"Дію" можуть впровадити в більш ніж п’яти країнах, - Федоров

Про це глава міністерства Михайло Федоров сказав в інтерв’ю Радіо Свобода, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Це більше ніж 5 країн. Ми ведемо комунікацію щодо впровадження "Дії" в цих країнах. Це кілька європейських країн і країни Азії, і країни Африки", - сказав урядовець.
Він зауважив, що передача технологій є певним елементом дипломатії, заснованої на принципі "win-win" - допомозі іншим країнам розвиватися.
"Потенційно це немаленькі гроші, щоб залучати в наш бюджет. Може йтися про мільярди гривень щодо впровадження "Дії" за короткий період часу. Продається не тільки технологічний продукт і не тільки один, а ще експертиза і консалтинг", - наголосив Федоров.
Топ коментарі
+7 Robert Bodnar
показати весь коментар
04.02.2023 16:57 Відповісти Посилання +5 Robert Bodnar
показати весь коментар
04.02.2023 16:56 Відповісти Посилання +3 Andrey Levenov
показати весь коментар
04.02.2023 16:55 Відповісти Посилання