6267 відвідувачів онлайн
5 124 20

Міноборони узгодило місце для центру обслуговування Bayraktar

bayraktar

Міністерство оборони узгодило з інвесторами та зацікавленими сторонами місце розташування центру для обслуговування, поточного ремонту, модернізації, навчання персоналу, пов’язаного з експлуатацією Bayraktar.

Про це в інтерв'ю АрміяInform розповів начальник Головного управління земель оборони та фондів Міноборони полковник Борис Закутній, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Нещодавно ми провели низку нарад з інвесторами та всіма зацікавленими сторонами, в ході яких узгоджено місце розташування центру та розроблено проєкт дорожньої карти щодо передачі в користування земельної ділянки й врегулювання питань щодо подальшого спільного використання аеродрому", - розказав він.

Створення центру Bayraktar передбачене меморандумом між Міністерством оборони України та компанією Bayraktar Savunma, який сторони підписали у вересні 2021 року. Також у центрі здійснюватиметься навчання й підготовка персоналу, який працюватиме з цими БПЛА. Планувалось, що в Україні буде споруджено та працюватиме низка таких центрів.

Наступним етапом буде запуск українсько-турецького виробництва БПЛА. Baykar планує інвестувати власні кошти у будівництво в Україні заводу з виготовлення безпілотників, де працюватимуть українські фахівці.

Bayraktar, попри війну, зберігає плани з будівництва заводу в Україні. Проєкт не заморожений, він перебуває на узгодженні формальних угод.

Топ коментарі
+9
У "Сокола,ймовірно,немає 10 мільйонів баксів на підключення електрики а ще ж вода,каналізація,пожежники,"екологи,дофіга їх,"сиріт"!
показати весь коментар
03.02.2023 15:54 Відповісти
+6
А тепер чекаємо, коли безуглі і безголові кинуться піаритись, повідомляючи, що, де, як і коли роблять.
показати весь коментар
03.02.2023 16:01 Відповісти
+6
Та що ж це робиться ..об вашу зелену мать?!?!?
Як так можна!!!?!?
Якийсь уйобок в чині полковника на увесь світ розпатякав військову таємницю і виклав інформацію що стосується застосування Байрактарів у війні проти Мордора.
Зверніть увагу - чим ближче до повторного масштабного наступу з боку рашапідів тим дивніше веде себе зашкварене по самі помідори міністерство оборони. Сподіваюсь пан генерал Заслужений звернув на те увагу.
показати весь коментар
03.02.2023 16:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
одразу за птахофабрикою...
показати весь коментар
03.02.2023 15:46 Відповісти
Да, а, может, ещё и точные координаты этого места представите?
Зачем балаболить на весь мир об этом?
показати весь коментар
03.02.2023 17:22 Відповісти
аеродром не вказали, дякую....
ПАТРІОТИ ГРЬОБАНІ!
показати весь коментар
03.02.2023 15:47 Відповісти
До 24.02.2022 вказували - що В. під столицею. А де зараз порішали- хз.
показати весь коментар
03.02.2023 19:39 Відповісти
Де наш сокіл? Чому не підтримуємо вітчизняного виробника?
показати весь коментар
03.02.2023 15:47 Відповісти
Був би виробник. А як нема виробника, нема і сокола.
показати весь коментар
03.02.2023 15:48 Відповісти
У "Сокола,ймовірно,немає 10 мільйонів баксів на підключення електрики а ще ж вода,каналізація,пожежники,"екологи,дофіга їх,"сиріт"!
показати весь коментар
03.02.2023 15:54 Відповісти
Чому я не сокіл, чому не літаю?
показати весь коментар
03.02.2023 16:11 Відповісти
це не цей начальник Головного управління земель оборони та фондів Міноборони 10 лімонів хотів за підключення????? А хто????
показати весь коментар
03.02.2023 15:49 Відповісти
Не цей.
Це енергетики вимагали.
показати весь коментар
03.02.2023 17:59 Відповісти
А 10 лямів баксів за підключення до енергії вже не просять у власників Байрактара?
показати весь коментар
03.02.2023 15:58 Відповісти
З подачі ФСБ, як і вибір літака, який просимо?
показати весь коментар
03.02.2023 15:59 Відповісти
показати весь коментар
03.02.2023 16:01 Відповісти
Та він не із МОУ, то ГШ
МОУ - це наша яйцекладка по 17 грн - півпадлюка Резік
показати весь коментар
03.02.2023 16:06 Відповісти
він звернув і запам,ятав
чому мовчить???
америклси сказали.
не робити скандальних ситуацій з уібанами з ОП
не давати підстав для звільнення
мабудь тому і підтримав 8271
показати весь коментар
03.02.2023 16:17 Відповісти
Семья Дерьмаков добрила выбранное место?
показати весь коментар
03.02.2023 16:07 Відповісти
А чому багато подробиців розкрили, а щодо місця не вказали?
показати весь коментар
03.02.2023 16:08 Відповісти
Побудують, тоді одразу ж і скажуть, за ними не заіржавіє.
показати весь коментар
04.02.2023 00:29 Відповісти
...і теж за десять лимонів баксів?
показати весь коментар
03.02.2023 16:10 Відповісти