10218 відвідувачів онлайн
4 820 28

Путін не погрожував мені або Німеччині, - Шольц

олаф,шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц сказав, що президент Росії Володимир Путін ніколи не погрожував Німеччині або йому особисто, як це було із тодішнім британським прем’єром Борисом Джонсоном.

Про це він сказав в інтерв’ю виданню Bild, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

"Ні, Путін не погрожував мені або Німеччині. У наших телефонних розмовах дуже чітко простежуються наші дуже різні точки зору на війну в Україні", - сказав Шольц.

"Я дуже чітко дав зрозуміти Путіну, що Росія несе повну відповідальність за війну. Без жодної причини Росія вторглася до свого сусіда, щоб забрати частини України або всю країну. Ми не можемо просто прийняти це, тому що це фундаментально порушує європейський мирний порядок. Саме тому ми підтримуємо Україну фінансово, гуманітарно, а також зброєю", - додав канцлер.

Нагадаємо, раніше колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон розповів ВВС, що Путін напередодні вторгнення РФ до України погрожував йому ракетним ударом. В Кремлі це заперечили.

Топ коментарі
+11
Ну конечно, когда владольф угрожает всему миру ядерным оружием то Германии это не касается
показати весь коментар
05.02.2023 16:12 Відповісти
+9
Тому шо Німеччину він відкладав на десерт -- вона була більш лояльна до рашки .
показати весь коментар
05.02.2023 16:05 Відповісти
+7
Блин всему миру угрожает, а тебе нет
показати весь коментар
05.02.2023 16:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Де ж вас учать таких ідіотів, які нездатні правильно писати? "Точки зору".
показати весь коментар
05.02.2023 16:04 Відповісти
Так перекладає гугл.
показати весь коментар
05.02.2023 16:09 Відповісти
Колонії деградують у всьому. Від мови до освіти. Але найперше деградує еліта, що потім створює систему освіти, і загалом правила життя вже "ненаціональної" спільноти. Зе-голова має бути відітнута як чужий і шкідливий орган.
показати весь коментар
05.02.2023 16:10 Відповісти
Тому шо Німеччину він відкладав на десерт -- вона була більш лояльна до рашки .
показати весь коментар
05.02.2023 16:05 Відповісти
а чому погрожувати ,партнери ж потоки разом будують ? та і в Німеччині виробляють гарні підгузки , канцлерам за спец -заказом ...
показати весь коментар
05.02.2023 16:07 Відповісти
Блин всему миру угрожает, а тебе нет
показати весь коментар
05.02.2023 16:10 Відповісти
ху.ло тоже пистел что мы "брацкий" нарот и они никогда не нападут на Украину. Так что гер Шольц нех больному кацапу верить он как дышит.
показати весь коментар
05.02.2023 16:10 Відповісти
Ну конечно, когда владольф угрожает всему миру ядерным оружием то Германии это не касается
показати весь коментар
05.02.2023 16:12 Відповісти
З 1970 х на антиракетній та антинатівській программах багато німців зробили політичну кар'єру. Це потім дало привід путіну зараховувати їх до когорти "наші" або путінферштеєн. Серед них були і Шредер з помічником Штанмайєром та інші, особливо зелені. Так що товариш Пу вважав їх боягузами і нікчемами. А потім виявилось, що саме вони його таким вважають. І товариш Пу вимушено присів біля розбитого корита на березі моря -баркас потонув, неводи пропали,палаци погнили, ночви проржавіли і ніхто не приходить в гості, вважають його обузою.
показати весь коментар
05.02.2023 16:31 Відповісти
так то ж ще трубопроводи були цілі!
показати весь коментар
05.02.2023 16:24 Відповісти
Так он и так видел, что вы ссытесь.
показати весь коментар
05.02.2023 16:25 Відповісти
путін НЕ лякав Шольца...але Шольца та німців з Європою залякував руSSкій мір і його адепти мєдвєдіви, салавйови, скабєєви, кіасаняни, кіSSєльови....
показати весь коментар
05.02.2023 16:29 Відповісти
штольц опять порвался
показати весь коментар
05.02.2023 16:36 Відповісти
Прекрасно! Замечательно ! Ждём дальнейших поставок оружия!
показати весь коментар
05.02.2023 16:38 Відповісти
Ге ж.
"Можем павтаріть" - то ж арабів чи негрів стосувалося!
показати весь коментар
05.02.2023 16:45 Відповісти
Я дав зрозуміти путіну що не підтримую війну- каже Шольц. Тобто, навіть по телефону засцяв сказати прямо, а виключно натяками.
показати весь коментар
05.02.2023 16:57 Відповісти
Э нет немцы, победа над вами это одна из главных скреп, на которую мастурбируют на рабсее с вечным желанием павтарить.
показати весь коментар
05.02.2023 17:03 Відповісти
гестапо=нквс гітлер=сталін чого ж тебе урода лякати?
ви ж такі самі
показати весь коментар
05.02.2023 17:05 Відповісти
Это ни о чем не говорит, взбредет в голову кремлевскому Упырю пальнуть ядерной ракетой по Берлину и никакие разговоры и "добрые отношения с Шольцем" не помешают ему это сделать (только ПРО и ПВО НАТО дают хоть какую-то пусть и не 100% гарантию.)!
показати весь коментар
05.02.2023 17:15 Відповісти
А навіщо? Німці очікували, що все закінчиться максимум за кілька тижнів, і можна буде далі сидіти на дешевому газі. Та й навіщо лякати тих, хто кацапню і так до всрачки боїться?
показати весь коментар
05.02.2023 17:30 Відповісти
ну не погрожує значить використовує - можете спокійно спати, герр Шольц
показати весь коментар
05.02.2023 17:35 Відповісти
Не погрожував бо купив під коріння
показати весь коментар
05.02.2023 18:36 Відповісти
Ну звісно, ніхто не погрожував - це його така особиста примха пошольцювати з літаками. Бо інакше це б вигдядало, начеб-то його залякали. І тоді кому потрібен такий малодушний політик? Та й хто ж зізнається, якщо йому погрожували здати його за корупційні зв'язки
показати весь коментар
05.02.2023 18:42 Відповісти
Дядя ты подивись Соловьова
показати весь коментар
05.02.2023 18:55 Відповісти
Шольц наложил в штаны после речи бледной кремлёвской твари о немецких танках с крестами.
показати весь коментар
05.02.2023 19:14 Відповісти
И что от этого он дал танки и разрешил реэкспорт потом наверно исходя вашим мышлением еще раз наложит и будет запчасти поставлять и € выделять

вы сами читаете что вы здесь пишете
ваши высказывания здесь далеки от цивилизации куча злобы, унижений других стран и их руководство

вы некогда не задумывались а если это все также читают в Европе
показати весь коментар
06.02.2023 02:50 Відповісти
Называется включить дурочку.
показати весь коментар
05.02.2023 19:50 Відповісти