5131 відвідувач онлайн

Енергосистема України четверту добу поспіль працюватиме без дефіциту, - Галущенко

енергетика,електроенергія,енергосектор

15 лютого генерація електроенергії продовжить забезпечувати її споживання. Четверту добу поспіль українська енергосистемі працюватиме з нульовим дефіцитом.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на пресслужбу Міненерго.

"Працюють усі 9 енергоблоків АЕС, забезпечуючи більша частина обсягів виробленої електроенергії в Україні. Сприятливі погодні умови цієї зими дозволяють потужно працювати гідрогенерації, зростають обсяги виробництва електроенергії з відновлюваних джерел", - заявив  міністра енергетики України Герман Галущенко.

В Одеській області у зв’язку з ремонтами мережевої інфраструктури можливі стабілізаційні відключення.

На жаль, через ворожі обстріли східної частини Харківської області та пошкодження електромереж знеструмлено м. Куп’янськ та прилеглі райони.

Топ коментарі
+8
заявив міністра енергетики України Герман Галущенко Джерело:

та пристреліть вже цього балабола
вот ***** москалям розвідка - наші балаболи все розпатякають.... цей про енергосистему, золотояйцевий про поставки....
показати весь коментар
15.02.2023 11:10 Відповісти
+7
Та вони і так все знають. Інформаторів до біса, навіть на заході країни
показати весь коментар
15.02.2023 11:04 Відповісти
+5
Кацапи дякують за інформацію.
показати весь коментар
15.02.2023 11:03 Відповісти

Завантаження...