10617 відвідувачів онлайн
15 025 40

Причиною смерті глави МЗС Білорусі Макея було самогубство, - ЗМІ

макей

Причиною смерті міністра закордонних справ Білорусі Володимира Макея в листопаді минулого року було самогубство.

Про це пише білоруське опозиційне видання "Наша Ніва" з посиланням на 4 незалежні джерела зі сфери медицини та держуправління, передає Цензор.НЕТ.

Видання зазначає, що причину смерті Макея в повідомленні державного агентства БЕЛТА 26 листопада не вказували.

Чотири джерела "Нашої Ніви" у сфері держуправління та медицини назвали причиною смерті самогубство.

Видання пише, що до такого рішення могла призвести сукупність чинників, але не озвучує подробиць з етичних міркувань.

Водночас зазначається, що останні роки життя міністра супроводжувалися "як політичними, так і особистими драмами".

"Друзі Макея кажуть, що він болісно переживав крах курсу, який проводив, і часто відчував себе непотрібним, а іноді просто недоречним", - пише видання.

За його даними, Макей також знав, що адміністрація самопроголошеного президента Олександра Лукашенка почала шукати кандидатів на його місце.

"Останнім часом йому відмовляли в особистій увазі, це дуже чутливо для нього", - розповів його колега.

"Це не означає, що завтра його приберуть. Але він розумів, що колишнє високе становище добігає кінця. І він після своїх висот більше ніде себе не бачив", - розповів один зі співрозмовників.

Також у Макея були проблеми в сім'ї.

Як повідомляє "Наша Ніва", у день загибелі Макей повернувся додому в Дрозди один. В іншій квартирі залишилися його дружина Віра Полякова та молодший син.

За інформацією видання, першим, хто знайшов мертвого міністра, був старший син Полякової, який поїхав у Дрозди після безуспішних спроб родичів зв'язатися з ним телефоном.

Співрозмовники "Нашої Ніви" не бачать ознак того, що це було вбивство, замасковане під самогубство.

Видання закінчує свій матеріал цитатою Макея і пов'язує її з війною в Україні.

"Я не пам'ятаю, хто це сказав, але якщо тебе збираються стратити, то краще стратити за вірність, ніж за зраду", - заявив Макей 1 квітня 2022 року, "коли стало зрозуміло, що план Росії з захоплення України провалився", пише "Наша Ніва".

26 листопада 2022 року державне інформаційне агентство Білорусі повідомило про раптову смерть міністра закордонних справ РБ Володимира Макея. Макею було 64 роки. Він обіймав посаду міністра закордонних справ з 20 серпня 2012 року.

Топ коментарі
+32
Типові для самогубства 30 ударів у спину.
показати весь коментар
19.02.2023 17:38 Відповісти
+20
Да ну Ясен ***
показати весь коментар
19.02.2023 17:36 Відповісти
+16
показати весь коментар
19.02.2023 17:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да ну Ясен ***
показати весь коментар
19.02.2023 17:36 Відповісти
Здох та й здох...далі що
показати весь коментар
19.02.2023 17:38 Відповісти
Типові для самогубства 30 ударів у спину.
показати весь коментар
19.02.2023 17:38 Відповісти
Два постріли.... у голову.
показати весь коментар
19.02.2023 17:41 Відповісти
"Причиною смерті глави МЗС Білорусі Макея було самогубство" дивна назва повідомлення як на Цензор…

А де знак питання у кінці?
Посилання на якісь СМІ нічого не « доказують».

Згідно з загально відомими правелами журналістики, новина повинна бути перевірена тричі!

З трех різних джерел! Де ці данні?!
Їх немає.
А е тільки поверхне викладання матеріалів окреми смі.

Тому на думку чітачів і надголять спогади:

-про самогубство міністра МВС Коавченко- два постріли в голову…

-про самогубство кацапських чиновників ( випав з вікна) заважаючіх путлеру…

- «нещасний випадок « із літаком Качинського…

Доречі Макей, був в уряді Белорусіі людиною, яка просувала необхідність про Західній орьентаціі Білорусії. Та незалежності від Кремля.
На ньому були завьязані також усі звьязки з Кітаем.

Тому, дуже верогідним може бути версія вбивства Макея руками Московії.
показати весь коментар
19.02.2023 18:23 Відповісти
Вообще пi..уй. Одним кацапом меньше, и хорошо.
показати весь коментар
19.02.2023 17:39 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2023 17:39 Відповісти
Якось пох на того макея. Бульбаторія в лапах кацапського шакала.
показати весь коментар
19.02.2023 17:41 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2023 17:42 Відповісти
100%!
Кірпа гарантує.
показати весь коментар
19.02.2023 17:43 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2023 17:48 Відповісти
Умер от стыда...
показати весь коментар
19.02.2023 17:53 Відповісти
Він кілька разів падав на один і той же ніж?
показати весь коментар
19.02.2023 17:56 Відповісти
Про це пише білоруське опозиційне видання . А що на Беларуському федеральному окрузі існує опозиція?
показати весь коментар
19.02.2023 17:59 Відповісти
Випив чаю від ФСБ - ось і самогубство
показати весь коментар
19.02.2023 18:02 Відповісти
А лавров чему медлит?
показати весь коментар
19.02.2023 18:11 Відповісти
Ждёт повод. Например, когда ему бухая Манька откажет....
показати весь коментар
19.02.2023 19:29 Відповісти
Навіть якось ніяково від тупості білорусів - невже не могли придумати щось більш правдоподібне? Наприклад, випадково наступив на чорну мамбу.
показати весь коментар
19.02.2023 18:11 Відповісти
Звичайно самогубство. І Ребет сам себе вбив і Бандера сам себе вбив і росіянин Литвиненко сам себе вбив чайком, правда з полонієм. Та і недавно себе повбивали на Цапії багато свідків... Хто може повірити тоталітарним режимам, таким як Цапія і Білоціпія?
показати весь коментар
19.02.2023 18:12 Відповісти
Все правильно за виключенням невдалої аналогії з Бандерою та Ребетом.
показати весь коментар
19.02.2023 19:17 Відповісти
Це епічно! Гідний послідовник Іуди Ісксріота. Той теж, послуживши дияволу, поєдинок з совістю програв. Навіть заробивши свої тридцять срібняків. Тож кожному іуді свою осику!
показати весь коментар
19.02.2023 18:13 Відповісти
Яка на фуй "совість" у мудака одержимого владою і манією величі який служив серійному вбивці Лукашенко (підписав до виконання 400 смертних вироків, зокрема опозиціонерам). А ще повбивав решту в позасудовому порядку руками своїх "нукерів"? Якщо це і самовбивство то виключно егоїстичне - "перестал бить "любімой жєной" бацькі".
показати весь коментар
19.02.2023 18:50 Відповісти
Воно то так, пле факт залишається фактом - людина з внутрішнім душевним комфортом самогубства не чинить. Отже психічного комфорту не було. Називайте це, як хочете, але окремі спеціалісти називають це муками совісті. Це жодним чином не виправдовує Макея, але яскраво показує, що всі іуди закінчують одинаково - мотузкою на шиї.
показати весь коментар
19.02.2023 18:57 Відповісти
"осматривал водопад с утёса на плато путорана, подскользнулся, упал, очнулся - а оказывается пучина уже поглотила его в адын мамэнт!"
показати весь коментар
19.02.2023 18:17 Відповісти
...вобщим фсе умерли
показати весь коментар
19.02.2023 18:46 Відповісти
Звик до гарного життя...Прикіпів, так би мовити...Краще княжа смерть, аніж життя холопа..
показати весь коментар
19.02.2023 18:19 Відповісти
Звісно.А от міністру МВС Білорусії Кубракову подібне не загрожує.Успішно знищив опозицію,й тепер його племінник,наближений до жопи імператора,успішно грабує Україну.
показати весь коментар
19.02.2023 18:34 Відповісти
показати весь коментар
19.02.2023 18:39 Відповісти
Це, безумовно, цікаво, панове журналісти…
Але, може ви зацікавитесь і напишете про причину смерті міністра внутрішніх справ Монастирського?
Хіба це не важливіше для нас?
На зараз уламки гвинтокрила незрозуміло де, державна комісія, як того вимагає закон, не створена.
Невже повна тиша це нормально?..
показати весь коментар
19.02.2023 18:48 Відповісти
Та нах всрався комусь той монастирський? Гелікоптера та пілотів шкода... А піаніст та Ко вже давно заробили собі 111-ту по повній.
показати весь коментар
19.02.2023 21:09 Відповісти
Так само і Рєзніков нахєр нікому не всрався. Ну, крав, ну, далі буде міністром оборони, ну і хєр з ним.
Що далі?
Вова буде і далі прізідєнтом, бо тещо закони не виконуються, нахєр нікому не всралось.
Картина маслом!
показати весь коментар
19.02.2023 21:35 Відповісти
Ну, погодьтеся, не будемо ж ми посеред війни Майдан у Києві вчиняти.
показати весь коментар
19.02.2023 22:45 Відповісти
Сразу вспомнилось кино - "Мама говорит, что ты хороший, но слабохарактерный..." (с)
показати весь коментар
19.02.2023 19:26 Відповісти
А коли здох той гандон...? Я щось пропустив...
показати весь коментар
19.02.2023 19:57 Відповісти
Декілька місяців тому. І не здох, а замочили! На таких посадах здихають після 80-ти років життя, а тут...
показати весь коментар
19.02.2023 21:06 Відповісти
Хех ... Чотири джерела інфи, але неясно як саме звів рахунки з життям.
показати весь коментар
19.02.2023 20:15 Відповісти
Чесний, блть! Совість замучила до смерті...
показати весь коментар
19.02.2023 21:03 Відповісти
Примусове самогубство!
показати весь коментар
19.02.2023 21:05 Відповісти