Ситуація з електроенергією поступово поліпшується, - Міненерго

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Telegram-канал Міністерства енергетики України
"У п’ятницю, 3 лютого 2023 р., завдяки вжитим заходам, а також метрологічним умовам ситуація з електропостачанням продовжує поліпшуватись. Так, очікуваний дефіцит електричної потужності на вечірній максимум становитиме близько 17,5 % від потреби", - йдеться в повідомленні.
У відомстві зазначили, що найскладніша ситуація зі знеструмленнями спостерігається у Донецькій, Херсонській та Харківській областях. У Кіровоградській, Волинській та Вінницькій областях через дефіцит генеруючої потужності найбільша частка відключених споживачів.
Топ коментарі
+7 Светлана Круп
показати весь коментар
03.02.2023 11:27 Відповісти Посилання +6 Alex Smith #322835
показати весь коментар
03.02.2023 11:30 Відповісти Посилання +5 Bob Fayn
показати весь коментар
03.02.2023 11:11 Відповісти Посилання
НЕ НАКАРКАЙТЕ ! поліпшується...