Голова правління "Укрзалізниці" Камишін йде у відставку

Голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Камишін йде у відставку.
Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.
"369-й день війни. Залізниця продовжує працювати за графіком. А я подаю у відставку. За спільним рішенням з Віце-Прем’єром Кубраковим очолю офіс з євроінтеграції Укрзалізниці в Європі. Залишаю позицію зі спокійним серцем. Компанія працює чітко і злагоджено. Залишається залізна команда. Тому впевнений, що в компанії і далі все буде добре", - повідомив Камишін.
Топ коментарі
+16 Старый зольдат
показати весь коментар
27.02.2023 17:36 Відповісти Посилання +15 Paul Foxen #557682
показати весь коментар
27.02.2023 17:39 Відповісти Посилання +11 Старый зольдат
показати весь коментар
27.02.2023 17:45 Відповісти Посилання