9667 відвідувачів онлайн
10 998 43

Перевізників відключають від системи "Шлях" за допомогу ухилянтам

дпс,кордон

Від системи "Шлях" буде відключено сім перевізників, які незаконно переправляли військовозобов’язаних через державний кордон.

Таке рішення ухвалила Комісія з питань припинення доступу ліцензіатів до Єдиного комплексу інформаційних систем Укртрансбезпеки на підставі зібраних матеріалів Державним бюро розслідувань, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДБР.

Встановлено, що три приватних товариства та чотири ФОПи у період дії воєнного стану були причетні до організації каналів переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон. Зокрема, оформлені цими перевізниками водії автомобільного транспорту для виїзду за кордон упродовж 60 днів не повернулися в Україну. 

Зазначається, що на розгляд Комісії подано ще десятки фактів зловживань із внесення даних у систему "Шлях". Після перевірки інформації по кожному випадку буде ухвалене відповідне рішення.

Топ коментарі
+17
ДБР не бажає з'ясувати як фляга за 50 центів,перетворються на флягу за 7,5 доларів?
показати весь коментар
08.03.2023 18:35 Відповісти
+14
И после этого рассказывают про каких-то "ухилянтов". Правильно делают!!! Вот Арестович в Италии, говорит- тоже " патриот"!
показати весь коментар
08.03.2023 18:38 Відповісти
+12
Певно усі мажори вже виїхали, коли взялись так серьозно за ухилянтов. Бо то були не ухилянти, а зараз найзлісніші ухилянти.
показати весь коментар
08.03.2023 18:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Певно усі мажори вже виїхали, коли взялись так серьозно за ухилянтов. Бо то були не ухилянти, а зараз найзлісніші ухилянти.
показати весь коментар
08.03.2023 18:26 Відповісти
До речі з мажора на фронті толку як з цапа молока, крім того мажор швидше зрадником і колаборантом стане, чим воюватиме, мажор це вже як правило не адекват, це аксіоми
показати весь коментар
08.03.2023 20:46 Відповісти
Похєр яка з мажора користь на фронті. Якщо це гівно там вбють от тоді і буде всім користь!
показати весь коментар
08.03.2023 21:31 Відповісти
У тому разу, що немає гарантій, що він не переб'є там наших воїнів спину, мені і моїм знайомим не траплялися не разу адекватні мажори, всі вони розпещені і без баштові худоби і часто знаходяться під коксом або героїном
показати весь коментар
08.03.2023 21:41 Відповісти
Тепер перевізники будуть мабуть блукати тому привозитимуть ухилянтів відразу до військоматів...
показати весь коментар
08.03.2023 18:28 Відповісти
Нажаль, так склалося, що вживання слова "ухилянт" в нашій країні, не викликає негативних емоцій, але роздратування. Причина відома всім. Чому Бутусов продовжує використовувати на сайті це слово стосовно будь-якої людини чоловічої статі, що намагається залишити країну в обхід пунктів пропуску, не дуже зрозуміла.
показати весь коментар
08.03.2023 18:33 Відповісти
Я тут написав чому,і втратив ак)
показати весь коментар
08.03.2023 18:38 Відповісти
Якщо така людина не ухилянт, то хто ж?
Патріот, захисник своєї держави чи як ще назвати людину чоловічої статі призовного віку яка може служити за станом здоров'я але різними способами уникає цього?
До речі, "чотирижди ухилянт" - саме так люди назвали одного дуже відомого персонажа який бігав свого часу від призову.
показати весь коментар
08.03.2023 18:51 Відповісти
Депутат, чиновник , митник і т. д.- так ще можна назвати цю особу...
показати весь коментар
08.03.2023 19:10 Відповісти
Ні, це не так. Депутати, чиновники, та митники -це не ухилянти. Вони можут їхати та вступати до лав батальйону Монако, Париж, Лондон та інші. А от студенти, які навчалися за кордоном, моряки та фахівці, які працювали за кордоном роками, звичайно є ухилянтами. Вони повинні поставити на своїх планах хрест і негайно вступити до ряду захисників Батьківщини
показати весь коментар
08.03.2023 19:59 Відповісти
Ти ***** хоч би подумало - закогн ще соковий ! До 60 років!! Це ***** дебілізм кончений.Після 50ти вже не беруть в воєнкоматі і на роботу не вирускають ****** мафія єрмаків зеленських!!
показати весь коментар
08.03.2023 21:33 Відповісти
Шлях би тя трафив...
показати весь коментар
08.03.2023 18:33 Відповісти
ДБР не бажає з'ясувати як фляга за 50 центів,перетворються на флягу за 7,5 доларів?
показати весь коментар
08.03.2023 18:35 Відповісти
Так можна вийти на самого себе. Інша річ фопа злапати чи чергового вуйка. Оце масштаб і загроза існування державі.
показати весь коментар
08.03.2023 18:41 Відповісти
https://focus.ua/world/552189-nesmotrya-na-*******-polozhenie-aleksey-arestovich-uletel-v-italiyu-foto
показати весь коментар
08.03.2023 18:35 Відповісти
И после этого рассказывают про каких-то "ухилянтов". Правильно делают!!! Вот Арестович в Италии, говорит- тоже " патриот"!
показати весь коментар
08.03.2023 18:38 Відповісти
та ви не понимаєтє - то савсем другоє...
показати весь коментар
08.03.2023 18:52 Відповісти
Ага, моральний урод.
показати весь коментар
08.03.2023 19:51 Відповісти
Вони не ухилянти. Бо так можна і на адмінів цензору писати.
показати весь коментар
08.03.2023 18:40 Відповісти
Не раджу )
показати весь коментар
08.03.2023 18:42 Відповісти
напиши на самого себе - не помилишся.
показати весь коментар
08.03.2023 18:54 Відповісти
Закону немає, який би забороняв виїзд закордон чоловікам. Може бути тільки обмеження виїзду, а не повна заборона.
показати весь коментар
08.03.2023 18:43 Відповісти
Але мало кому щастить це зробити. Справа в тому, що законом заборонений виїзд з країни без офіційного дозволу найвищого рівня. Прикордонники можуть без жодних наслідків вбити на місці тих, хто намагається обійти це правило.
показати весь коментар
08.03.2023 19:54 Відповісти
Яким законом?
показати весь коментар
08.03.2023 19:57 Відповісти
Не спеціаліст по законам КНДР.
показати весь коментар
08.03.2023 20:03 Відповісти
Ну то навіщо пишете?
показати весь коментар
08.03.2023 20:05 Відповісти
Щоб ви запитали. Так і вийшло.
показати весь коментар
08.03.2023 20:07 Відповісти
А як стосовно 95кварталу, це теж ''ухилянти''? Чи ''ета другоє''-це друзі найвеличнішого чотириразового ухилянта!
показати весь коментар
08.03.2023 18:45 Відповісти
Ані посли міру.
показати весь коментар
08.03.2023 18:55 Відповісти
А як ставиться до тих що на форумі днями і ночами просиджують на дивані за компом, що всі пенсіонери за 60 та інваліди на групі , з окопів тут точно немає письменників бо там не до писанини
показати весь коментар
08.03.2023 20:51 Відповісти
Мабуть, демпінгували на цьому ринку послуг, от і прикрили. Тепер за перетин кордону охочі змушені будуть платити більше.
показати весь коментар
08.03.2023 18:48 Відповісти
А головний ухилянт Країни в тємє...
показати весь коментар
08.03.2023 18:57 Відповісти
Зайшов, поставив дізлайк спамному відео.
показати весь коментар
08.03.2023 19:57 Відповісти
І добре. Загалом перевізників по системі "Шлях" досить добре контролюють і фірми водіїв по оголошенням не набирають.
показати весь коментар
08.03.2023 20:20 Відповісти
як до головного 4х разового ухилянта ставитись? герой боневтік.
показати весь коментар
08.03.2023 20:50 Відповісти
як до головного 4х разового ухилянта ставитись? герой боневтік.
показати весь коментар
08.03.2023 20:52 Відповісти
... відключають від цифрової зеленої системи"ШЛЮХ"?
показати весь коментар
08.03.2023 21:42 Відповісти