Росія стає "молодшим" партнером Китаю, - Болтон

Китаю останнім часом вдалося стати "старшим" партнером у відносинах із Росією.
Таку думку висловив колишній радник з питань національної оборони президента США Дональда Трампа Джон Болтон, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.
"Ми спостерігаємо, як Росія все більше потрапляє під контроль Китаю. Це - союз, який формує Китай, й Росія у ньому - молодший партнер", - сказав Болтон.
При цьому він наголосив, що для США такі відносини між Москвою та Пекіном є проблематичними.
"Було б добре знайти спосіб віднадити Росію від Китаю", - зазначив ексрадник Трампа.
Болтон закликав чинну адміністрацію США відреагувати на постійне зближення Китаю, РФ, Ірану та Північної Кореї.
"Ми сидимо без діла, а китайці, росіяни, Іран, Північна Корея та дехто інший роблять кроку для зближення та багато де загрожують нам", - зауважив він.
Болтон також звернув увагу, що Китай може вийти переможцем із війни в Україні, яким би чином вона не завершилася.
"Одним із найбільших переможців війни в Україні є Китай. Якщо перемогу здобуде Росія, захопивши усю Україну, це стане перемогою для союзника Китаю, що посилить й сам Китай. Утім, якщо Росія продовжить в’язнути в Україні, це зробить РФ ще більш залежною від Китаю. У такому разі Китай теж виграє", - підсумував він.
Болтон давно "розійшовся" з рудим підх*йловником. Бо здавна був (і досі залишається) прихильником жорсткої, рейганівської зовнішньої політики - зокрема, і по відношенню до паРаші.
Через це підх*йловник ще у вересні 2019 р. звільнив його з посади свого радника.
На відміну від Рудого Клоуна, який днями заявив, що він https://www.unian.ua/world/tramp-zayaviv-shcho-dav-bi-rosiji-zahopiti-shmatok-ukrajini-12172245.html віддав би шмат України своєму кумиру *****, і війни не було б , Болтон виступає за надання озброєння Україні і прийом у НАТО.
Ставлення Болтона до Трампа можна зрозуміти з цього інтерв'ю:
https://www.youtube.com/watch?v=TNqqo1rMXgQ Почему Трамп завидовал Путину и считал его крутым парнем