5109 відвідувачів онлайн
20 591 280

Швейцарія утилізує робочі британські ракети Rapier, які знадобилися б Україні

ракети,рапір

Швейцарія утилізує зенітну зброю - наразі влада утилізує 60 оборонних систем, перший транш системи озброєнь "Рапіра" вже демонтовано.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Європейська правда із посиланням на видання NZZ.

"Планується, що всі системи будуть демонтовані й утилізовані в рамках цих інших траншів", - каже речник федерального офісу оборонних закупівель Armasuisse Кай-Гуннар Сіверт.

При цьому головний редактор військового журналу Allgemeine Schweizerische Militärzeitschrift Петер Шнайдер зазначає, що ракети Rapier ще не повністю застаріли: за його словами, Україна могла б використовувати їх для боротьби з безпілотниками й винищувачами, що низько летять.

Топ коментарі
+54
Ніколи не забудемо швецарцям які вони мразі.
показати весь коментар
12.03.2023 13:01 Відповісти
+41
Они конечно суки, но вспомните кто там назначен послом Украины уже во время войны и не удивляйтесь. Тоже самое происходит сейчас и с Болгарией.
показати весь коментар
12.03.2023 13:11 Відповісти
+28
Власність Швейцарії. Що хочуть з ними те і роблять. Деякі діячі взагалі, маючи війну на своїй території, старанно катали в асфальт мільярди, замість виробництва або закупівлі зброї. А тепер "швейцарці суки", це ж ясно як божий день.
показати весь коментар
12.03.2023 13:08 Відповісти

Завантаження...