4924 відвідувача онлайн
32 378 33

Наслідки обстрілу Києва російськими окупантами. ФОТОрепортаж

Внаслідок обстрілу Києва поранено 3 особи, знищено 5 та пошкоджено 15 автівок.

Про це повідомила у Facebook поліція Києва, передає Цензор.НЕТ.

"Внаслідок ракетного удару постраждало троє осіб, пошкоджено автомобілі та будівлі. На місці працюють усі профільні служби. рф вчергове завдала масованого ракетного удару по Україні. Внаслідок цього відбулось влучання у Голосіївському районі та у Святошинському районі Києва", - йдеться в повідомленні.

Наразі працюють рятувальники, поліцейські та медики. Слідчі та криміналісти збирають доказові матеріали воєнного злочину.

"Станом на 08.40 відомо про трьох потерпілих у Святошинському районі, яким надається необхідна медична допомога. Також внаслідок вибуху п’ять автомобілів повністю знищено та ще 15 пошкоджено. Разом з тим, пошкоджені фасади будинків, які знаходяться поряд", - додали правоохоронці.

Наслідки обстрілу Києва російськими окупантами 01
Наслідки обстрілу Києва російськими окупантами 02
Наслідки обстрілу Києва російськими окупантами 03
Наслідки обстрілу Києва російськими окупантами 04

Топ коментарі
+51
Підори кацапсячі!
показати весь коментар
09.03.2023 10:50 Відповісти
+39
Київ хрестив москву,він її і відспіває!
показати весь коментар
09.03.2023 10:54 Відповісти
+27
Это всё из-за подготовки к шашлыкам вместо подготовки к войне.
показати весь коментар
09.03.2023 11:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Підори кацапсячі!
показати весь коментар
09.03.2023 10:50 Відповісти
Київ хрестив москву,він її і відспіває!
показати весь коментар
09.03.2023 10:54 Відповісти
Та які відспівування ... Умертвити і на скотомогильник. Хоча, мабуть, її смердяча туша навіть скотомогильник осквернить.
показати весь коментар
09.03.2023 11:27 Відповісти
Это все отсутствие обещанного ПВО. Агонизирующая крыса никак не успокоится.Не имея особых успехов на поле боя, она на мирных отрывается.
показати весь коментар
09.03.2023 11:00 Відповісти
Здається - це якраз наслідки роботи ППО
показати весь коментар
09.03.2023 11:04 Відповісти
Это всё из-за подготовки к шашлыкам вместо подготовки к войне.
показати весь коментар
09.03.2023 11:31 Відповісти
Пітари! Ви ж казали , що це «мать гарадов рузкіх».
показати весь коментар
09.03.2023 11:01 Відповісти
хочешь подкорректировать?
показати весь коментар
09.03.2023 11:06 Відповісти
ты да, такие вопросы задавать.
показати весь коментар
09.03.2023 11:14 Відповісти
Вроде как в ТЭЦ-5 попадание в Киеве. РоссСМИ активно постят видео с пожаром.
показати весь коментар
09.03.2023 11:16 Відповісти
Русь і росія це як Трипілля і тріпер
показати весь коментар
09.03.2023 11:11 Відповісти
Трипілля, то наша історія..., кацапсинська історія, це затоптана й сплюндрована історія угро-фінських їх пращурів. Вчи історію.
показати весь коментар
09.03.2023 11:24 Відповісти
забудь про свою русь - у нас есть и будет Украина
показати весь коментар
09.03.2023 13:03 Відповісти
Або як гонорар і гонорея.
показати весь коментар
09.03.2023 18:51 Відповісти
Не шукай в гівні малини, а в москалю людини
показати весь коментар
09.03.2023 11:13 Відповісти
Кацапи залишили найкращі свої ракети для знищення української генерації. Це набагато гірше ніж те що вони робили взимку. Ми знову виявились неготовими до такого варварства. Атбільгість українців й надалі ходять з марафонівською локшиною на вухах і в блогерських рожевих окулярах. Сумно.
показати весь коментар
09.03.2023 11:31 Відповісти
Поки ми не почнемо удари у відповідь - діла не буде. Та і гірше вже не буде, воно вже і так є.
показати весь коментар
09.03.2023 11:57 Відповісти
Без адекватного ответа это будет бесконечно даже если выйдем на границу 1991 года
показати весь коментар
09.03.2023 12:09 Відповісти
Звиняйте, але я не розумію глибинну (та й поверхневу, якщо по правді) суть повідомлень про влучання маскальських ракет і їх наслідки. От, для чого? Поцмокати язиком? Розвеселити русачків?Ті, хто займається ліквідацією наслідків, просто роблять свою роботу і їм точно оце все не потрібне. Ааа, зрозумів! Його величність ХАЙП і ПІДПИСКИ!
показати весь коментар
09.03.2023 12:10 Відповісти
Рашка про всі влучання мовчить. Наші ж одразу дають розгорнутий звіт, що, де, фото... як от це можна зрозуміти?
показати весь коментар
09.03.2023 13:34 Відповісти
На урядовий квартал чомусь кацапські ракети за рік на впали жодного разу