7590 відвідувачів онлайн
3 394 15

Україна направить до Туреччини кілька десятків рятувальників, - МЗС

туреччина

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що Україна може відправити в Туреччину декілька десятків рятувальників, які допоможуть розбирати завали після землетрусу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на заяву очільника МЗС України Дмитра Кулеби в ефірі національного телемарафону.

"Ми ніколи нічого не робимо такого, щоб шкодило інтересам України. Тому така кількість, декілька десятків, українських рятувальників зможе допомогти Туреччині нашому сусіду, нашому другу, не нашкодивши можливості рятувальних служб в Україні".

Кулеба уточнив, що в МЗС консультувалися щодо цього із Міністреством внутрішніх справ.

Глава МЗС розповів, що наразі українське відомство отримало понад 20 звернень від громадян України, які не можуть вийти на звʼязок зі своїми родичами у Туреччині.

"Станом на зараз у нас не має інформації, що хтось із українських громадян постраждав в результаті землетрусу, але розбираються завали, тому інформація буде оновлюватися".

Топ коментарі
+13
Они бы направили, если бы кто то гарантировал им безопасность. Ситуации как бы не равнозначные. А так, Турция не мало помогла Украине. Те же Байрактары, Кирпи. Была еще инсайдерская информация про ракеты и боеприпасы кассетные.
показати весь коментар
06.02.2023 23:30 Відповісти
+12
Буде гірше, якщо ми НЕ направимо, а рашкованє направлять.
показати весь коментар
06.02.2023 23:14 Відповісти
+11
А еще принимали наших беженцев, украинских детей лишенных родительской опеки, помогли вытащить командиров Азова из плена. А могли бы этого не делать. Могли бы делать просто то что ты написал. Не все так однозначно как говорится... Все решают свои проблемы, отстаивают свои интересы за наш счет. Такова суровая реальность.
показати весь коментар
06.02.2023 23:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
при такому ставленні ердогана? нама куди їх направити? ностальгія по совку?
показати весь коментар
06.02.2023 23:07 Відповісти
Буде гірше, якщо ми НЕ направимо, а рашкованє направлять.
показати весь коментар
06.02.2023 23:14 Відповісти
А сколько спасателей Турция направляла в Мариуполь, Бучу, Ирпень, Соледар, Бахмут, Херсон, Николаев ?
показати весь коментар
06.02.2023 23:15 Відповісти
Они бы направили, если бы кто то гарантировал им безопасность. Ситуации как бы не равнозначные. А так, Турция не мало помогла Украине. Те же Байрактары, Кирпи. Была еще инсайдерская информация про ракеты и боеприпасы кассетные.
показати весь коментар
06.02.2023 23:30 Відповісти
А еще ворованное украинское зерно, помощь кацапам в преодолении санкций, торговля с парашей, отдых кацапов и тд
показати весь коментар
06.02.2023 23:35 Відповісти
А еще принимали наших беженцев, украинских детей лишенных родительской опеки, помогли вытащить командиров Азова из плена. А могли бы этого не делать. Могли бы делать просто то что ты написал. Не все так однозначно как говорится... Все решают свои проблемы, отстаивают свои интересы за наш счет. Такова суровая реальность.
показати весь коментар
06.02.2023 23:41 Відповісти
Байрактари були безкоштовні?
показати весь коментар
07.02.2023 00:37 Відповісти
Були
показати весь коментар
07.02.2023 00:50 Відповісти
Уже одне те, що Ердоган зміг уломати Х.ло на обмін перших Азовців, приютивши їх в Туреччині, що дало змогу розблокувати початкову повну відмову московського нацистського режиму на їх обмін, дорого коштує!
показати весь коментар
06.02.2023 23:55 Відповісти
і халявне зерно для ердогана теж...
показати весь коментар
07.02.2023 06:26 Відповісти
Для Вас зерно дорожче за життя наших захисників - я зрозумів.
Судячи з дати Вашоі регістраціі, це й не дивно!
показати весь коментар
07.02.2023 10:29 Відповісти
показати весь коментар
06.02.2023 23:46 Відповісти
показати весь коментар
06.02.2023 23:57 Відповісти
Треба допомагати туркам однозначно! І нема чого навіть думати!
показати весь коментар
07.02.2023 02:09 Відповісти
Ложка потрібна до обіду. Рятувальники за рішенням РНБО мали б вилетіти ще в ту ніч. Тоді б Туреччина це сприйняла як високий жест. Але ми співчуваємо турецькому народу.
показати весь коментар
07.02.2023 02:59 Відповісти