8544 відвідувача онлайн
17 157 90

Україна активізувала підготовку до вторгнення у Придністров’я, - Міноборони РФ

приднестровье

Міністерство оборони РФ звинувачує Україну у активній підготовці до вторгнення у Придністров’я.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Міноборони РФ.

У країні-агресорі стверджують, що дану акцію Збройних сил України буде проведено у відповідь на нібито наступ російських військ з території Придністров'я.

"Міністерством оборони Російської Федерації нині фіксується значне скупчення особового складу та військової техніки українських підрозділів поблизу українсько-придністровського кордону, розгортання артилерії на вогневих позиціях, а також безпрецедентне нарощування польотів безпілотної авіації ЗСУ над територією ПМР", - йдеться в заяві російського МО.

Також наголошується на нібито загрозі "російському миротворчому контингенту", який дислокується у Придністров'ї.

Топ коментарі
+42
Так що тепер? Нападете на Україну?
показати весь коментар
23.02.2023 23:12 Відповісти
+34
на болотах немає спокою тупізму
показати весь коментар
23.02.2023 23:10 Відповісти
+22
и шо?
показати весь коментар
23.02.2023 23:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
на болотах немає спокою тупізму
показати весь коментар
23.02.2023 23:10 Відповісти
Особенно фраза " мыротворцы" и это о кацапах..тьфу сюрреализм какафония слов и понятий с выворотом мозга и подменой понятий и терминов..о таки да...мир сошел с ума...
показати весь коментар
24.02.2023 01:06 Відповісти
ПМР - головний біль силовиків України.

Міністерство нападу та могилізації московії заявило вчора, що «Україна готує збройну провокацію проти суверенного Придністров'я».

Ця заява може означати лише одне, що країна-терорист готує громадську думку до майбутніх терактів ФСБ у Придністров'ї.

Як тільки танкісти Командувача російської 14-ї армії генерал-лейтенанта Олександра Лебедя 2 березня 1992 року зробили кілька попереджувальних ударів з танкових гармат по жителям Бендер і з'явилися перші жертви «Русского мира» та зруйновані будинки, в Коблево, під Одесою, потягнулися жовті автобуси Ікаруси» з біженцями з ПМР.

З Коблево молдавани поступово перебралися до Одеси і ось уже понад 30 років торгують на «Привозі», переважно фруктами та цитрусовими. У перші роки еміграції прибульці орендували кімнати в районі «Привозу» на вулиці Лазарєва, де спали на підлозі, як корейці, по 15-20 осіб. Вранці вони варили на сніданок за допомогою електрокип'ятильника в умивальній раковині 20 порцій вермішелі та вирушали на роботу. Обважування у торговок йде «за повною програмою». У «придністровському кілограмі» зазвичай трохи більше семисот грамів.

За 30 років багато російськомовних «молдаванів» із сепаратисткого анклаву з чотирма громадянствами та чотирма паспортами (ПМР, Молдови, Румунії та України) вже обзавелися двома-трьома квартирами в Одесі.

Екс-губернатор Одеської області Батоно Міхо Саакашвілі намагався вжити екстрених заходів щодо зміцнення кордону Одеської області з кримінальним сусідом, але його постійно відволікали по дрібницях, то нелегальними парковками на 13-й станції Великого Фонтану, то похороном трупа мертвого дельфіна, якого шторм викинув на пляж.

Придністров'я сьогодні, це тютюновий, алкогольний та наркотрафік, що викликає головний біль у силовиків України.
показати весь коментар
24.02.2023 09:19 Відповісти
Все хорошо. Но наркотрафик и контрабанда вызывает у силовиков не головную боль, а прибыль.
показати весь коментар
24.02.2023 10:06 Відповісти
дельфина жалко. Намного более жалко, чем 147000 убитых мразей
показати весь коментар
24.02.2023 10:39 Відповісти
А что ? Это исконно украинские земли. Защитим население Приднестровья от угнетения со стороны Молдовы.
показати весь коментар
23.02.2023 23:10 Відповісти
Ніякого там "миротворчого контингенту" немає. Є загарбницькі війська, які попри численні резолюції ООН, порушуючи міжнародні правила, відмовляються іти вслід за руським кораблем з території Молдови. Миротворство і фашистська Росія не мають нічого спільного.
показати весь коментар
24.02.2023 00:26 Відповісти
и шо?
показати весь коментар
23.02.2023 23:10 Відповісти
Так що тепер? Нападете на Україну?
показати весь коментар
23.02.2023 23:12 Відповісти
Краще одночасно - промова Президента в унісон з Химерами. А за поребриком голосом покійного Левітана скажуть: "... без объявления войны...".
показати весь коментар
23.02.2023 23:35 Відповісти
там Хаймарсы не потребуются. Достаточно нескольких мотоциклетов с пулеметами
показати весь коментар
23.02.2023 23:37 Відповісти
Жалко хаймарсів на це лайно, минами закидати та артою
показати весь коментар
24.02.2023 01:06 Відповісти
куда полонених будемо дівати? на обмін?
показати весь коментар
23.02.2023 23:14 Відповісти
показати весь коментар
23.02.2023 23:23 Відповісти
Агутін?
показати весь коментар
23.02.2023 23:50 Відповісти
Да вроде
показати весь коментар
23.02.2023 23:59 Відповісти
Лахудрин!
показати весь коментар
24.02.2023 13:22 Відповісти
розстріляти *****
показати весь коментар
24.02.2023 01:05 Відповісти
да ето так.
показати весь коментар
23.02.2023 23:15 Відповісти
А чого б і так? Ліквідувати загрозу на південному напрямку, щоб вивільнити ресурси для сходу. Ну і база в Колбасній зайвою не буде.
І до того ж, це не буде визнано порушенням міжнародного права, адже пмр це молдова.
показати весь коментар
23.02.2023 23:17 Відповісти
да но только в том случае если будет официальная просьба Молдовы о военной помощи
показати весь коментар
24.02.2023 00:08 Відповісти
буде! Не сумнівайся.....
показати весь коментар
24.02.2023 00:14 Відповісти
ну фіксується скупчення, а что "сверхдержава" может сделать без возможности их снабжения и помощи каким-либо способом? Приднестровский гнойник сотрут, даже и войны никакой не будет. Румыны будут не против (член НАТО), а последние заявления молдавских политиков как-бы намекают
показати весь коментар
23.02.2023 23:17 Відповісти
Ммм... нападут наверное?
показати весь коментар
23.02.2023 23:18 Відповісти
********.
показати весь коментар
23.02.2023 23:18 Відповісти
а смысл? сидят там 1000 орков, и пусть сидят дальше. это не наша земля и не наша война
показати весь коментар
23.02.2023 23:19 Відповісти
Відповили вище. 1.Не буде загрози з того боку і війська можуть допомогти на сході. 2. Величезний клад снарядів. 3. Просто насцяти путіну на обличчя
показати весь коментар
23.02.2023 23:26 Відповісти
4. Обмінний фонд на азовців.
показати весь коментар
23.02.2023 23:31 Відповісти
насцяти путіну на обличчя - это кстати тоже да
показати весь коментар
23.02.2023 23:35 Відповісти
пусть Молдова сама решает свои проблемы. у нее хватит сил это сделать, если поддержки из рф не будет. а для Украины это будет вмешательство в ее внутренние дела
показати весь коментар
23.02.2023 23:37 Відповісти
бльо. На днях боевая крылатая ракета вошла в наше воздушное пространство из приднестровья. Откуда она там появилась, нас не *бет. Есть данные радаров.
Прекрасный повод за несколько дней покончить с этим гнойником, согласовав с Молдавией и Румынией.
Кацапы и не дернутся, ибо нет возможностей никаких противодействовать.
Даже если они взорвут артиллерийские склады, нам это на руку, климат станет теплее, меньше платить за отопление
показати весь коментар
23.02.2023 23:47 Відповісти
********** ЗСУ не завадять та зайвими не будуть, тож якщо хочуть їх підірвати то лише із собою це роблять, не так боляче буде потім!
показати весь коментар
24.02.2023 09:45 Відповісти
Придністров'є це тепер справа Україна бо там орки, ********* це справа України бо там орки, Кубань це справа України бо там орки
показати весь коментар
24.02.2023 01:04 Відповісти
Вариант три самый ценный
показати весь коментар
24.02.2023 02:51 Відповісти
ті орки що там сидять вже давно в тій дірі сірій такій гешефт мають, шо клали вони на ту смердючу росію менше за все їм потрібно щоб дебіли руські привернули до них увагу
показати весь коментар
23.02.2023 23:35 Відповісти
сидять собі орки біля Одесси... Це неприємливо
показати весь коментар
24.02.2023 01:02 Відповісти
Там нічого готувати. 1200 складських вертухаїв можна депортувати в будь який момент. Потрібно лише офіційний мандат Молдови та Румунії. Це контрабандистське гніздо вже всім набридло. Єдина проблема це електрика для Молдови яка виробляється Тирасполем з безкоштовного кацапського газу. Саме за ці кошти існує ця помийка. В ідеалі спершу "електрифікація" Молдови, потім Україна перекриває газову трубу. І "свято незалежності в придністровї" відразу закінчується.
показати весь коментар
23.02.2023 23:20 Відповісти
Ця помийка існує на 80% на конрабанді - і це влаштовує всіх
показати весь коментар
23.02.2023 23:44 Відповісти
Придністровя існує тільки завдяки корупції в Україні.
показати весь коментар
24.02.2023 01:21 Відповісти
Газпромовская труба к Приднестровскому региону Молдовы проходит через территорию, подконтрольную законному правительству Молдовы. Нет электрики - нет газа.
показати весь коментар
24.02.2023 08:23 Відповісти
За дурною головою і ногам нема покою. Україна всемогутня, кругом встига підгадити росії, навіть в ліфті насцяти.
показати весь коментар
23.02.2023 23:24 Відповісти
Чьтота гаварішь, рузьге?


показати весь коментар
23.02.2023 23:25 Відповісти
показати весь коментар
23.02.2023 23:25 Відповісти
Куда там "вторгаться" ******** москвин, Там відстань від кордону до Дністра в безлічі локацій менша ніж від дому до найближчого Атб, до 1 км.
показати весь коментар
23.02.2023 23:27 Відповісти
Свинособачий анклав на границе Украины нужно ликвидировать!
показати весь коментар
23.02.2023 23:28 Відповісти
Що? Страшно падли?
показати весь коментар
23.02.2023 23:31 Відповісти
Тривожна....
показати весь коментар
23.02.2023 23:31 Відповісти
денацификация демилитаризация орков...
показати весь коментар
23.02.2023 23:32 Відповісти
В насікомих на балотах загострення на тлі дня кірзаваго презерватива
показати весь коментар
23.02.2023 23:34 Відповісти
Рота боевых голубей и полк боевых комаров по поддержке 44 хаймарсов готов к атаке на беззащитных узких ванек мирно спящих на складах в калбасной
показати весь коментар
23.02.2023 23:34 Відповісти
вони уже не сплять.... Кака ють!
показати весь коментар
23.02.2023 23:37 Відповісти
Ликвидация Приднестровья ускорит развал рыфы.
показати весь коментар
23.02.2023 23:36 Відповісти
А смысл тогда Одессу захватывать?
показати весь коментар
24.02.2023 00:15 Відповісти
А сенс утримувати там про всяк випадок підрозділи ЗСУ замість використання їх на фронті?! А так звільнили Молдову від псевдомиротворців та продовжили вже діяти без побоювань атаки з цього боку!!!
показати весь коментар
24.02.2023 09:40 Відповісти
Это специальная военная операция по денацификации и демилитаризации оккупированных территорий Молдовы.
показати весь коментар
23.02.2023 23:38 Відповісти
Весь житель деревня на регистрация!.
рус сдафайся сопротивление бесполезно!!
показати весь коментар
23.02.2023 23:45 Відповісти
Теперь уже всё равно. С капитуляцией рашки ПМР и так исчезнет.
показати весь коментар
23.02.2023 23:47 Відповісти
Час МАЄ значення, бо чим швидше буде ліквідована МОЖЛМВА загроза з боку "ПМР" тим швидше буде відкинута необхідність утримання українських військ на кордонах з Молдовою та з'явиться можливість їх використання на інших напрямках для прискорення визволення України. Окрім того це ще більше зменшить загрозу десанту Рашистів на чорноморське узбережжя України бо варіанту удару з "ПМР" в тил ЗСУ вже у роССійських агресорів не буде!!!
показати весь коментар
24.02.2023 09:28 Відповісти
основано чтобы жить за счет молдовы и Украины
показати весь коментар
23.02.2023 23:50 Відповісти
ПМР - есть такая страна? Первый раз слышу? Если будет у Молдовы приглашение провести совместную инспекцию приграничных территорий, то решение будут принимать соответствующие ведомства Украины и Молдовы, не спрашивая разрешения у других стран.

И о миротворцах - они могут быть только от ООН.
показати весь коментар
23.02.2023 23:55 Відповісти
Ликвидация ПМР будет иметь ошеломляющий информационный эффект, который нанесет колоссальный удар по величию ************. В их информационной матрице будут потеряны земли отвоеванные у Молдовы в 1990 году и какой же ***** будет собиратель земель, после ****** Приднестровья? Так и кацапский имперский народ может сказать, что царь ненастоящий.
И помочь гадюшнику сухопутно *****армия тоже никак не сможет.
показати весь коментар
23.02.2023 23:56 Відповісти
повод есть прекрасный. Недавно с той территории к нам прилетела крылатая ракета (или две). Это факт. Начать совместно с Молдовой специальную военную операцию по демилитаризации приднестровья, а результат - начало Вашего поста. После окончания спецоперации территория будет однозначно принадлежать Молдове
показати весь коментар
24.02.2023 00:09 Відповісти
Ця дура санду має просто сказати "так", і за тиждень кацапів там більше не буде
показати весь коментар
24.02.2023 00:59 Відповісти
Захопимо і викопаємо там нове море на її місці. А потім і Азовське море треба розширити аж до Північного Льодовитого океану.
показати весь коментар
24.02.2023 00:04 Відповісти
показати весь коментар
24.02.2023 00:20 Відповісти
то не Україна, то місцеві шахтарі та фермери, зброю знайшли у виноградниках.
показати весь коментар
24.02.2023 00:22 Відповісти
Где ваші даказатільсва? Ві всьо врьоті!
показати весь коментар
24.02.2023 00:25 Відповісти
УЖЕ ВСЕ ПОНЯЛИ ЧТО РФ ЛЖЁТ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
24.02.2023 00:37 Відповісти
Саме так, бо який же то "напад", якщо то звільнення Молдови та відновлення контролю над "ПМР" ЗАКОННОЇ влади на СПКОНВІЧНИХ землях Молдови у міжнародно визнаних кордонах?!
показати весь коментар
24.02.2023 09:22 Відповісти
П*здьож!
Це "спєцапірація по ДЕпідератізаціі Придністров'я"...
показати весь коментар
24.02.2023 00:45 Відповісти
Настамнєт, це самооборона Молдови готується захистити молдован від нацистів
показати весь коментар
24.02.2023 00:57 Відповісти
яке вторгнення це просто маленька спецоперація,
звільнення Молдови від рашистських фашистів
показати весь коментар
24.02.2023 01:32 Відповісти
а почємуби і нєт
показати весь коментар
24.02.2023 01:39 Відповісти
И шо? Взрывайте свои склады, пока мы их не взорвали
показати весь коментар
24.02.2023 02:48 Відповісти
Таки думаю как приедут новые танчики, можно было бы потренироваться на Приднестровье с ними.
показати весь коментар
24.02.2023 02:54 Відповісти
Це вже занадто, бо для ЦЬОГО "Леопарди" та "Абрамси" точно не потрібні!
показати весь коментар
24.02.2023 09:18 Відповісти
Та в качестве тренировки. Лучше чем по полигонам гонять.
показати весь коментар
24.02.2023 10:10 Відповісти
A как вы хотели, выродки? Пришло время давить этот гнойник под боком Украины. Хотя учитывая, что там служат только местные украинцы и молдоване, операция пройдет безболезнено. Немного анестезии Хаймарсами и чуть-чуть хирургического вмешательства Джавелинами.
показати весь коментар
24.02.2023 04:43 Відповісти
Україна не окупант....ПМР - внутрішнє діло Молдови. Нам своє робить....
показати весь коментар
24.02.2023 05:59 Відповісти
Но мы протянем руку помощи братскому народу Молдовы в его борьбе с русским нацизмом.
показати весь коментар
24.02.2023 08:25 Відповісти
Как вы там говорили, кацапы? Нас там нет!
показати весь коментар
24.02.2023 08:24 Відповісти
Було б правильно зачистити це кубло окупантів
показати весь коментар
24.02.2023 09:07 Відповісти
Не знаю як з політичної, а з військової точки зору виключення загрози нападу з боку "ПМР" шляхом визволення Молдови від роССійських псевдомиротворців та підтриманних ними молдовських колаборантів є доцільним, бо дозволить зняти війська з під кордонів з Молдовою та направити їх туди де вони більш потрібні для оборони від рашистського агресора та контрнаступу ЗСУ для визволення окупованих роССійськими нацистами територій України. Сподіваюсь що це не викличе якихось непорозумінь з Молдовою та міжнародним співтовариством і буде оформлено відповідним чином!!!
показати весь коментар
24.02.2023 09:16 Відповісти
Додам, що особисто в мене, та й у багатьох інших мешканців Одещини Є привід думати, що звільнення Молдови від рашистів дійсно відбудеться і найближчим часом!
показати весь коментар
24.02.2023 09:51 Відповісти
Нєт, ето нє всьо так однозначно. Це ввічливі люди
показати весь коментар
24.02.2023 13:19 Відповісти
А после демилитаризации и денацификации Приднестровья, можно провести референдум среди ограниченного контингента молдавских, румынских и украинских военных на предмет того, что так называемая ПМР является неотъемлемой частью Молдовы.
показати весь коментар
24.02.2023 16:54 Відповісти