10703 відвідувача онлайн

Кримчанка оформила ID-картку в Києві за допомогою відеозв’язку

паспорт

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомила у фейсбуку голова Державної міграційної служби Наталія Науменко.

"У Києві кримчанка оформила ID-картку після встановлення її особи по відеозв'язку. Співробітники Дарницького відділу ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області змогли провести таку процедуру для 25-річної дівчини з Криму", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, після окупації півострова родина дівчини, якій тоді було 15 років, залишилася в Криму. Аби отримати український паспорт, необхідно мати при собі свідоцтво про народження і пройти процедуру встановлення особи із залученням родичів, сусідів тощо. Але батьки не мали можливості виїхати на материкову Україну для підтвердження особистості дівчини.

Тому саме за допомогою відеозв’язку вдалося встановити особу кримчанки та оформити їй український паспорт.

Топ коментарі
+34
І здогадайтесь з трьох раз куди вона з ним поїде? Підказка: не в Україну і точно нє любімий козлостан. Знайшли чим гордитися, паспорт вони видали по відеозв'язку незрозуміло кому. Ви її перевірили, ну хоч би соц.мережі ітд. Потім побачимо цю ..... десь Берліні де вона буде розказувати про нацистів і распятих мальчікав в трусіках.
показати весь коментар
09.02.2023 08:56 Відповісти
+31
А поїде в Європу розкаже як гарно в раісі жить
показати весь коментар
09.02.2023 08:54 Відповісти
+26
А якщо так всякий кацап так почне робити?!!
показати весь коментар
09.02.2023 08:55 Відповісти

Завантаження...