5985 відвідувачів онлайн

Ситуація з електроенергією поступово поліпшується, - Міненерго

ремонт,електроенергія,світло,відновлення

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Telegram-канал Міністерства енергетики України

"У п’ятницю, 3 лютого 2023 р., завдяки вжитим заходам, а також метрологічним умовам ситуація з електропостачанням продовжує поліпшуватись. Так, очікуваний дефіцит електричної потужності на вечірній максимум становитиме близько 17,5 % від потреби", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що найскладніша ситуація зі знеструмленнями спостерігається  у Донецькій, Херсонській та Харківській областях. У Кіровоградській, Волинській та Вінницькій областях через дефіцит генеруючої потужності найбільша частка відключених споживачів.

Топ коментарі
+7
То стуліть пельки, чи ви кацапам звітуєте? Люди й так побачать, що у них є світло! Скільки можна?
показати весь коментар
03.02.2023 11:27 Відповісти
+6
Зебилы в очередной раз говорят свинособакам,что можно ракеты запускать. Такое уже было и не один раз,а потом прилеты. Факт.
показати весь коментар
03.02.2023 11:30 Відповісти
+5
НЕ НАКАРКАЙТЕ ! поліпшується...
показати весь коментар
03.02.2023 11:11 Відповісти

Завантаження...