5652 відвідувача онлайн

Понад 20 російських генералів загинули на війні в Україні, - японська розвідка

генерал,росія

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на  Nikkei.

Японський генерал у відставці, колишній начальник штабу Сухопутних сил Кієфумі Іват вважає, що це число "неймовірно велике". У США, наприклад, майже не було загиблих у боях офіцерів такого високого рангу.

"Смерть генерала послаблює моральний дух військ", - сказав він.

Японська розвідка припускає, що українські війська могли використовувати сигнали мобільних телефонів, щоб виявити російське командування. Іват пояснює незвичайно високу кількість убитих генералів перевагою українських військових у кібервійні, що дозволяє Києву дізнатися про їх місцезнаходження, а також тактикою Росії відправляти генералів у бойові дії.

За іншою версією, українські партизани на окупованих територіях допомагають ЗСУ виявляти російських командирів.

Топ коментарі
+15
не довго раділи.
показати весь коментар
09.02.2023 10:36 Відповісти
+13
показати весь коментар
09.02.2023 10:23 Відповісти
+9
Утром 6 февраля спецназ ЗСУ успешно ликвидировал хенерал-майора ВДА рабZeи Дмитрия Ульянова. .💥👺☠️ Земля Стекловатой быдлу Мавзолейному 🔥👽
Слава ЗСУ та генералу Залужному 🇺🇦🇺🇦🇺🇦✊💪🔱❤️🖤🔱🥇🥇🥇
показати весь коментар
09.02.2023 10:25 Відповісти

Завантаження...