11502 відвідувача онлайн
6 259 135

Україна стане членом ЄС за два роки, членом НАТО - після перемоги, - Зеленський

зеленський

Україна зможе стати повноцінним членом Європейського союзу через два роки. При цьому вже після перемоги наша країна приєднається до НАТО.

Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час виступу на саміті, організованому банком JP Morgan, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Сьогодні є певні песимісти серед світових лідерів, які вважають, що для членства в ЄС Україні треба 10 років. Але вони переважно знають нас і іноді навіть бояться нашого духу, нашої енергії. Тому ми бачимо, що ми можемо бути у ЄС через два роки. І нам потрібні гарантії безпеки", - сказав Зеленський.

Президент додав, що найкращою гарантією для України буде членство в НАТО. Зеленський вважає, що з часом Україна приєднається до альянсу.

"Ми вважаємо, що будемо в НАТО раніше, ніж усі лідери вирішать, що наш пакет щодо гарантій безпеки є слушним. Тому що вони ухвалюють рішення повільно, це бюрократія... І я вважаю, що після перемоги ми будемо в НАТО", - заявив глава держави.

Топ коментарі
+39
Балабол.

І оце обрав мудрий нарід у 2019 замість професіоналів

Гигикали , що гірше не стане

Але ж стало, стало
показати весь коментар
11.02.2023 12:42 Відповісти
+33
Чому як тільки проти вяликого,так ботяра? У Європі чітко доведено,що кроки в Європу ідуть через знищення корупції, закон і право мають бути на першому місці, а не новини 24 для зомбування. ОП на сьогодні крок вперед, а два назад.
показати весь коментар
11.02.2023 12:47 Відповісти
+33
показати весь коментар
11.02.2023 12:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Я з Закарпатської області, якщо вам цікаво. Стосовно тону, я вас не повчав, просто зробив зауваження, бо якщо чесно мене вже дістали подібні висловлювання й часто безпідставні звинувачення. Є закон, дійте згідно закону, це я не вам якщо щось а шановному панству яке тут строчить під кожним постом погрози, образи та звинувачення інституціям держави і її представникам.
І в чому це я не обізнаний по вашому?
показати весь коментар
11.02.2023 17:43 Відповісти
Для кого є закон ? Наприклад.
Для Зелі і його оточення є ?
А хто такий тоді єрмак, які він має повноваження згідно закону і які реально. Просвітіть.
показати весь коментар
11.02.2023 17:56 Відповісти
Навпаки, він зробив все, щоб настала активна фаза війни, бо війна розпочалася ще у 2014 році. Скорочення армії, відвід військ, заморозка ракетних програм... дало сигнал нападу.
показати весь коментар
11.02.2023 18:52 Відповісти
Ну то в голові, війну вже він закінчив
показати весь коментар
11.02.2023 13:58 Відповісти
Дурень думкой багатіє...
показати весь коментар
11.02.2023 14:08 Відповісти
дЕрмак усьо парішаіть....Оман це Обман ..зуб даю😝
показати весь коментар
11.02.2023 14:15 Відповісти
І чого це мені в черговий раз смішно?!...
показати весь коментар
11.02.2023 14:19 Відповісти
А как же ,,я не хожу в гости где меня не ждут" что скажешь ПОЦ?
показати весь коментар
11.02.2023 14:23 Відповісти
і язик неболить повторювати одне й те ж саме, вже 30 років.Любі мої СЛУГИ, ви вже давно в ЄС, ваші діти там, і статки ваші там, осталось вам стирити грошики ЄС які дадуть на відбудову, і гуляй Вася.Арахамія все порішає нехвилюйтесь.
показати весь коментар
11.02.2023 14:35 Відповісти
Когда-то Зеленский хотел сделать карьеру в Москве, но не срослось с Масляковым. Так бы там шутил шутки про хахлов и бегал в кожаных штанах. Но такая всемирная слава, как сейчас на Западе - это совсем другой масштаб. И это ему нравится куда больше. Он как Гагарин собирает цветы и овации. Так что в данный момент интересы Вовы и Украины совпадают. Зачем ему делать ставку на прединфарктных Путина и Патрушева?
показати весь коментар
11.02.2023 14:40 Відповісти
Ошибка и не только зеленского и многих и вчерашнего преза! Только НАТО сначала, потом все остальное. Вся наша история нас не научила. Всегда сдуру сами затевали глобальное, и всегда жестокое поражение! Проверьте по 1917--1920 гг. Можно копнуть и 300-400 лет назад, тоже самое. Только коллективная безопасность. А уже потом про жратву и с сыром пырогы. Брюхом государство не строят.его строят штыками!
показати весь коментар
11.02.2023 14:47 Відповісти
Чтобы за 2 года вступить в ЕС нужно пахать и реформировать в таком режиме... А так все уже давно поняли, что ни к какой, даже к посредственной работе в очень медленном темпе, команда Зели не приспособлена. Три года было с 2019 - ничего не делали, а сейчас вдруг начнут. Ну ну...
показати весь коментар
11.02.2023 15:38 Відповісти
В ЕС Татаровых с Ермаками не пустят.
показати весь коментар
11.02.2023 16:10 Відповісти
А шашлыки в мае будут?

Какой может быть ЕС через 2 года, если у нас 0.5% работающих людей не работают по стандартам ЕС. Мы ничего продать не сможем, если не сертифицируем производство по конкретным инструкциям, включая очень много защиты прав рабочих и проверок качества изготовленной продукции. Разные стандарты по выбросам или наличию вредных веществ. Я уже молчу про систему правосудию и то, сколько преступников ходят на свободе, получив мизерные тюремные сроки. На кой черт гражданам ЕС получить этих преступников рядом с собой? Или содержать нашу страну, так как сами продать мы не сможет из-за сертификации. Или вдруг бизнес будет содержать, чтобы за 1 жалкий трансформатор на 380В с него драли 10 млн долларов, притом каждый чиновник готов это сделать.

Если брать пример азиатских тигров в период их экономической революции, то там сделали следующее: жесточайшее секторальное (вплоть до 100%) увольнение прошлых представителей власти, выделение отдельных чиновников с личным доступом для любого инвестора, таких чиновников, которые могут схватить любого и кинуть его в тюрьму или даже расстрелять (например, мусор или таможенник тормозит груз инвестора, вымогая взятку), и жесткое изменение законов именно так, как нужно крупному бизнесу, чтобы ему было комфортно работать. Эти 3 пункта и привели к экономическому росту. И еще, состоялся он там, где президент страны заявлял, что он легко мог обогатить себя, семью и друзей, но предпочел обогатить свой народ вместо этого. А ты говорил когда-нибудь такое, глядя на Беню и других твоих товарищей?
показати весь коментар
11.02.2023 16:14 Відповісти
Скільки можна повторюватися? Вас всіх, що зациклило чи що? ЗСУ вже 353 дні шашлики з русні готують. Вчора аж 1140 свіженьких приготували.
показати весь коментар
11.02.2023 17:50 Відповісти
Скільки км2 росіскої території захоплено ?
А, то наша земля під окупантами.
Тоді нема чим хвалитись
показати весь коментар
11.02.2023 18:23 Відповісти
А скільки українців на шашликах загинуло ви не порахували ще ?
За попередніми оцінками в одному Маріуполі більше 80 тисяч.
показати весь коментар
11.02.2023 18:33 Відповісти
А я вам дивуюсь. Невже не помітно, як ми до війни готувались ? Це ж нас зараз винищують.
Не смішно вже про шашлики ?

Банального не зроблено. Всі цінності в музеях лишили. Літак Мрію кинули. Людей під розстріл підставили.
показати весь коментар
11.02.2023 18:41 Відповісти
Що ви хочете узнати ?
Хоч пам'ятаєте про скандал з боргами зарплати для ЗСУ? На початку 2022 обіцяли виплатити.
Три з половиною мільярди гривень. Це ми так бійців мотивували ? Армію розбудовували ?
Зрозумійте. Ви потрапили на сайт, дописувачі якого багато знають і пам'ятають.
І розуміють , що окуповані території окуповані тому що і тому що. Бо якщо озброїтись однією ракетою, зробленою Турчиновим, розмінувати нафіг все, заборгувати зарплати ЗСУ і постійно їх принижувати, то ясна справа, що на твої території позариться дурний сусід.
показати весь коментар
11.02.2023 19:05 Відповісти
Нині дуже багато придворних націоналістів, які служать клоуну, або навіть проросійським олігархам - тупо за бабло. Не варто когось слухати. Треба аналізувати все самому.
Взяти вашого карася. Яке лайно він тільки не захищав. За те отримав відзнаки. А справжні герої нині на фронті гинуть, а не балаболять в ютюбі.
показати весь коментар
11.02.2023 19:51 Відповісти
Пан мають знатти, що війна з кацапами йде дев'ять років, а не 353 дні. Чи комусь соромно, що відкосив чотири разочка і тієї історії не бажає бачити?
показати весь коментар
12.02.2023 08:39 Відповісти
А чого за 2 роки? - А тому що Зєлєбєні знову хочуть безкарно дерибанити країну після настцпних виборів. Але кінець епохи бідності в 2019 ми пам'ятаємо.
показати весь коментар
11.02.2023 17:20 Відповісти
Намагаюся тільки уявити скільки зеботиків зараз поширюють цю новину у соцережах і пересилають іншим. Знайшлася гідна заміна Арестовичу...