10669 відвідувачів онлайн
7 556 12

Росіянам дедалі складніше підвозити боєприпаси на схід, - Череватий

рф,боєприпаси

Росіяни поки що можуть підвозити боєприпаси на схід України, але їм стає дедалі складніше це робити, оскільки українські сили завдають ударів та знищують російські колони та склади.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на ЛІГА.НЕТ, про це сказав речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарарфону.

Спікер ЗСУ наголосив, що росіяни завдають великої кількості вогневих ударів на сході, проте якщо порівнювати ситуацію з літом чи осінню, коли вони могли "поливати вогнем" по всій лінії фронту, то зараз вони концентруються на певних ділянках.

"Але йде артилерійська війна великої інтенсивності. І ми бачимо, що у них проглядається вже тенденція до певного дефіциту снарядів. Вони везуть їх із більш дальніх регіонів Росії. Везуть їх під нашим щільним наглядом і вогнем, коли ми ламаємо їхню логістику, розбиваємо польові склади, накриваємо самі колони, коли вони йдуть", – сказав Череватий.

Він підсумував, що підвозити боєприпаси росіянам стає дедалі складніше, проте, на жаль, ця можливість в них поки ще є.

Топ коментарі
+9
Ну то й не "чикай" Рюкзак з ракетою на плечі на лижі й за Урал! Більшість снарядів там випускається На місці розберешся - що і як "палить" та "з землею зрівнювать
показати весь коментар
16.02.2023 23:15 Відповісти
+7
Тому що ти здриснув до Макаронії.
показати весь коментар
16.02.2023 23:15 Відповісти
+2
Дурням не послуговую!
показати весь коментар
16.02.2023 23:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а є такі хто не підписаний в ТГ на "Николаевский Ванек"?
показати весь коментар
16.02.2023 23:11 Відповісти
Треба не чикати коли закінчаться снаряди, а знищувати. Де їхні склади? Чому вони не палають? Де вони виготовляють снаряди, чому ще те місце не зрівняне з землею?
показати весь коментар
16.02.2023 23:11 Відповісти
Тому що ти здриснув до Макаронії.
показати весь коментар
16.02.2023 23:15 Відповісти
Ну то й не "чикай" Рюкзак з ракетою на плечі на лижі й за Урал! Більшість снарядів там випускається На місці розберешся - що і як "палить" та "з землею зрівнювать
показати весь коментар
16.02.2023 23:15 Відповісти
Без тебе не можу, мені помічник потрібен
показати весь коментар
16.02.2023 23:30 Відповісти
Дурням не послуговую!
показати весь коментар
16.02.2023 23:34 Відповісти
******* не мешки ворочать.
показати весь коментар
17.02.2023 00:24 Відповісти
Даєш завдання укроборонпрому зробити, або модернізувати з існуючих варіантів, зброю здатну наносити ураження на відстані до 2000км, виділяєш з бюджету гроші, тестуєш зразок, з внесеними крективами отримуєш робочу зброю, ставиш на потік..
Ну звісно, якщо вонавиберали "піздунов" до влади то і отримали "піздьож" а не зброю...
показати весь коментар
17.02.2023 00:36 Відповісти
Ти граєш "городского дурачка?" Ну, ну, грай далі.
показати весь коментар
17.02.2023 00:54 Відповісти
якщо аргументувати не можеш, то не сри тут
показати весь коментар
17.02.2023 00:58 Відповісти
"Вумний - шо вутка!" "Стратиг!"
показати весь коментар
17.02.2023 07:05 Відповісти
У ЗАПОРІЖЖІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ БЕЗПІЛОТНИК "ХОРД": ЩО ПРО НЬОГО ВІДОМО. Відео.
https://www.5.ua/regiony/u-zaporizhzhi-prezentuvaly-bezpilotnyk-khord-shcho-pro-noho-vidomo-siuzhet-299355.html
показати весь коментар
16.02.2023 23:37 Відповісти