7879 відвідувачів онлайн

На Рівненський та Південноукраїнській АЕС вимушене зниження потужностей, - МАГАТЕ

аес,рівненська

Через поновлення обстрілу енергетичної інфраструктури було скорочено потужності двох атомних електростанцій України.

Про це йдеться у заяві МАГАТЕ, інформує Цензор.НЕТ.

"Дві з трьох діючих українських АЕС - Рівненська та Південноукраїнська - як запобіжний засіб знизили видачу електроенергії через удари по енергетичній інфраструктурі. Через нестабільність електромережі в результаті обстрілу також зупинився один з блоків хмельницького реактора", - наголошується в повідомленні МАГАТЕ.

Уточнюється, що системи ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС працювали належним чином.

Топ коментарі
+6
Електроенергію від реакторів неможливо передати по вай-фаю. Багато розподільчих підстанцій пошкоджено ракетами. Тобто якщо у твого провайдера чи в тебе обладнання повністю справне, але між вами десь якусь споруду з проміжним світчем було знищено-то інтернету у тебе не буде. Слава нашій ППО, проте усі 100% ракет збити майже неможливо.
показати весь коментар
12.02.2023 11:43 Відповісти
+5
Якщо дуже усе спростити АЕС може генерувати електроенергію, але із-за пошкодження руснею ліній і підстанцій, їй немає по чому її передавати.

Зміна потужності реактора це не так просто і швидко, тому різка не планова зміна потреб у споживанні, чи обрив лінії це вже проблема.
показати весь коментар
12.02.2023 11:39 Відповісти
+4
думаю, скажуть, щоб не перевантажувати пошкоджену мережу, але й треба ж їм і імпорт яклсь обгрунтувати - от і нагода
показати весь коментар
12.02.2023 11:37 Відповісти

Завантаження...