5798 відвідувачів онлайн
9 254 51

В Україні вдруге за день оголошували масштабну повітряну тривогу (оновлено)

тривога

О 15.55 25 лютого в усіх областях України вдруге за день оголосили повітряну тривогу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на онлайн-карту повітряних тривог.

О 15.55 в усіх областях України оголошено повітряну тривогу.

Пабліки повідомляють про зліт МіГ-31К в РФ, який є потенційним носієм гіперзвукових ракет Х-47М/2 "Кинджал".

За півгодини тривогу скасували.

Топ коментарі
+10
Навпаки - населення тоді буде реагувати на РЕАЛЬНІ тривоги.
Тому, що ці фейкові тривоги (коли десь там літає МіГ31) саме визивають у населення байдужість до тривог.
показати весь коментар
25.02.2023 16:25 Відповісти
+8
у них один і є)
показати весь коментар
25.02.2023 16:07 Відповісти
+7
Нормальні люди не можуть слухати виступ шашличника та його хамство у відповіді журналістці 5 каналу. Буковельський лижник гальмує все, до чого може дістати його рука. В першу чергу, це забезпечення всім необхідним ЗСУ. Згадайте клістрони.

«Це елемент, без якого система протиповітряної оборони не працюватиме. Вилучені клістрони ЗРК С-300 через 100 днів війни нарешті повернули військовим.

По українським містам за цей час рашисти випустили понад 2500 ракет. Через відсутність системи ППО зазнали серйозних руйнувань багатоповерхові будинки, промислові підприємства, з-під уламків споруд рятувальники дістали не одну сотню поранених і десятки загиблих». Посилання: http://nova.net.ua/vylucheni-2-roky-tomu-klistrony-zrk-s-300-cherez-100-dniv-viiny-nareshti-povernuly-viiskovym/
показати весь коментар
25.02.2023 16:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Один злетів чи декілька?
показати весь коментар
25.02.2023 16:06 Відповісти
у них один і є)
показати весь коментар
25.02.2023 16:07 Відповісти
як тільки двигун в нього згорить - Україна буде спати спокійно.....
показати весь коментар
25.02.2023 16:09 Відповісти
Україна буде спати спокійно, коли в Україні здогадаються ввести 2 різних рівня повітряної тривоги:
1. Рівень - "злетів МІГ31". Не потрібно зачиняти банки, магазини і держустанови та бігти до сховищ. Засоби ППО переводяться у повну готовність.
2. Рівень - реальний ракетний напад - застосовуються ВСІ необхідні засоби безпеки.
показати весь коментар
25.02.2023 16:18 Відповісти
тоді зникне драйв - це не добре, це викличе байдужість до тривог узагалі
показати весь коментар
25.02.2023 16:21 Відповісти
Навпаки - населення тоді буде реагувати на РЕАЛЬНІ тривоги.
Тому, що ці фейкові тривоги (коли десь там літає МіГ31) саме визивають у населення байдужість до тривог.
показати весь коментар
25.02.2023 16:25 Відповісти
Згоден
Якщо Міг-31 не на курсі в напрямку України і не на надзвуковій швидкості - не запустить ракету!
Але наші генерали на то і генерали що не можуть думати!!!! Звання очікують позачергове!
показати весь коментар
25.02.2023 16:23 Відповісти
А якщо той міг таки запустить кинджал та рознесе якийсь торговий центр, що не зачинився на час повітряної тривоги, з величезною кількістю відвідувачів ? Звикли до того, що не запускає і тривоги треба відмінити ?
показати весь коментар
25.02.2023 16:33 Відповісти
Занадто мало у них Кинжалів, щоб запускати їми по ТЦ. Це по-перше.
По-друге - все одно НІХТО не йде до сховищ під час цих фейкових тривог. Що стається, коли ці фейкові тривоги? Банківське відділення зачиняється, але всі співробітники сидять каву п'ють всередині, а всі клієнти стирчать у черзі під банком на вулиці і чекають на відкриття відділення. Як це сприяє безпеці? Ніяк.
показати весь коментар
25.02.2023 17:54 Відповісти
Якщо банк знаходиться на першому поверсі багатоповерхівки ? Скільки клієнтів вціліє, якщо будинок від ракети складеться ? Хоч дуже боляче про це говорити, проте задайте собі питання-скільки людей би вціліло, наприклад, у Дніпрі, якщо люди при сигналі повітряної тривоги покинули би будинок ?
показати весь коментар
25.02.2023 19:50 Відповісти
Питання саме у тому, що потрібно відділяти СПРАВЖНІ тривоги від от таких ФЕЙКОВИХ. Бо неможливість ховатися постійно від фейкових тривог призводить до того, що люди перестали ховатися і від справжніх.

"Якщо банк знаходиться на першому поверсі багатоповерхівки ? Скільки клієнтів вціліє, якщо будинок від ракети складеться ?"
Скільки клієнтів банку вціліє при цьому у черзі на вулиці під банком? Чи ви справді думаєте, що на вулиці під банком люди у більшій безпеці, ніж всередині?
показати весь коментар
25.02.2023 20:17 Відповісти
Два осталось. Было 4, но 2 самоликвидироваись за год.
показати весь коментар
25.02.2023 16:24 Відповісти
Ну і що , подумаєш. Зараз вийде з бункера наш найвеличніший герой і швидко деокупує всі ракети, навіть ті що не випустять.
показати весь коментар
25.02.2023 16:08 Відповісти
73% буде збито!"!!!
показати весь коментар
25.02.2023 16:10 Відповісти
По новим данними від опи, зараз ефективність проти повітряного шашличника складає 93%, цю цифру також підтверджує центр разумкова. Так що можна вважати, що уже майже всі ракети деокуповані. Якби дрістовіч з гранатометом не пішов підпілля, то було 100%.
показати весь коментар
25.02.2023 16:17 Відповісти
100% ???
110% краще
показати весь коментар
25.02.2023 16:24 Відповісти
Ну ми ж не схожі на ********* і козлостан - де влада безбожно бреше всім підряд. Чи вже 4 роки як схожі і самі не помітили як оскотинились в диктатуру товстого карліка?
показати весь коментар
25.02.2023 16:29 Відповісти
В країні війна, а гімно все продовжує внутріполітичною боротьбою займатися, для гімна головний ворог - не фашиська Московія, а конкурент його боса на виборах. Гімно все не може зрозуміти, що до закінчення війни ніяких виборів не буде.
показати весь коментар
25.02.2023 17:57 Відповісти
Я тебе так називаю.
показати весь коментар
26.02.2023 00:03 Відповісти
Та я зрозумів , мавпа ти падалЬяцька. Але дав тобі шанс не показувати себе дєрьмаковський сраколизом. Але видно 5 рублєй від фсбешних кротів з опи цінніше ніж гідність, і в майбутньому твоє здоров'я.
показати весь коментар
26.02.2023 11:52 Відповісти
Сраколіз це ти, гніда. Під всіма темами ти, нікчемна ботяро, постиш один і той самий спам, щоб роздмухати ворожнечу всередині країни!
Ти, гніда, працюєш проти України, бо під час війни займаєшся чорним піаром проти української влади! Ти, нікчемо, що не здатнє знайти собі достойну Людини професію і займаєшся непотрібом під час війни!
показати весь коментар
26.02.2023 13:43 Відповісти
ЯК ТОБІ ТАКИЙ СПАМ КУЄСОС ДЄРЬМАКОВСЬКИЙ?

Отже, щодо сьогоднішніх обшуків у Запоріжжі, які зробили детективи НАБУ, можна сказати таке: посадові особи розкрадали у промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торговельні мережі «АТБ» і «Сільпо», - повідомив агент НАБУ.

Посадових осіб підозрюють у тому, що за пів року вони розкрали:

22 морські контейнери;

389 залізничних вагонів;

220 вантажних автомобілів.

«Ця допомога була для людей, для біженців, переселенців, а також для військових!!! Суми, про які йдеться, - мільйони доларів!!!
показати весь коментар
26.02.2023 16:13 Відповісти
ЧИ МОЖЕ ТОБІ ТАКИЙ СПАМ БІЛЬШЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ШАШЛИЧНА СРАКОЛИЗКА?

САП відкрила кримінальне провадження за фактом виділення на будівництво доріг 1,5 мільярда гривень фірмі, засновницею якої є подруга голови Дніпропетровської ОВА.




Про це повідомила у коментарі Укрінформу прессекретар САП Ольга Постоюк.



За її словами, прокурори після опрацювання інформації, оприлюдненої у журналістських розслідуваннях, порушили кримінальну справу за ст. 364 ч.2 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) і ст. 209 ч. 2 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, або у великому розмірі) ККУ.
показати весь коментар
26.02.2023 16:16 Відповісти
От нехай САП цим займається і саджає всіх покидьків.
Вони роблять свою справу і правильно роблять, а ти, шмат лайна, займаєшся не справою, а політичним піаром. Твоя професія під час війни сама нікчемна з усіх існуючих в світі. Був би ти людиною, а не шматом лайна - зайнявся би чимось корисним, але ж ти ні на що корисне не здатен, тільки лити лайно на конкурентів свого шефа.
показати весь коментар
26.02.2023 18:54 Відповісти
Ти істєрічка тупа, якого ще шефа? Що бл яєць по 17 гривень переїв ******* й@баний? Що ти повторяєш одне і теж, або пиши по суті або йди нах тварь . Тобі ще пару десятків прикладів навести(тільки за цей рік війни) "роботи" зеленої падалі щоб тебе дійшло ,що ви тупі зомбаки які привели до влади ****** яка накрала і здала все в такій кількості ,що януковоч в гробу перевертається.
показати весь коментар
26.02.2023 19:05 Відповісти
Ти, покидьку, під кожною новиною постиш один і той самий чернопіарний флуд з методички, який не має жодного стосунку до теми статей! І ти, шматок лайна, ще намагаєшся брехати, що ти це робиж під кожною статьтєю за просто так?
Ні, мерзота, ти - ворог України, що під час війни займається непотрібом, ЗА ГРОШІ роздмухуючи ворожнечі всеердині країни. Ти - та сама ГНІДА, про яку писав Петлюра.
показати весь коментар
26.02.2023 21:52 Відповісти
ТИ Ж МЕРЗОТО ЛЮБИШ СПАМ ?

Суд ліквідував компанію Коломойського і списав 4,3 млрд грн боргу перед ПриватБанком 5 липня 2022 року Господарський суд Дніпропетровської області затвердив ліквідаційний баланс і ліквідував юрособу ТОВ з іноземними інвестиціями "Новофарм".
показати весь коментар
26.02.2023 16:21 Відповісти
Тут немає нічого смішного, із забороною опозиційних телеканалів та критики влади під час війни, заборона мітингів, у Володі може бути і буде 100% "підтримки", і точно таку цифру, яку вони малюють сьоголдні, намалюють на виборах. Повторюємо Цапію, самий легкий шглях засісти при владі на десятиліття - брехня і маніпуляції.
показати весь коментар
25.02.2023 16:30 Відповісти
Ну я не про рейтинги пишу, і так зрозуміло по глядачам дрістовіча-падалЬяка у нас повно дебілів і дегенератів серед виборців. І це завжди так було, тільки коли деокупатора Києва народ буде тягати за ногу по бруківці на банковій - то ніхто з них навіть не вийде з дому щоб йому допомогти.
показати весь коментар
25.02.2023 16:37 Відповісти
показати весь коментар
25.02.2023 16:24 Відповісти
А можна без кацапського пафосу?
Гіперзвукові?
Напишіть як є - балістичною ракетою Іскандер, повітряного базування.
показати весь коментар
25.02.2023 16:10 Відповісти
За рахунок повітряного базування, швидкість там значно більша.
показати весь коментар
25.02.2023 16:23 Відповісти
Все то ти знаєш. А знаєш , з якою швидкістю найвеличніший шашличник відкормлює собі свинячу пику?
показати весь коментар
25.02.2023 16:32 Відповісти
Це такой гумор?
показати весь коментар
25.02.2023 21:44 Відповісти
Це такий факт, подивіться ТТХ Іскандеру і Кинжалу - там максимальна швидкість розрізняється дуже сутьтєво.
Бо Іскандер стартує з 0 швидкості і йому потрібно ще піднятися у повітря, а Кинжал вже у повітрі і стартує вже із надзвукової швидкості винищувача.
показати весь коментар
25.02.2023 22:20 Відповісти
Гіперзвуковою ракета стає, коли її до швидкості понад 3 Маха розганяє власний двигун. Балістична ракета набирає надзвуковою швидкість під час вільного падіння під дією гравітації. То запуск з літака дозволяє повітряному іскандеру летіти далі, ніж наземному.
показати весь коментар
26.02.2023 00:35 Відповісти
"Балістична ракета набирає надзвуковою швидкість під час вільного падіння під дією гравітації"

На вашу думку має значення тільки вертикальна швидкість? Горизонтальна значення не має?
У Іскандера вказана у ТТХ максимальна швидкість у 2100м/c, у Кинжала - 4080м/c - майже вдвічі швидше. Це досить сутьтєва різниця.
показати весь коментар
26.02.2023 01:18 Відповісти
*****,Україна переможе!!!
показати весь коментар
25.02.2023 16:12 Відповісти
А можна вже кудись послати того "гаюна"?
показати весь коментар
25.02.2023 16:14 Відповісти
Вже відбій
показати весь коментар
25.02.2023 16:18 Відповісти
Russia Shocked! Dozens of US A-10 Warthogs Arrive at Ukraine Border .( 02.25.2023)
показати весь коментар
25.02.2023 16:20 Відповісти
as they arrived - so they will return home
показати весь коментар
25.02.2023 16:23 Відповісти
може той прибацаный пилот мига с пилоткой доси не в курсе, что "Саваслейка" Нижегородской губернии в зоне досягаемости украинского оружия?.. и он таки долетается?
показати весь коментар
25.02.2023 16:27 Відповісти
Щось я не пам'єтаю, хіба хтось з кандидатів у президенти в 2019му пропонував наступ на Донбас чи Крим? По історичних Даниз - спочатку Кучма з Кравчуком віддали Севастополь під станцію СНГ, хоч більш продвинуті країни відразу зорієнтувались туди, де росте прогрес. А Україна обрала шлях 30 років крадівництва. Зеленський лише продовжує (невідомо навіщо, взагалі мало зрозуміло, нащо 30 років будувати з держави дебіла - по всіх соціальних показниках можна лише червоніти. Ото подивитися на ті показники й відразу можна визначити, яка країна більше до срачу й війни. Може спочатку ті показники виправити, а потім вже хвалитися якими досягеннями? Ну обісрана країна, 20% просрано загарбнику, інші 80% руйною були - руїною й лишилися. Може чесно треба визнати - наша Дуся не тільки клептоманка, а ще й дурна і жадібна свинюка?
показати весь коментар
25.02.2023 16:50 Відповісти
Есть хорошая сказка про мальчика и волка !
показати весь коментар
25.02.2023 17:32 Відповісти
Блін, це вже реально маразм із тим сраним МІГом в Білорусі!!! Одне корито злітає - вся країна стоїть, чи не занадто?.. Так трьома МІГами можна взагалі економіку паралізувати...
показати весь коментар
25.02.2023 17:34 Відповісти
Та питань нема, якби замість тривоги включали аудіо про шашлики - всім було б легше, як наприклад всім убитим з прикордонних населених пунктів яких не попередили, ну щоб паніки не було і економіка працювала.
показати весь коментар
26.02.2023 00:09 Відповісти