4388 відвідувачів онлайн
2 219 15

Дуда в ефірі CNN закликав навчати українських пілотів керувати F-16

f16,польща

Навчання українських пілотів керувати винищувачами F-16 є "необхідним".

На цьому наголосив президент Польщі Анджей Дуда в ефірі CNN, інформує Цензор.НЕТ.

Президент Польщі переконаний, що збройні сили України прагнуть відповідати стандартам НАТО, а отже - використовувати винищувачі F-16.

"Підготовка України пілотів є важливою і вкрай необхідною", - сказав Дуда.

Нагадаємо, наразі у США перебувають офіцери Повітряних сил ЗСУ, щоб визначити, скільки часу знадобиться для опанування керування винищувачами F-16.

Топ коментарі
+5
Ну якщо бути чесними, то поляки думають не про Україну, коли мова йде про військову допомогу, а про власну безпеку. Бо якщо Україна впаде, то наступна країна з "Бучами" і "Маріуполями" буде саме Польща. До речі, нещодавно німецький чиновник так і сказав, що ми даємо українцям зброю, бо по факту не маємо власної боєздатної армії. На відновлення армії потрібні роки і сотні мільярдів євро.
показати весь коментар
08.03.2023 21:00 Відповісти
+5
Переучивать на F-16 уже поздно - надо переучивать на F-35
показати весь коментар
08.03.2023 21:04 Відповісти
+3
Дякуємо, пане Президенте.
показати весь коментар
08.03.2023 21:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та ви тіки дайте ту фанєру, хлопці вивчаться мгновєнно.
показати весь коментар
08.03.2023 20:44 Відповісти
То не так просто: по-перше, мовний бар'єр; по-друге - абсолютно інша машина. Щоб засвоїти керування до автоматизму, кількох місяців замало, потрібні роки...
показати весь коментар
08.03.2023 21:52 Відповісти
До гарного швидко привикаєш. Всьо ідьот нах коли пересаджуєшся з жигулів на бмв. Піздьож про 3 роки. Хлопці за місяць все освоять.
показати весь коментар
08.03.2023 22:16 Відповісти
Наші Хлопці. Пардон.
показати весь коментар
08.03.2023 22:20 Відповісти
а в цей час польські фермери дороги перекривають,бо їм дешеве зерно з України не подобається....такий сьогоднішній світ,де кожен дбає насамперед про свої інтереси...
показати весь коментар
08.03.2023 20:47 Відповісти
Ну якщо бути чесними, то поляки думають не про Україну, коли мова йде про військову допомогу, а про власну безпеку. Бо якщо Україна впаде, то наступна країна з "Бучами" і "Маріуполями" буде саме Польща. До речі, нещодавно німецький чиновник так і сказав, що ми даємо українцям зброю, бо по факту не маємо власної боєздатної армії. На відновлення армії потрібні роки і сотні мільярдів євро.
показати весь коментар
08.03.2023 21:00 Відповісти
згадза сі з панем)..багато наших ідеалізують поляків..так,вони багато допомагали в перші місяці війни,але як будуть надалі наші відносини-побачим...думаю далеко не безхмарні...
показати весь коментар
08.03.2023 21:07 Відповісти
Якщо Україна впаде, мобілізовані українці будуть задіяні у війні проти Польщі та інших країн NATO
показати весь коментар
08.03.2023 21:12 Відповісти
не фантазуйте...ви справді вірити ,що кацапи можуть захопити всю Україну і втримати її?ви уявляєте скільки треба мати війська,щоб поставити в кожному містечку гарнізон? я вже не буду писати про війну з НАТО,яка протриває максимум 2 тижні..
показати весь коментар
08.03.2023 21:40 Відповісти
А ви не знали як працює ринок в єврозоні? У всіх є квоти, обмеження. Не можна просто щось вирощувати і продавати в безмежних об'ємах куди завгодно.
показати весь коментар
08.03.2023 21:09 Відповісти
ну так,наш ліс кругляк їм підходить в любій кількості і обємах...
показати весь коментар
08.03.2023 21:25 Відповісти
Переучивать на F-16 уже поздно - надо переучивать на F-35
показати весь коментар
08.03.2023 21:04 Відповісти
F-35 уже относится к поколению самолетов, которые вырванные из экосистемы теряют свои преимущества.
Плюс слишком сложны и дорогие в обслуживании.
показати весь коментар
08.03.2023 21:06 Відповісти
Дякуємо, пане Президенте.
показати весь коментар
08.03.2023 21:07 Відповісти
Где-то читал что Дуда в силу каких-то польских законов не может уже быть переизбран президентом. С учетом того, что Польша хочет главенствовать в Европе, может быть готовит себя на другое место. А специляция Украиной сейчас многим на руку.
показати весь коментар
08.03.2023 21:22 Відповісти