10014 відвідувачів онлайн
2 661 26

Ми маємо швидко досягти делегітимізації присутності Росії в Радбезі ООН, - Кулеба

кулеба

В Раді безпеки ООН відбуваються процеси, спрямовані на виключення РФ з цього міжнародного органу. Досягнення цього потребує тривалого часу, однак є простіша ціль, яку можна досягнути швидше.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на коментар міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби в ефірі телемарафону "Єдині новини".

"Ми розпочали свій шлях минулого року. Цей шлях не буде простим, я одразу всіх попереджаю, бо йдеться про перезавантаження глобальної інституції. Але у нас є чіткий план, до якого ми залучаємо не лише дипломатів з різних країн, але й лідерів думок та експертів з науковцями", - наголосив міністр.

Кулеба назвав першою ціллю, яку Україна досягне швидко, - це делегітимізація присутності Росії в Радбезі ООН.

"Тобто всі будуть розуміти, що перед ними сидять шахраї, які шахрайським способом узурпували це місце. Ось цей результат буде досягнуто доволі швидко, а от саме виключення займе певний час і потрібно, щоб збіглася низка факторів. Але для Росії навіть досягнення першої цілі - делегітимізації - буде страшним міжнародним ударом", - уточнив Кулеба.

При цьому він назвав три перепони, які потрібно буде подолати для досягнення поставлених цілей.

"По-перше, у 1991 року РФ була провернута афера за мовчазної згоди тодішніх членів Ради безпеки, на сьогодні ці країни мають пройти болісний шлях визнання своїх неправильних рішень. По-друге, є процедурні складнощі змін в організації ООН. І по-третє, звісно правда полягає в тому, що багатьом країнам дуже важко уявити Радбез ООН без Росії, але вони звикнуться з цією думкою. Так, це довгий шлях, стратегічна робота, не треба шукати миттєвих рішень, але і цю роботу проробимо, і результат буде", - констатував Кулеба.

Топ коментарі
+6
Твої б слова , Кулеба , та до Бога ((
показати весь коментар
12.02.2023 23:07 Відповісти
+3
ООН це збіговисько недоумків .І як організація повний імпотент .Нуль влливу і в безпеці і гарантій безпеки ! НУЛЬ ! Бо ці дурні окрім як ляси точити і стурбованість виголошувати більше ні на що не здатні.
показати весь коментар
12.02.2023 23:24 Відповісти
+3
Взагалі то Радбез ООН складається з 5-ти постійних членів - ядерних держав. Україна просрала своє місце, віддавши свою ядерну зброю москалям та знищивши її носії. Влада України тоді думала як роздерібанити державне майно, а не про країну. Кулебі краще за сексологинями - послицями наглядати.
показати весь коментар
12.02.2023 23:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Твої б слова , Кулеба , та до Бога ((
показати весь коментар
12.02.2023 23:07 Відповісти
це нереально.

бо щоб це зробити треба або переписувати статут або розпускати ООН а ні на перше ні на друге нема голосів.
показати весь коментар
12.02.2023 23:09 Відповісти
А що там у Статуті про присутність параші у радбезі написано ?
показати весь коментар
12.02.2023 23:15 Відповісти
нічого не написано. і що. якщо всі не проти то записане слово СРСР читається як росія.

закон це буква закону а здатність шерифа за його порушення карати.
показати весь коментар
12.02.2023 23:20 Відповісти
Ну так а у чому тоді потреба статут переписувати якщо параші там немає , просто потрібно у радбезі табличку з написом "параша" замінити на "USSR" , а розпорядникові дати доручення на це місце допускати представника лише цієї держави ? Звучить як дитячий лепет , але , можливо , так і станеться із часом . Із злочинністю у США он теж часто густо руками податкової борються і непогано виходить .
показати весь коментар
12.02.2023 23:37 Відповісти
дуже багато людей каже КИЇВСЬКА РУСЬ хоча держави з такою назвою не иснувало ніколи.

те саме з табличкою РОСІЯ в радбезі оон.

радбез оон не проти - отже росія там сидить.

хто піде та змінить табличку? людина з повноваженнями. хто на це уповноважений?

ніхто. хто дасть повноваження? радбез оон. він це зробить? ні.

то що ми обговорюємо - те, чого ніколи не буде?
показати весь коментар
12.02.2023 23:57 Відповісти
Ніколи не кажи ніколи
показати весь коментар
13.02.2023 00:15 Відповісти
Хто дасть повноваження ? Та той , хто сьогодні " не проти " . Усьому свій час .
показати весь коментар
13.02.2023 00:19 Відповісти
Небажання через нездатність.
показати весь коментар
13.02.2023 06:48 Відповісти
Когда создавалась ООН, постоянные члены СовБеза СССР и Китай декларировали как свою главную цель уничтожение самой экономической модели, на которой основывалась вся жизнь других постоянных членов. И ничего, говорили-балакали почти пятьдесят лет. Не без инцидентов, но до большой войны не дошло. А руководство нынешней РФ доказало, что любит деньги не меньше западных партнеров, коммунизм нигде строить не собирается, а желает торговать и совместно делать деньги. Так что экзистенциальной угрозы нет. Ну, диктатор там немного ********, но на главный принцип - делай деньги, сегодня больше чем завтра - он и не думает покушаться. И это главное
показати весь коментар
12.02.2023 23:21 Відповісти
Нет такой страни "Китай" и не було КНР при создании ООН
показати весь коментар
13.02.2023 00:18 Відповісти
На час заснування ООН була Республіка Китай - один із засновників , а потім прецедент для нинішнього існування параші у радбезі .
показати весь коментар
13.02.2023 00:24 Відповісти
ООН це збіговисько недоумків .І як організація повний імпотент .Нуль влливу і в безпеці і гарантій безпеки ! НУЛЬ ! Бо ці дурні окрім як ляси точити і стурбованість виголошувати більше ні на що не здатні.
показати весь коментар
12.02.2023 23:24 Відповісти
Ви ще "поверніть вспять" фінт, який так звана оон з Тайванем (Republic of China) у 70-х роках проробила (з подачі Албанії, до речі). От так просто його взяла і виключила його звідусіль. А коммі_чайну прийняла.

Чи має право таке оон на існування? Питання риторичне.
показати весь коментар
12.02.2023 23:29 Відповісти
Взагалі то Радбез ООН складається з 5-ти постійних членів - ядерних держав. Україна просрала своє місце, віддавши свою ядерну зброю москалям та знищивши її носії. Влада України тоді думала як роздерібанити державне майно, а не про країну. Кулебі краще за сексологинями - послицями наглядати.
показати весь коментар
12.02.2023 23:30 Відповісти
Взагалі то Україна ніколи не була постійним членом радбезу , засновником ООН - так , непостійним членом радбезу декілька разів - так , постійним - ні ; так що нічого вона не "просирала " , а володіння пінічною кореєю ядерною зброєю не робить її автоматично членом радбезу ((
показати весь коментар
12.02.2023 23:42 Відповісти
Та невже Україна нічого не просирала? І ракетні шахти не підривала? І ядерні заряди москалям не віддавала? І якщо маєш кілька десятків ядерних зарядів - це автоматично не робить членом Радбезу ООН, але не зрівняти з ядерним потенціалом, 3-м у світі, що мала Україна. Індія та Пакистан також мають ядерні заряди, але навіть не розглядається можливість їх зрівнювати з великою п'ятіркою.
показати весь коментар
12.02.2023 23:50 Відповісти
Вам таксі чи шашечки ? Забулися із чого почали ? Іще раз - Україна ніколи не була постійним членом радбезу , і навіть якби той злосчасний третій ядерний арсенал залишився ніхто б її постійним членом Радбезу не зробив , бо ми себе правонаступниками совка не оголошували ; інша справа з парашею - свого часу ті хто у ООН рулив просто тупонувши її у той радбез посадили як правонаступника , похеривши процедуру . Думаю , що якби свого часу параша мала десяту клепку і провела це все через голосування у ООН , то зараз ми тільки б сопіли у дві дірочки , бо результати тодішнього голосування були б цілком передбачувані .
показати весь коментар
13.02.2023 00:05 Відповісти
Навіть не хочу щось ще роз'яснювати, Україна мала шанс бути 6-м постійним членом Радбезу ООН у 1991 році, і не треба було себе оголошувати правонаступником СРСР. Крапка.
показати весь коментар
13.02.2023 00:15 Відповісти
Мені роз"яснювати нічого не потрібно . Краще Котляревського перечитайте : "Якби я був полтавським соцьким " і досить вже жити мріями про щасливе минуле з його "могутнім економічним і військовим потенціалом " , насправді воно було таким "могутнім" , як "друга армія світу " , саме тому так швидко і здулося як мильна булька , а народ ображений усе і досі на ворюг при владі списує (( Злиденна за світовими мірками країна із глянцевою обкладинкою за рахунок експлуатації власного населення , мільйонами тонн непотрібного чавуну , тракторами і авто нікчемними , вічним дефіцитом майже на все зате ми у космосі перші (( Нікому ми у тому радбезі не були потрібними і нічого там не просрали . Що , можливо , просрали , так це інтеграцію у європейське суспільство одночасно з країнами Балтії , та і то не впевнений чи нас там хотіли бачити .........
показати весь коментар
13.02.2023 00:40 Відповісти
Україну тоді жорстко нагнули і рашка, і американці! Америці було треба, щоб увесь ядерний потенціал був зосереджений тільки у однієї країни з колишніх радянських (вони і зараз проти розпадання рашки на "тисячу маленьких ведмедиків" бо вважають, що за однією ядерною країною стежити легше, аніж за багатьма), і вона погрожувала неабиякими санкціями - політичними і економічними. А Єльцин тоді прямо сказав, що якщо Україна не віддасть росії ЯО, буде війна і "кримнаш"! І Кравчуку на це прийшлося погодитись, бо Україна б тоді цю навалу зо всіх боків не потягнула.

А розпродавати літаки та ракети почав вже Кучма, а потім ще Юлька міняла на газ, і то була зовсім інша історія!
показати весь коментар
13.02.2023 01:39 Відповісти
Як раз саме Кучма підписав від України Будапештський меморандум 5 грудня 1994 року. Йшов великій дерібан державної власності, і владі потрібна була можливість вільно виводити награбоване на Захід, купувати там вілли та маєтки. Виникло навіть поняття - золоті паспорти. З тієї пори майже усе в Україні належить офшорним компаніям, якщо ви не в курсі. А зовсім не потому, що Україна не була щось не спроможна. До речі, Україні, що до того була за залізним занавісом, ті санкції не критичні були, прокормити себе країна була спроможна. І лякання війною з ядерною державою визиває тільки сміх.
показати весь коментар
13.02.2023 03:36 Відповісти
такая движуха мне нравится! ))
https://youtu.be/PDjhb2KgpUU
показати весь коментар
12.02.2023 23:55 Відповісти