7611 відвідувач онлайн
11 495 31

У Силах оборони запровадять систему Delta, - рішення Кабміну

зсу

Про це повідомляє Міноборони, передає Цензор.НЕТ.

"Відповідну постанову, за поданням Міністра оборони України Олексія Резнікова, прийнято сьогодні, 4 лютого, на засіданні Кабінету міністрів.

Delta — це платформа з ситуаційної обізнаності, яку створив Центр інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони України.

Центр інновацій Міноборони постійно вдосконалює платформу Delta і додає новий функціонал, що дає нашим військовим значну перевагу над ворогом.

Окрім використання платформи військовими, Уряд дозволив розмістити Deltа в хмарі поза межами України. Це дозволить захистити систему від ракетних та кібератак ворога", - йдеться у повідомленні міністерства.

Топ коментарі
+23
Это надо всем рассказывать?.... или нужен любой повод для упоминания Резникова?...
показати весь коментар
04.02.2023 17:00 Відповісти
+22
Мистер Яйцо маячит в информпространстве уже чаще чем Люся.
Дурачок думает, что таким образом он отвлечет всех от своих тухлых яичных скандалов
показати весь коментар
04.02.2023 17:04 Відповісти
+16
Резников хороший. Договор на яйца- тайна. А программа управлением военными действиями -это открытая информация.

Просто никчемный системный вор из обомы Ермака, решил попиариться.
показати весь коментар
04.02.2023 17:15 Відповісти

Завантаження...