8228 відвідувачів онлайн
5 835 13

Посол США розповів у деталях, що Байден робитиме в Польщі

байден,джо

Посол США у Польщі розкрив нові деталі з приводу запланованого до річниці повномасштабного нападу Росії на Україну візиту президента США Джо Байдена в країну.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Європейську правду.

Посол розповів, що Байден прибуде до Варшави увечері 20 лютого. Його ключова промова під час візиту планується у вівторок - тобто 21 лютого - о 17:30 у садах королівського палацу, біля тераси Аркади Кубицького.

"Це історична подія - ніколи раніше президент США не приїздив до Польщі двічі протягом одного року", - зауважив посол.

Посольство США також повідомило, що усі охочі жителі Польщі мають нагоду особисто прийти послухати промову Байдена. Для цього необхідно заздалегідь зареєструватись через спеціальну форму, деталі приїзду на місце для проходження усіх процедур зареєстрованим повідомлять за день до події. Посольство попереджає, що плануються суворі заходи безпеки і в сади не пропустять людей з великими сумками, плакатами, прапорами і парасольками.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня Білий дім підтвердив, що президент здійснить візит до Польщі 20-22 лютого.

Топ коментарі
+10
а що це зелене криворагульне наркоманське чмо робило разом зі зеленою бандою стефанчуків, арахамій, єрмаків, татарових, подоляків, гугілашвілі, інших "корабельних сосен" 2.5 роки до масового вторгнення кацапів 24.02.22 року ??? лизало дупу *****, розказувало українцям про шашлики і безбожно крало ???





показати весь коментар
16.02.2023 09:14 Відповісти
+6
Pandamonium

@RudijLis

·

https://twitter.com/RudijLis/status/1626115202759417856 1 хв

Як то кажуть, Захід попереджав, але не на того напали. Він вже за все перетер з пуйлом

показати весь коментар
16.02.2023 09:06 Відповісти
+3
яка різниця хто розвозив ??? головне хто на тому заробляв ...



показати весь коментар
16.02.2023 09:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Pandamonium

@RudijLis

·






показати весь коментар
16.02.2023 09:14 Відповісти
Він за веслами на галері персонально асфальт по об'єктам Великого крадівництва розвозив
показати весь коментар
16.02.2023 09:28 Відповісти
яка різниця хто розвозив ??? головне хто на тому заробляв ...



показати весь коментар
16.02.2023 09:37 Відповісти
Неможливо забути, як цей ''наш вирок'' надсміхався над попередженнями про напад, майже ворогами називав, тих у кого тепер вимагає зброю. Скільки людей загубив своєю тупістю, цинічністю, а також свідомим нехтуванням загрози. Моя сім'я могла б не вижити, якби повірили цьому покидьку. Ми дуже вдячні американському уряду за ці попередження, що дало змогу евакуювати дітей за тиждень до нападу. На нас тоді дивилися, як на навіжених. От тільки наше місто було окуповане вже пообіді 24 лютого.
показати весь коментар
16.02.2023 10:04 Відповісти
Краще б поменше балачок А більше справи.
показати весь коментар
16.02.2023 09:08 Відповісти
Так і справа робиться, попри намагать срампістів завадити та саботажу ОП України
показати весь коментар
16.02.2023 09:36 Відповісти
Блин, паследнее турне дедушки за славой - хочет сделать римэйк визита Кеннеди в Западный Берлин. Лучше бы он пару сотен Абрамсов для Украины привез, и по одному истребителю Ф-16 за каждый порезанный нами ТУ-22М и отданный раше ТУ-160.
показати весь коментар
16.02.2023 09:24 Відповісти
Від вашого посту трохи тхне срампізмом , а про збільшення поставок зброї треба говорити після посадки таких марадерів , як резніков ,а не до

P.S. Доречі, а чому той , хто удає з себе українця за рік так і не зміг вивчити рідну мову?
показати весь коментар
16.02.2023 09:38 Відповісти
Та так, ми будемо віддавати рашці, а вони повинні нам зброю надавати. А може вони сумніваються, чи не попаде і ця зброя до рашки? З нашою владою все можливо.
показати весь коментар
16.02.2023 09:46 Відповісти
СЛАВА НАЦИИ - ПЗДА ФЕДЕРАЦИИ !)
показати весь коментар
16.02.2023 09:48 Відповісти
Паяца не запросили?
показати весь коментар
16.02.2023 16:39 Відповісти