Російські винищувачі з американським безпілотником не контактували, - Міноборони РФ

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.
"Внаслідок різкого маневрування в районі 9.30 мск безпілотний літальний апарат MQ-9 перейшов у некерований політ із втратою висоти і зіткнувся з водною поверхнею. Російські винищувачі бортове озброєння не застосовували, з безпілотним літальним апаратом не контактували і повернулися на аеродром базування", - йдеться в повідомленні Міноборони РФ.
Картонный маршал опять крадёт геройскую пабеду ! 😂
Ах, не веришь?🤣🤣🤣