9220 відвідувачів онлайн
13 733 23

У боях за Україну загинув археолог-науковець Юрій Коваленко. ФОТО

коваленко

У Бахмуті загинув відомий український історик, археолог, викладач, екскурсовод і патріот Юрій Коваленко.

Як інформує Цензор.НЕТ, про загибель захисника повідомили на сторінці Друзі Сеймського ландшафтного парку в соцмережі.

Юрій Коваленко родом з Глухова, Сумської області. Воювати на Донбас пішов ще в 2014 році. У той час, як лікарі вирішували на медкомісії, чи можна йому служити, він вже був в Іловайську.

До повномасштабної війни працював завідувачем науково-дослідного Національного заповідника"Глухів". А навесні 2022 року він став на захист від окупантів Чернігівської області.

"Загинув великий патріот і подвижник, історик, археолог, краєзнавець Юрій Коваленко. Кандидат наук, захистив дисертацію, перебуваючи в ЗСУ, прекрасний викладач і екскурсовод, фанат музейної справи. Пошуковик, учасник місії "Чорний тюльпан". Його зусиллями вдалося знайти та ідентифікувати тіла багатьох загиблих в Іловайську.... Захищав Чернігівську область..., потім воював на найгарячіших точках", - написала письменниця і волонтерка Тамара Горіха-Зерня.

У боях за Україну загинув археолог-науковець Юрій Коваленко 01

Топ коментарі
+52
показати весь коментар
15.03.2023 18:03 Відповісти
+35
показати весь коментар
15.03.2023 18:13 Відповісти
+33
Мдааа...А у кацапів здихають зеки вані та алкаші ємєлі.
показати весь коментар
15.03.2023 18:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
15.03.2023 18:03 Відповісти
❤️
показати весь коментар
15.03.2023 18:10 Відповісти
показати весь коментар
15.03.2023 18:13 Відповісти
yak zhe ******* cya viyna... bud'te vy proklyati, kacapy
показати весь коментар
15.03.2023 18:05 Відповісти
Мдааа...А у кацапів здихають зеки вані та алкаші ємєлі.
показати весь коментар
15.03.2023 18:07 Відповісти
Саме тому їм пофіг скільки їх загине.

Такий розмін кацапів задовільняє.
Схоже, що "ставку верховного говнокомандувача" це теж задовільняє.
показати весь коментар
15.03.2023 18:11 Відповісти
А ви б ставці що порадили?
показати весь коментар
16.03.2023 01:09 Відповісти
Прислухатися до тих, хто дає бабло та зброю, а не до тих, хто ******* бабки та вимірює рейтинги.
показати весь коментар
16.03.2023 01:28 Відповісти
Пам'ятаймо кожного героя полеглого за волю України...
показати весь коментар
15.03.2023 18:08 Відповісти
Все це бляха трагічно, єдиний марафон і не тільки радіє від втрат орків типу 30 тис зеків перемололи, а от в тому то і справа, що вони зеків кинули і накопичили та зберегли регулярні війська, а ми найкращих воїнів і людей втрачаєм і замінити їх буде ніким бо кажуть втікло близько 1 млн осіб муж статі з України.
показати весь коментар
15.03.2023 18:13 Відповісти
тому треба фізично знищувати тих, хто розпочав війну-путіна, лаврова, шойгу. ала у зебидла кішка тонка, і слуга крємля дєрьмак не дозволяє.
показати весь коментар
15.03.2023 18:16 Відповісти
Як ми зможем знищити Пуйла, Коня і оленівода ,коли ми не на росії ?
показати весь коментар
15.03.2023 18:26 Відповісти
Гине цвіт нації. Царство небесне, Герою.

Прикро, що дУрні залишаються і таке відчуття, що їх усе більше і більше.
показати весь коментар
15.03.2023 18:19 Відповісти
Від перегляду зєбломарафону їх і більшає!
показати весь коментар
15.03.2023 18:20 Відповісти
Ні, вони самознищуються на дорогах, але ж і з собов забирають людей.
показати весь коментар
15.03.2023 18:45 Відповісти
25% гинуть.
73% - кайфують ат жізні-*** і Зєлєнскага-нах...
То треба зрозуміти, то класична схема. А чому з "300 спартанців" було тільки 300?
Ото ж бо й воно!
показати весь коментар
15.03.2023 18:39 Відповісти
Хайп та «піар» на смерті: що не так з реакцією на розстріл Олександра Мацієвського

https://bykvu.com/ua/mysli/*****-ta-piar-na-smerti-shcho-ne-tak-z-reaktsiieiu-na-rozstril-oleksandra-matsiievskoho/ https://bykvu.com/ua/mysli/*****-ta-piar-na-smerti-shcho-ne-tak-z-reaktsiieiu-na-rozstril-oleksandra-matsiievskoho/

показати весь коментар
15.03.2023 19:09 Відповісти
з спартанцями було пару тисяч ілотів, але хто памятає тих, хто працював
показати весь коментар
15.03.2023 20:22 Відповісти
Svitla,Vi4na Pam'yat'...🙏
показати весь коментар
15.03.2023 20:08 Відповісти
Ruhe in Frieden.
Carstvo Nebesne...🙏
показати весь коментар
15.03.2023 20:10 Відповісти
Зато хитрожопі мразі дружно поступили в магістратуру, приносять в тцк довідки, що вчаться.
показати весь коментар
15.03.2023 21:00 Відповісти
С.У.М.