5882 відвідувача онлайн

Проблем з роботою Starlink не спостерігається, - Федоров

федоров,михайло

Про це розповів Федоров у коментарі Українській правді, передає Цензор.НЕТ.

"Дійсно, декілька місяців тому були зміни в функціонуванні geofencing. Зараз в Україні не спостерігається проблем з роботою терміналів "Старлінк". Сьогодні ми отримали перші кілька тисяч "Старлінків" в рамках нової партії з 10 тисяч терміналів від уряду Німеччини", - заявив Федоров.

При цьому Федоров назвав Ілона Маска "одним з найбільших приватних донорів нашої майбутньої перемоги" і зазначив, що "Старлінки" допомагають рятувати тисячі життів, підтримуєть роботу енергетичної інфраструктури, дають змогу лікарям проводити складні операції і забезпечують інтернетом "пункти незламності".

"Вклад компанії SpaceX, за нашими оцінками, це більше, ніж 100 мільйонів доларів. Сподіваємося на подальшу стабільну роботу "Старлінків" в Україні", - додав Федоров.

Раніше президентка SpaceX Гвінн Шотвелл заявила, що компанія SpaceX вжила заходів, щоб військовослужбовці ЗСУ не могли використовувати супутниковий інтернет Starlink для управління безпілотниками.

Топ коментарі
+4
Шо баба просто так ляпнула?
показати весь коментар
09.02.2023 20:32 Відповісти
+4
Навіщо таке коментувати,жах
показати весь коментар
09.02.2023 20:36 Відповісти
+4
Ну і нафіг це казати? Сказав SpaceX що обмежили доступ дронів до системи, то нехай так і думають (а можливо вони і спеціально так сказали, щоби їм ніхто не закидав, що допомагають війні). А от тепер то дійсно змушені будуть обмежити доступ. Боже, чому цей нарід такий дебільний?
показати весь коментар
10.02.2023 04:14 Відповісти

Завантаження...