11474 відвідувача онлайн
7 393 60

Висадка російського десанту в Придністров’ї неможлива апріорі, - ОК "Південь"

рф,десант,росія,окупанти

Висадка російського десанту в Придністров’ї неможлива, оскільки Україна ніколи не дозволить російським літакам перетнути свій повітряний простір.

Про це заявила керівник об’єднаного пресцентру оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Висадка десанту в Придністров’ї неможлива апріорі, адже це необхідно пересікти повітряний простір або країн НАТО, або безпосередньо України. Ну хто ж їм дозволить! Ті сили, які зараз там зосереджені на самій території Придністров’я, скоріш за все, з глибоким подивом спостерігають за тими повідомленнями щодо їх потужності, які розповсюджує російська пропаганда.

Ми зі свого боку і кордону, і позиції розуміємо, що наша відсіч буде абсолютно потужною. Наші сили зосереджені вздовж кордону адекватні тій загрозі, яка гіпотетично можлива, якщо вони відчайдушно рвонуть", - пояснила вона.

23 лютого міноборони Росії двічі заявляло, що українські сили найближчим часом нібито планують влаштувати збройну провокацію в Придністров'ї. Влада Молдови та України це заперечувала.

Міноборони Молдови 24 лютого спростувало заяву російського військового відомства про нібито підготовку Україною провокації в Придністров'ї.

МЗС Росії пригрозило "адекватною" відповіддю, поширюючи неправдиві звинувачення на адресу України нібито про підготовку провокацій у невизнаному Придністров’ї.

Топ коментарі
+19
ага прям бачу як десяток літаків з озброєною русньою залітає в повітряний простір НАТО
показати весь коментар
27.02.2023 14:43 Відповісти
+15
до 2014 через Україну, потім вже ніяк.
показати весь коментар
27.02.2023 14:49 Відповісти
+14
через Румунію це типу перестрибнуть її?
показати весь коментар
27.02.2023 14:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
можуть чз Румунію спробувати.
показати весь коментар
27.02.2023 14:39 Відповісти
Наші зіб'ють
показати весь коментар
27.02.2023 14:41 Відповісти
Неможна!
показати весь коментар
27.02.2023 15:33 Відповісти
через Румунію це типу перестрибнуть її?
показати весь коментар
27.02.2023 14:42 Відповісти
десант бомжів з помийної ями
показати весь коментар
27.02.2023 14:40 Відповісти
пролетять через Румунію . ракетам можно ,а літати що гірші ?
показати весь коментар
27.02.2023 14:42 Відповісти
ага прям бачу як десяток літаків з озброєною русньою залітає в повітряний простір НАТО
показати весь коментар
27.02.2023 14:43 Відповісти
як кацапи 30 років забезпечували придністровську армію ?
показати весь коментар
27.02.2023 14:47 Відповісти
до 2014 через Україну, потім вже ніяк.
показати весь коментар
27.02.2023 14:49 Відповісти
9 років без забезпечення жодна армія не витримає !
показати весь коментар
27.02.2023 14:53 Відповісти
через Молдову
показати весь коментар
27.02.2023 14:55 Відповісти
9 років без забезпечення чим? зброю вони не використовують 30 років, жрачку вони в Молдові купують, бабки їм переводять на рахунки з росії.
показати весь коментар
27.02.2023 14:58 Відповісти
паливо , амуніція , запчастини ...
показати весь коментар
27.02.2023 15:13 Відповісти
паливо, амуніція і запчастини до чого?
показати весь коментар
27.02.2023 15:43 Відповісти
Реально усі 30 років відбуваласть тільки ротація особового складу, в основному через аеропорт Кишиніва. Усього рф військ до 2000 чолвік. Але якась частина взагалі має придністровський паспорт, його і ротувати не потрібно. Піся 2014 ротації скінчился. Їздили як приватні особи.
Амуніції, озброєння( а це тільки легке озброєння), все складах 14ї армії, там до фіга усього. Паливо- місцеве.
показати весь коментар
27.02.2023 17:14 Відповісти
Яка там "армія"? Там збіговисько 50-60 річних пердунів, які вже 30 років під'їдаються на контрабанді, їм ті накази *****, якщо такі й дійсно будуть - до глибокої сраці, вони одразу ж здадуться та Колбасну віддадуть, тільки б їх та їх майно не чипали.
показати весь коментар
27.02.2023 15:16 Відповісти
вже місяців 8 як мав би бути десант з Молдови на Тераспіль
чого чекають, не зрозуміло
че ж млять їхня територія
і з 14ї армії рф там майже нікуя не залишилось
показати весь коментар
27.02.2023 14:44 Відповісти
ага чим і ким Молдова буде воювати?
показати весь коментар
27.02.2023 14:46 Відповісти
Не хочуть 100 калібрів отримати на свою голову
показати весь коментар
27.02.2023 15:09 Відповісти
Навіщо десант? Молдова могла б спочатку звільнити Бендери на правому березі. Потім уже б спокійно могли б не боятись, що кацапи їх захоплять.
показати весь коментар
27.02.2023 16:49 Відповісти
Придністров"я - заноза в нашій дупі,а не в молдовській.Тому питання "чого чекають" - до нас...А чекають причини,можливо того самого десанту.Ми ж не москалі,у нас репутація...Як писали колись у Львові на вітрині "шоколадки" що на Академічній - "Фірма бідна,але чесна.Робит чоколяду малу,але грубу"...
показати весь коментар
27.02.2023 17:26 Відповісти
Закінчили копати тунель з 92-го року? За тридцять років вже могли б.
показати весь коментар
27.02.2023 14:51 Відповісти
А може вже і викопали? Шахтарі Довбасу - вони такі.
показати весь коментар
27.02.2023 15:36 Відповісти
Хвилин 15 на перетин із сторони Чорного моря. Якось же мопеди годинами летять над територією.
показати весь коментар
27.02.2023 15:15 Відповісти
Іл-76 це не якийсь мопед.
показати весь коментар
27.02.2023 15:17 Відповісти
До Гостомеля якимось чином не мопеди долетіли.
показати весь коментар
27.02.2023 15:19 Відповісти
Так і не Іли, чогось їх в ********** посадили.
Та й взагалі, порівняв куй із пальцем, зараз, із тим що було рік тому.
показати весь коментар
27.02.2023 15:25 Відповісти
Я хіба проти щоб їх позбивали?
показати весь коментар
27.02.2023 15:29 Відповісти
до Гостомеля долетіли, тому що у нас готувались до "шашликов на майскіє". Важко гелікоптери може збивать, коли на 34 Мі-8 було 2 ігли?
показати весь коментар
27.02.2023 15:46 Відповісти
Нажаль, так і було.
показати весь коментар
27.02.2023 15:47 Відповісти
Можуть в наглу полетіти типу десант на Одесу - а самі через Румунію в Придністров'я.
Поки в НАТО почнуть з'ясовувати шо робити - вони вже висадять десант і захоплять Молдову.
Тим паче що НАТО заявляло і не раз що воювати з ордою не буде.
І не буде.
показати весь коментар
27.02.2023 15:35 Відповісти
ніхто в НАТО не дасть пролетіти російським десантним літакам крізь свою територію, заспокойтесь.
показати весь коментар
27.02.2023 15:47 Відповісти
Яким же це чином? Адже орда не буде нападати на НАТО. Просто пролетять без дозволу та й все. НАТО із-за цього вступати в війну не будуть.
показати весь коментар
27.02.2023 16:05 Відповісти
ви думаєте в НАТО будуть думать "оті два десятка величезних десантних літаків, з яких вистрибне декілька тисяч парашютистів - то вони мабуть летять над нами в Молдову без дозволу"? В країнах НАТО не довбойоби живуть. Тому вони і в НАТО. На відміну від, між іншим.
показати весь коментар
27.02.2023 16:48 Відповісти
..а от дурноваті кацапи!!)) 24 лютого треба було не вертушками з десантом захоплювати аеропорт Гостомель..а зразу ж пару десятків Іл-76 посадити ..і все...!! І Все ж так просто для Вас... полетіли... десантувалися... постріляли...захопили..відпочили..парад...!! П*ять..шість дій..і ВСЕ!!!
Стидаюсь пане Василь спитати!? А краще як? Десантувати з повітря, чи сідати десь у Молдові?
показати весь коментар
27.02.2023 17:53 Відповісти
А как возможна высадка десанта в Гостомеле, когда 22 февраля в телеге у руснявого пропагандона висит фотография с кучей вертушек в ***********? Вертушек, которыми рисковать так никто не будет. И коммерческие фотографии спутниковые отлично продавались, просто заметь десантные вертолеты и все, встречай эти легкие мишени над водой и щелкай.

Вот также возможна и высадка десанта в Приднестровье. Когда подкупаешь 2-3 генералов и они отведут личный состав на совещание на 6 часов и будут смотреть в пол во время высадки. Цена вопроса очень небольшая, слишком много генералов хотят себе особнячок с бассейном и крутую тачку, какие есть у их соседей. Аналогично вывести из строя ПВО могут 2 ремонтника и чтобы это предотвратить, необходимы очень серьезные стандарты безопасности и, не менее важно, очень высокие зарплаты для всего персонала и военных, без исключений. Такие высокие, которых хватит и на квартиру, и на всю оставшуюся жизнь, чтобы они не рисковали ради взятки от кацапов.
показати весь коментар
27.02.2023 15:40 Відповісти
прям бачу як русня платить 2-3 генералам НАТО по трильйону рублів (це зараз десь примірно 10000 долларів) і ті наказують всім солдатам НАТО покинути свої пости. Ну щоб русня змогла Іл76 залетіти в Молдову крізь територію Румунії. А не висадитись в Румунії, бо всі ж відведені.
показати весь коментар
27.02.2023 15:49 Відповісти
Высокие зарплаты чиновникам в Украине не помогли борьбе с коррупцией. Человеческая жадность безгранична.
показати весь коментар
27.02.2023 15:50 Відповісти
в Україні у посадовців високі зарплати? З яких пір? Це ви мабуть маєте на увазі депутатів міськрад, які працюють на волонтерських засадах цілий день за 0 грн?
показати весь коментар
27.02.2023 15:53 Відповісти
Ну, наприклад, у керуючого державною Укрпоштою платня набагато більша ніж у аналогічного посадовця у США. Це я так, що згадав.
показати весь коментар
27.02.2023 16:01 Відповісти
Не хочу шукати статті з цього приводу де порівнювали річну платню нашого чинного керівника Укрпошти зразу після його призначення і платню очільниці Пошти США яка там пропрацювала вже 30 років на відміну від Смілянського який до пошти ніякого до того відношення не мав. Так його платня набагато вища ніж професійної працівниці найбільшої поштової служби світу.
показати весь коментар
27.02.2023 16:58 Відповісти
у керуючого державною Укрпоштою зарплата 12 тис долларів, у керівника USPS - 40 тис. Ви про що?
показати весь коментар
27.02.2023 16:53 Відповісти
Наприклад у https://mtu.gov.ua/news/31390.html?PrintVersion фінансовому плані АТ «‎Укрпошта» вказано, що зарплата очількика Ігоря Смілянського цього року становитиме 1 млн 866 тис. 808 грн на місяць. В доларах це понад 78 000.

Таким чином заробіток головного поштаря України більший ніж заробіток його американської колеги, очільниці поштової служби США Меган Дж. Бреннан. За даними видання https://www.linns.com/news/us-stamps-postal-history/u.s.-postmaster-general-megan-j.-brennan-to-retire Linn's Stamp News , з урахуванням всіх компенсацій, минулорічний сукупний дохід Бреннан становив 662 804 доларів США. Це приблизно 55 тисяч доларів на місяць. - Це інформація 2-річної давнини.
показати весь коментар
27.02.2023 17:09 Відповісти
а за який хєр йому і ті 12 тисяч,укрпошта досі в ранньому постсовку,там у відділеннях як був ******* так ніде й не пішов,одне діло як реформували Ощад,відділення якого перестали бути "касами",а інше укрпошта,******* совок.І так не треба рівняти хєр і палець,де укрпошта,і де юспост.рівень прикиньте,за що там такі зарплати у вищого керівництва,вони ж ніхрена не роблять...
показати весь коментар
27.02.2023 23:05 Відповісти
"Рєдкая птіца долєтіт до сєдєдіни Пріднєстровья"
показати весь коментар
27.02.2023 15:46 Відповісти
...поддай под зад, как следует,все и долетят и перелетят
показати весь коментар
27.02.2023 15:49 Відповісти
..удивляет наивность автора,кто Вам сказал,что неадекват с болот мацковии предсказуем!!;
показати весь коментар
27.02.2023 15:47 Відповісти
Оружие может и ждет, так техники нихуя нема.
показати весь коментар
27.02.2023 16:22 Відповісти
У них задача- свергнуть правительство и вернуть шо то типа Додона, купить потом лояльность населения, через снижение цен на газ. И сделать из Молдовы вторую Беларусь под боком Украины.
показати весь коментар
27.02.2023 17:23 Відповісти
Спасибо Кэп, но техники то нема.
**** толку от килотонн снарядов к Градам, если самих Градов пара-тройка штук на всю ПМР?
показати весь коментар
27.02.2023 18:52 Відповісти
Засем там техника? Две роты грушников с захватом президентского и правительственного офиса. Хотят повторить Афганистан 1979-го.
показати весь коментар
27.02.2023 20:30 Відповісти
Мы о разных вещах говорим, я чего-то думал, шо речь идет про отрытие второго фронта и наступ с ПМР.
показати весь коментар
28.02.2023 11:42 Відповісти
как в кине ссср )
показати весь коментар
27.02.2023 16:43 Відповісти
"неможлива апріорі". Кант плаче кровавими слізьми. Нафіга використовувати слова які не розумієте?
показати весь коментар
27.02.2023 16:53 Відповісти
Висадка якраз можлива,питання в іншому в якому стані вони торкнуться землі.
показати весь коментар
27.02.2023 17:21 Відповісти
..спочатку вони торкнуться води...чорноморської... Потім землі...бессарабської... Ну а там може хтось і молдовської скуштує....)))
показати весь коментар
27.02.2023 17:59 Відповісти
Не, ну чого - прокопають підземний хід від белгорода до придністров'я - і вуаля...