7020 відвідувачів онлайн
49 962 166

Схоже, що Китай почав надавати військову підтримку Росії, - розвідка Японії

китай,путін,сі

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на LIGA.net, про це повідомляє Nikkei Asia.

Так, високопоставлений чиновникяпонської розвідки пояснив, що військова неспроможність армії Росії, яку демонструє загибель російських генералів в Україні, може турбувати Пекін.

"Схоже, що Китай потихеньку почав надавати військову підтримку Росії", - сказав розвідник.

Яку саме військову підтримку КНР надає окупантам, у матеріалі не уточнюється. Інші країни-союзники України не повідомляли про те, що Пекін надає військову допомогу Москві.

Також наголошується, що неповноцінність російських військ викликає занепокоєння Індії, яка отримує половину своїх озброєнь із Росії.

Топ коментарі
+42
крупним ("великим" не повертається язик сказати) країнам вигідні подібні війни, бо вони виснажують супротивника, а ти, будучи причиною виникнення конфлікту, наче і не при чому!
Україні "пощастило" вляпатися в таку історію через нарід, який не спроможний думати на кілько кроків уперед
показати весь коментар
09.02.2023 10:48 Відповісти
+32
Заспокійя друже,не треба японці вчити як жити,нам до рівня Японії років 100 як мінімум. Це нам треба у японців усьому вчитися,а не їм повчання давати. Та й чому у нас можуть японців навчити? Як угробити країну за 30 років? Їм такого не потрібно, Вони за тих 30 років зробили такий технологічний стрибок що нікому і не снилося,а у нас втой час крали і віддавали все що можна було.
показати весь коментар
09.02.2023 10:58 Відповісти
+28
Пора Хламидию туда отправлять, чтобы порешал...
показати весь коментар
09.02.2023 10:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Тоже мне секрет Полишинеля. Ведь "родственные" души.
показати весь коментар
09.02.2023 11:46 Відповісти
Китайцам не хочется остаться в одиночке с Кимом на поводке без намордника. С Медведем на цепи было веселее. Но видать хреново дела у Пуйла, раз уже Китай начал телодвижения по поддержанию его на плаву невзирая на экономическую дубинку от Байдена...
показати весь коментар
09.02.2023 11:46 Відповісти
Китай це зараз головна проблемна країна світу, гандони які смикають за мотузки
показати весь коментар
09.02.2023 11:55 Відповісти
повірте, Штати не кращі. Просто зараз саме вони - наші партнери (не плутати із "союзниками). Взагалі, наддержави - це зло для всіх інших держав.
показати весь коментар
09.02.2023 19:30 Відповісти
Що ти таке несеш?!
показати весь коментар
12.02.2023 11:01 Відповісти
"тикати" будеш своїй мамі.
які в тебе проблеми: нічого не зрозумів чи не вмієш читати?
показати весь коментар
12.02.2023 18:51 Відповісти
Не зрозумів.
показати весь коментар
12.02.2023 18:56 Відповісти
"Що ти таке несеш?" - це позначено як відповідь саме мені
показати весь коментар
12.02.2023 19:24 Відповісти
А що тут незрозумілого? Що було у Кореї, у В'єтнамі, в Афганістані, Югославії, Іраку, Сирії? Радянщина (потім РФ) і Штати ділили між собою сфери геополітичного впливу. Тоді як просте населення вищенаведених країн гинули десятками тисяч... Китай теж був замішаний у Корейському та В'єтнамському конфліктах.
В Україні відбувається приблизно те ж саме, тільки в даному випадку Штати нам допомагають. Але допомагають виходячи з власних інтересів, власної стратегії і власного бачення кінця війни.
показати весь коментар
12.02.2023 19:17 Відповісти
наддержава має бути одна це США і їх союзники інші не мають права навіть пукати в сторону США. В Свій час США воювали за сфери впливи бо совок хотів насадити комуністичну анти людську ідеологію по світу, ще раз США знищували виродків і терористів з анти людською ідеологією і правильно робила
показати весь коментар
16.02.2023 14:41 Відповісти
Якщо Китай планує атакувати Тайвань - йому вигідно, щоб Російсько-Українська війна до того часу не закінчилася б...
показати весь коментар
09.02.2023 12:03 Відповісти
це як подумати. українсько-російська війна призводить до все більшої мілітарізації самого заходу і все більших інвестицій в оборону, нарощування закупівель озброєння та ***********, переосмислення військових пріоритетів та ризиків (у т.ч. і з боку самого китаю). це точно їм вигідно?
показати весь коментар
09.02.2023 12:15 Відповісти
Сам факт російської агресії ім, звісно не вигідний.
Але якщо вона вже розпочалась - їм не вигідно, щоб вона закінчилась поразкої РФ.
показати весь коментар
09.02.2023 12:20 Відповісти
чому? поразка рф призведе до неймовірної можливості захопити території східного сибіру та далекого сходу. чи маленька скеля посеред океану, від якої після захоплення мало що залишиться - набагато краще?
показати весь коментар
09.02.2023 12:23 Відповісти
"призведе до неймовірної можливості захопити території східного сибіру та далекого сходу"

Чи не призведе. ЯО у Росії ми навряд чи заберемо.

Тайвань - це дуже великий острів, а не "маленька скеля".
показати весь коментар
09.02.2023 12:42 Відповісти
І тут головне - не розміри, а амбіції. Китайці вважають, що Тайвань їм належить по праву, а от щодо Сибіру - тут є нюанси.
показати весь коментар
09.02.2023 12:43 Відповісти
зважаючи на карти, шо вони малюють для себе - так само.
маленька скеля у порівнянні із величезними територіями сибіру і д.с.
яо також є і у основного військового союзника Тайваню. там не примінять? а у випадку атаки на американські авіаносні угрупування?
і хто буде застосовувати яо у випадку розвалу і дезорганізації централізованої системи московського управління?
показати весь коментар
09.02.2023 13:02 Відповісти
У середині 19-го століття ,якраз у момент, коли у Китаї були великі заворухи, Московія хапонула собі великі території і Китай змушений був відмовитись від фактично своїх земель... От їх вони і хочуть тим чи іншим чином повернути...
показати весь коментар
09.02.2023 13:43 Відповісти
Абсолютно вірно.
показати весь коментар
10.02.2023 07:31 Відповісти
Там щось типу і хрестик зняти, і труси надіти...
показати весь коментар
09.02.2023 13:44 Відповісти
добре. застосуємо логіку: а якщо ні? щоб не припинялася?
що ви як експерт скажите?
показати весь коментар
09.02.2023 19:43 Відповісти
Китайские братушки Арахламидии
показати весь коментар
09.02.2023 12:19 Відповісти
не туди дивитесь: братушки Арахамії - хасиди. хасидизм. Дніпро. цадік
показати весь коментар
09.02.2023 19:45 Відповісти
Китай россію не врятує,запущені процеси у світі які ведуть до краху імперії зла
показати весь коментар
09.02.2023 14:50 Відповісти
Я б, на жаль, не був такий впевнений.
показати весь коментар
09.02.2023 14:51 Відповісти
Потому что ты продажный москаль, за копейки пускающий зраду. Переломпроизошёл, раше ******, а Украине-слава.
показати весь коментар
10.02.2023 00:30 Відповісти
Вы правы, вопрос лишь в том, сколькими жизнями за это заплатит Украина. Вопрос это риторический, т.к. выбора все равно нет, надо дожимать!
показати весь коментар
10.02.2023 01:44 Відповісти
Китайці мерзенні, брехливі, підступні покидьки!
показати весь коментар
09.02.2023 14:50 Відповісти
а тим чим краще? обісратус.
показати весь коментар
09.02.2023 19:46 Відповісти
Що ти таке несеш, придурок?!
показати весь коментар
12.02.2023 11:02 Відповісти
индусы наконец то поняли какой хлам им впарил *****...
показати весь коментар
09.02.2023 14:54 Відповісти
прикольно, що ви пишаєтесь своєю перемогою
показати весь коментар
09.02.2023 19:47 Відповісти
не бздіть Кітайскої техніки та танків не буде у россії,а мікро чіпи та деякі техології так нажаль будуть постачати.хоча кацапи і так обходять санкції і все це мають,тільки в обмеженних кількостях
показати весь коментар
09.02.2023 14:58 Відповісти
почитайте краще. комплектуючі йдуть нестримним потіком.
показати весь коментар
09.02.2023 19:49 Відповісти
Арахамія дуже хвалив китайського брата, як і міратворца ***** - абрамовича, аж слина летіла, взасос, в десна…
Хоть якась копійчина в кишеню, мабуть, пора вже для нього і санкції вводити РНБОУ…
показати весь коментар
09.02.2023 15:21 Відповісти
Ну почему каждая мировая война должна проходить на территории Украины? Ту что медом помазано?
показати весь коментар
09.02.2023 15:30 Відповісти
На жаль, так. У прямому сенсі цих слів.
показати весь коментар
09.02.2023 15:58 Відповісти
Надо игнорировать китайские товары.
показати весь коментар
09.02.2023 15:31 Відповісти
О да, с около-нулевой покупательной способностью это страшная угроза. Китай уже в ужасе.
показати весь коментар
09.02.2023 19:31 Відповісти
це - чудова порада для окупантів! так і пишіть вдома))))
показати весь коментар
09.02.2023 19:52 Відповісти
Он , и оказывал , без паузы , как и другие Пи*Оры...
показати весь коментар
09.02.2023 15:42 Відповісти
тоді ця війна до останнього руського
показати весь коментар
09.02.2023 16:41 Відповісти
російського, тобто
показати весь коментар
09.02.2023 19:41 Відповісти
Кацапа, москаля. Русь це тільки Україна.
показати весь коментар
09.02.2023 20:07 Відповісти
хто б сумнівався!! але у цьому контексті мені цікаво, чи зелені покидьки на кшталт хламідії й надалі будуть ставити у приклад "успішний досвід кпк"? про те, чому ми ніц не розвиваємо стосунки із тайванем, я не питаю - зелена наволоч просто нездатна до осмисленої зовнішньої політики та дипломатії...
показати весь коментар
09.02.2023 17:13 Відповісти
якщо ви думаєте, пане (справді марковкін?), що я 19-го року голосував за кондитера, то ви дуже помиляєтеся - на другий тур я не пішов просто тому, що кондитера вважав (й вважаю) мерзотником, а зе-лупу, після того, як воно назвало мою країну німецькою шльондрою, будь-який достойний народ якщо б не повішав не першому ліхтарю, то позбавив би його можливости будь-якої професійної діяльности всередині країни...
показати весь коментар
09.02.2023 22:21 Відповісти
І що тоді робити? За кого голосувати?
показати весь коментар
12.02.2023 11:04 Відповісти
Больше по ссылке Telegram канал https://t.me/kvadrokopternews t.me/kvadrokopternews
показати весь коментар
09.02.2023 17:48 Відповісти
Дорогие китайцы и индусы! Не все золото что блестит.
показати весь коментар
09.02.2023 18:19 Відповісти
самураи еще напомнят хунвэйбинам Нанкин.
показати весь коментар
09.02.2023 18:29 Відповісти
Третья мировая в полный рост
показати весь коментар
09.02.2023 18:46 Відповісти
Арахамія ще наполягає на тому, що ми повинні йти шляхом Китаю ?
показати весь коментар
09.02.2023 19:23 Відповісти
добре, коли єрефійні гомодрили йдуть до своїх братів - китайців! це - просто чудово!
показати весь коментар
09.02.2023 20:51 Відповісти
там їм швидко нагадають йєхе могнол улус, але ієрогліфами. так, що починайте вчити писемність Китаю. без варіантів)))) рото)
показати весь коментар
09.02.2023 20:54 Відповісти
ТАК ДАЙТЕ ТАЙВАНИ ЯДЕРНОЕ ОРУЖИЕ !)
показати весь коментар
09.02.2023 21:27 Відповісти
как только какое-то го*но мире- то обязательно россия, китай и индия.
показати весь коментар
09.02.2023 23:50 Відповісти
Для китайців отримати санкції смерті подібно але якісь сірі схеми вони точно використовують ..
показати весь коментар
10.02.2023 00:05 Відповісти
Після початку війни в Україні Москва прирівняла комерційну статистику до державної таємниці і припинила їх публікацію. Тому єдиний спосіб з'ясувати динаміку російсько-китайської торгівлі - вивчити дані Пекіна.

Аналіз китайської митної статистики призводить до несподіваного висновку: у 2022 році Піднебесна не тільки не збільшилася, але навіть трохи скоротила експорт електронних компонентів до Росії. Якщо в 2021 році їх продали на загальну суму $ 14,09 млрд, то в 2022 році - за $ 13,3 млрд.

З іншого боку, якщо говорити про товарну структуру імпорту Китаю з Росії в 2021 і 2022 роках, то зрозуміло, що енергоресурси складають значну його частку. У 2022 році імпорт Китаєм російських енергоносіїв зріс на 59,5%, а товарів з неенергетичних ділянок - лише на 11,6%. Нафта Urals стала продаватися зі знижкою близько 30 доларів за барель від світової ціни, і Китай не зміг встояти перед такою низькою вартістю.

Однак, якщо Пекін вирішить найближчим часом возз'єднатися з Тайванем силою, історія може прийняти зовсім інший поворот. У цьому випадку Китаю потрібно буде побудувати більш міцний союз з Росією. Тому є ймовірність, що дві країни, взаємно доповнюючи один одного, будуть підтримувати один одного, а Москва буде більш вільно дихати в своєму складному становищі.

показати весь коментар
10.02.2023 00:52 Відповісти
Китай и заварил эту войну
показати весь коментар
10.02.2023 01:39 Відповісти
1. КНР с самого начала оказывал помощь РФ: микрочипами, электроникой и промышленным оборудованием и товарами двойного назначения.
2. Эта помощь не носит государственного характера. Поставляют не "по приказу из центра". Эта помощь носит характер, так скажем, "горизонтальных связей регионального (провинциального) уровня" ("провинциального"- со стороны Китая, естественно, а не со стороны РФ). Надо просто понимать, как Китай устроен.
показати весь коментар
10.02.2023 02:28 Відповісти
Москва, перебуваючи в облозі санкцій розвинених країн, сильно страждає від дефіциту електронних компонентів, особливо напівпровідників, і розраховує на Пекін як на лазівку для розширення поставок електронних компонентів.

У сфері високих технологій символічною на російському ринку стала реакція Huawei, великої китайської компанії з виробництва телекомунікаційного обладнання. Huawei згорнула свій бізнес в країні наприкінці 2022 року на тлі зростаючої стурбованості з приводу санкцій з боку розвинених країн. Хоча Пекін не приєднався до західних обмежень проти Кремля, Huawei добровільно відмовилася постачати обладнання в Росію, побоюючись вторинних санкцій.
показати весь коментар
10.02.2023 03:52 Відповісти
Знаю. Но Хуавэи продолжают импортировать через третьих лиц. В данном случае, через юридических лиц, зарегистрированных в самой КНР, которые покупают их у изготовителя и продают, накидывая свою "маржу". Причем, телефоны по прежнему программно адаптированы к РФ (например, ватсап сразу устанавливается, даже и без перепрограммирования родных (китайских) настроек, сообщающих производителю об устанавливаемых приложениях - а не должен (он в КНР заблокирован для новых пользователей).
Так же происходит и с другими продуктами.
Я ведь говорю: Китай просто знать надо и понимать (как там всё устроено).
показати весь коментар
10.02.2023 09:22 Відповісти
ато без японської розвідки незрозуміло((:
показати весь коментар
10.02.2023 06:03 Відповісти
Схоже, що Китай почав надавати військову підтримку Росії, - розвідка Японії... - ну то ясне діло, китайці заробляють гроші, це було зрозуміло після того як вони не ввели санкції, а от те що б...і які типу В(з)Рада зі своїми родичами ось це вже повний швах.

Схоже, що олігархічні клани всієї України надають військову підтримку Рососії - українській патріот (с)
показати весь коментар
10.02.2023 09:22 Відповісти
Сторінка 2 з 2