда. Точніше, це брехня. Більше того, я вам скажу, це чи свідома брехня, тоді потрібно (запитати. - Ред.), з якою метою він обрав такий варіант викладу. Або це було несвідомо і фактично він не зрозумів, про що з ним говорив президент Путін. Тоді стає не по собі за співрозмовників нашого президента", - сказав речник Путіна.

Нагадаємо, раніше колишній прем'єр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що російський диктатор Путін напередодні вторгнення РФ в Україну погрожував йому ракетним ударом.

Топ коментарі
+28
писькову верить - себя не уважать
показати весь коментар
30.01.2023 12:17 Відповісти
+24
Read: 100% саме так і було, як сказав Борис.
показати весь коментар
30.01.2023 12:18 Відповісти
+17
от кому-кому а писькову верю.... никогда ж не брехали...ну ни разу... скуи драные!!!
показати весь коментар
30.01.2023 12:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
писькову верить - себя не уважать
показати весь коментар
30.01.2023 12:17 Відповісти
Якщо кацап не бреше, то це - мертвий кацап...
показати весь коментар
30.01.2023 12:59 Відповісти
A kak pravilno - pisjkov ili pipiskov? A to srusskii mne ne rodnoi...
показати весь коментар
30.01.2023 13:35 Відповісти
Read: 100% саме так і було, як сказав Борис.
показати весь коментар
30.01.2023 12:18 Відповісти
от кому-кому а писькову верю.... никогда ж не брехали...ну ни разу... скуи драные!!!
показати весь коментар
30.01.2023 12:19 Відповісти
суки* конечно же суки ))) скуи - это то же оно)))))
показати весь коментар
30.01.2023 12:20 Відповісти
)))) скуи - скунси моржові
показати весь коментар
30.01.2023 12:25 Відповісти
Да, и жирик брехня, і соловйов, і макрон іді в жопу - у мене хокей, і...
показати весь коментар
30.01.2023 12:45 Відповісти
Ершик кому поверять больше Джонсону который слова не бросает на ветер что говорит то и делает или Вам которые что не скажут то соврут переврут Вы просто страна брехни и несоблюдения никаких договоренностей так что дальше чисть отхожие места власти
показати весь коментар
30.01.2023 12:19 Відповісти
Під@ри забрехались. Вже самі не знають де їхня брехня - правда, а де брехня)))
показати весь коментар
30.01.2023 12:19 Відповісти
Не пройшло і хвилини , як йоршик кремлівський вже відгавкнувся
показати весь коментар
30.01.2023 12:21 Відповісти
Брехней может быть только то, что говорит туалетный ерш.
показати весь коментар
30.01.2023 12:21 Відповісти
слова піськова, про слова путєна-х@йла - пі3дьож
показати весь коментар
30.01.2023 12:21 Відповісти
Коли піськов щось каже то таке враження що воно п'яне.
показати весь коментар
30.01.2023 12:22 Відповісти
Цікаво буде якщо тепер запис розмови оприлюднять .
показати весь коментар
30.01.2023 12:24 Відповісти
Так кацапам можна розказати, що і те, що мєдвєдімка всіх лякає ядерною зброєю - теж брехня. І салавйов не пропонував нікоди вдалюрити по Великій Британії. От лише на заяви піськіва є цікаві відео. 😊
показати весь коментар
30.01.2023 12:26 Відповісти
Письков сидел под столом у пуйла. Он все знает.
показати весь коментар
30.01.2023 12:27 Відповісти
А що таке піськов? Вже усі чемодани з лайном заповнилися? Ви ж з НАТО воюєте, так вперед, відповідай за базар
показати весь коментар
30.01.2023 12:28 Відповісти
Брехня піпськіне, що ви з ****** живі залишитесь. Все решта не важливе.
показати весь коментар
30.01.2023 12:28 Відповісти
Медведев ще і досі всім погрожує. Може П'єскою скаже теж, що це брехня. П'єсков в загалі коли не будь каже правду ти тільки бреше.
показати весь коментар
30.01.2023 12:33 Відповісти
Брехун когось звинувачує у брехні!
показати весь коментар
30.01.2023 12:34 Відповісти
Хрєнові справи у піськова якщо він виліз так швидко коментувати. Його стандартна відповідь - без коментарів бо це не моя парафія...
може жінку та виплодків піськова повернуть із сша додому
. в помийку?
показати весь коментар
30.01.2023 12:35 Відповісти
Вот! Ну когда уже, когда??? Это ж не танки поставлять, в конце то концов...
показати весь коментар
30.01.2023 12:38 Відповісти
Рюзьгє, ти заблукав?
показати весь коментар
30.01.2023 12:46 Відповісти
не по адресу, прочти еще раз.
показати весь коментар
30.01.2023 13:14 Відповісти
Пєсков мріє про славу Пєтросяна
показати весь коментар
30.01.2023 12:39 Відповісти
Ось як поводить себе звичайне #уйл0 - спочатку щось ляпає, потім це не може здійснити, бо воно ні нащо не спроможнє, а наприкінці відмовляється від своїх слів. За минулий рік воно довело те, що воно жалюгідне ляпало, а своєю відмовою від власних слів воно втартило усі залишки людської гідності, бо хто повірить тому, хто бреше вже в котрій раз і хто засумнівається у словах Джонсона після такого ж оприлюднення Макроном напередодні.
показати весь коментар
30.01.2023 12:42 Відповісти
Кацап бреше завжди. Якщо кацап не бреше-значить кацап дохлий.
показати весь коментар
30.01.2023 12:44 Відповісти
"Нет в этом мире мельче, сволочнее и хамовитее особи, чем кацап. Рождённый в нацистской стране, вскормленный пропагандой нацизма, - этот ублюдок никогда не станет Человеком. У его страны нет друзей - либо холуи, либо враги. Его страна способна только угрожать, унижать и убивать. И за сохранение этого статуса Рассеей рядовой кацап готов пожертвовать собственной жизнью, жизнями своих родителей и детей, качеством жизни собственного народа. Воистину: кацапы - звери. Лютые, кровожадные, но... смертные". - А. Солженицин
показати весь коментар
30.01.2023 12:51 Відповісти
пєсков сказав що Джонсон збрехав, і чекає що йому пєскову повірять
показати весь коментар
30.01.2023 12:57 Відповісти
Сама чесність заговорила
показати весь коментар
30.01.2023 13:00 Відповісти
Kacapi ne pervy raz ugrozajet britam,no neponimajet sto brity takze imejet jadernix raket i steriot kacapov s poverxnosti.Eto avtomaticeski tak budet pri puske jadernoj raketi po britam.Amerikansi ecio dobavit jesli budet malo.Zacepit britov eto toze samoje kak i amerikancev
показати весь коментар
30.01.2023 13:01 Відповісти
Якщо вусата піхва роззявила свій членоприйомник - буде брехати!
показати весь коментар
30.01.2023 13:15 Відповісти
Йоршик виліз з унітазу й розказує, як любить гівно пуйла... смаки й гурманство піськова гидотні нормальним людям.
показати весь коментар
30.01.2023 13:20 Відповісти
значить це правда, бо піська завжди 3,14дить
показати весь коментар
30.01.2023 13:22 Відповісти
Конечно брехня,тебе ******* рабочему лупоглазой ****** поверим а не Джонсону
показати весь коментар
30.01.2023 13:38 Відповісти
Вірити росії себе не поважати. А ось наші західні партнери та Британія не брехали раніше. І раз Джонсон каже таке значить це факт.

А отже і інші теракти цілком в стилі рф. Наприклад Боїнг над Іраном. Там якраз тоді йшли переговори в Омані. Чим не демонстрація россією своїх можливостей та залякування? Це пояснює всі бродіння в офісі. Справу проти Байдена....
показати весь коментар
30.01.2023 13:42 Відповісти
Усі розмови з пляшивим треба записувати. Тільки так можна щось довести.
показати весь коментар
30.01.2023 13:50 Відповісти
Так подай позов проти Джонсона в Басманний суд, чого попусту вякать!
показати весь коментар
30.01.2023 14:01 Відповісти
Я в детстве верил сказкам братьев Гримм, но сегодня Писькову, - не смешите мои башмаки))
показати весь коментар
30.01.2023 14:07 Відповісти
А про резиновую жопу - это да, правда … Песков
показати весь коментар
30.01.2023 14:13 Відповісти
Честное-пречестное! Чтоб мне сквозь землю провалиться
показати весь коментар
30.01.2023 15:55 Відповісти
Письков всегда брешет как и его бункерный начальник.
показати весь коментар
30.01.2023 16:13 Відповісти
як і рашистська брехня про те.що українці і рашисти "єдиноврот" і 3,14рація ніколи не нападе на Україну, щоб Вас брехливі рашистські пси, вже Господні кулі смалили.
показати весь коментар
30.01.2023 22:02 Відповісти