9194 відвідувача онлайн
7 003 39

Голова правління "Укрзалізниці" Камишін йде у відставку

олександр,камишін

Голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Камишін йде у відставку.

Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"369-й день війни. Залізниця продовжує працювати за графіком. А я подаю у відставку. За спільним рішенням з Віце-Прем’єром Кубраковим очолю офіс з євроінтеграції Укрзалізниці в Європі. Залишаю позицію зі спокійним серцем. Компанія працює чітко і злагоджено. Залишається залізна команда. Тому впевнений, що в компанії і далі все буде добре", - повідомив Камишін.

Топ коментарі
+16
Интересно, сколько у него было бабла ДО и сколько у него на момент отставки стало?
показати весь коментар
27.02.2023 17:36 Відповісти
+15
все як навчили в трускавцІ. прийшов, прибарахлівся, звільнився
показати весь коментар
27.02.2023 17:39 Відповісти
+11
УЗ - корыто большое, нажралось - дай следующему. Очередь из зелёных большая. Но без пропитания он оставаться не может.
показати весь коментар
27.02.2023 17:45 Відповісти

Завантаження...