6938 відвідувачів онлайн

У лавах СБУ викрито чергову прихильницю "русского мира"

сбу

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Telegram-канал СБУ.

За даними СБУ, жінка виправдовувала повномасштабне вторгнення та воєнні злочини російських окупантів. Також вона намагалась представити збройну агресію РФ проти України як "внутрішній громадянський конфлікт" і називала "інсценуваннями" масові вбивства і катування людей у Бучі.

Крім того, вона негативно реагувала на звільнення українських територій, у тому числі о. Зміїний.

"На підставі зібраних доказів фігурантці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників, вчинене службовою особою). Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу", - зазначили в СБУ.

Розслідування проводили за процесуального керівництва Волинської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Топ коментарі
+40
Знов підлеглі літінанта, лєпшего друга ЗЕ?
показати весь коментар
09.03.2023 12:38 Відповісти
+25
У лавах СБУ, через рік війни....Ось що означає кум для кума і куми.
показати весь коментар
09.03.2023 12:39 Відповісти
+23
Вся проблема в тому, що вони сидять в сбу з 1991 року. Про папаню Андрійки Деркача чув? Леонід Деркач такий собі.
Він був головою сбу, коли ані Зєлі, ані лейтенанта Бакланова батькі ще й не почали робити.

Не можна спрощувати проблему. Єдиний вихід - сбу має бути розформована, нову українську контррозвідку мають очолити діючі офіцери ЗСУ, які мають відповідний досвід і довели відданість присязі і народу України.
показати весь коментар
09.03.2023 13:13 Відповісти

Завантаження...