9796 відвідувачів онлайн

Екскерівник Одеської ОВА Марченко заявив, що повертається на службу в ЗСУ

марченко,максим

Колишній голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Марченко планує повернутися до лав Збройних сил України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив у Телеграмі.

"Боротьба триває… і я вважаю, що повинен робити те, що вмію найкраще – вбивати ворогів та воювати заради майбутнього України. Сподіваюсь, що незабаром я повернусь до своєї улюбленої справи", - розповів він.

Також Марченко подякував Президенту Володимиру Зеленському за надану можливість керувати однією з найкращих областей України.

"Найвищою оцінкою моєї діяльності є те, коли мешканці нашої області писали або казали: наш Марченко…наш", - зазначив ексначальник ОДА.

Марченко очолював Одеську ОДА з 1 березня 2022 року. У 2015-2017 роках був командиром 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар".

З 2017 році його призначили на посаду заступника командира 92-ї окремої механізованої бригади. Військовий брав безпосередню участь у бойових діях на сході України, нагороджений орденом Богдана Хмельницького II ступеня.

Топ коментарі
+33
показати весь коментар
15.03.2023 19:10 Відповісти
+18
Враження одеситів від керування цим Марченком:
"Тут побачив радість щодо звільнення Максима Марченка. Кажуть, тепер він повернеться до війська знову командувати бригадою. Там, мовляв, його справжнє місце.

Я не вдаватимуся у подробиці кар'єри пана полковника у 28-й ОМБр, - хай про це кажуть його колишні підлеглі. Я про інше.

Пан Марченко не просто завалив справи, не впорався. За час його керівництва в ОВА розквітла махровим цвітом шалена корупція, шахрайство з гуманітаркою, розпродажем за безцінь комунального майна. Чи це я або ви призначали йому злодіїв-заступників із забороненої ОПЗЖ? Чи це я або ви примушували його системно чинити перепони волонтерським осередкам? Чи це я або ви не лише не заборонили доступ до інформації Гриневецькому, а й обрали його своїм наперсником і шептуном? Чи це я або ви завели шашні з Агафангелом і Ківаловим?

І цій людині ви вважаєте за можливе довірити командувати людьми на фронті? Людині, яка бува поласилася на засраний волонтерський джип? От просто довірите життя тисяч бійців, оперативну інформацію? Чи вам повилазило остаточно?"
Володимир Саркісян.
показати весь коментар
15.03.2023 19:08 Відповісти
+15
Марк Гордієнко,9 січня 2023:

"Счас расскажу историю, на которую имею личное и моральное право.

В первые дни вторжения, я отдал свою личную Тайоту «Тундру», отдал тем, кто готовы были встречать русские танки, она и сейчас продолжает служить Неньке…

Ссылку дам в первом комменте.

Теперь к Максиму Марченко.

В порту стояли официальные Тойоты, Максим Марченко взял себе два джипа Ланд Круизер 300, цена каждого 3 млн.грн.

Зачем они ему ли нужны ?

В ОДА есть свой автопарк, но «понты дороже денег».

Но, нужно было узаконить изъятие.

Узаконить мог, только командующий ОК «Південь», Андрей Ковальчук.

Но, как мне говорят, он не подписывал відчуження авто дороже 500 тысяч гривен, так как государственный бюджет компенсировал владельцам изъятие.

Недоцільно і дорого для держави, так він відповів, на офіціальному листі від ОДА, с проханням узаконити користування джипами Максима Марченко…

Ну вот реально, зачем , блть?

Після того, як Кірюша Тімошенко, зам Ермака, спалился на отжатии гуманитарного джипа для своей жопы, машины вернули в салон, со скандалом, ибо вернули машины б/у…

Мы с вами ищем джипы , ищем на них деньги, а в это время, чиновники Ермака, считают, что могут возить своё тело в авто, за цену которого можно было бы купить шесть джипов для війська…, нет, двенадцать, ведь джипов было два…

Марченко Максим, дискредитирует тему Хунты), может в этом и есть смысл его назначения ?

По этой теме возбудилось ДБР, но они ж, не НАБУ…

И кстати, Максим, уже после задержания Муратова, ваш зам приходил с требованием отката в 7.5 процента, за оплату долга для бригад ТРО. Поставщик зарабатывает максимум процентов 1.5…

НАБУ

Вы, в этом ОДА, даже как организовать эффективную коррупцию не в состоянии ))).

Максим,съ*бывайтесь с этой должности, на фронт, пока есть такая возможность, даже ком. батом, ибо цунами, не воюющий батальон полицейских, а смесь всех факторов, для военных вы стали чужим, для коррупционеров стали марионеткой, для Киева, козлом на заклание, для гражданского общества, разочарованием …"
показати весь коментар
15.03.2023 19:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
15.03.2023 19:05 Відповісти
Враження одеситів від керування цим Марченком:
Володимир Саркісян.
показати весь коментар
15.03.2023 19:08 Відповісти
Цей час увійде в історію , як час самого тупого і бездарного керівництва і самого нахабного пограбування .
показати весь коментар
15.03.2023 19:17 Відповісти
Марк Гордієнко,9 січня 2023:

показати весь коментар
15.03.2023 19:17 Відповісти
"…..просто довірите життя тисяч бійців, " не позаздриш тим бійцям , жах
показати весь коментар
15.03.2023 22:07 Відповісти
Ти нерукопашний.
показати весь коментар
15.03.2023 19:10 Відповісти
показати весь коментар
15.03.2023 19:10 Відповісти
Вже і так заробили,щоб їх винесли вперед ногами із Ради!
показати весь коментар
15.03.2023 19:15 Відповісти
Я, все вивчав.
Наш молодца
показати весь коментар
15.03.2023 19:11 Відповісти
І боявіх комаров.
показати весь коментар
15.03.2023 19:13 Відповісти
нові літца.
показати весь коментар
15.03.2023 19:18 Відповісти
пива і до сну? 🤣
показати весь коментар
15.03.2023 19:38 Відповісти
та він інка - трукавпопумонокль!
показати весь коментар
15.03.2023 19:40 Відповісти
назву ісландського реактора легше запам'ятати ніж твій комент.
попалам і в хлам!
показати весь коментар
15.03.2023 19:56 Відповісти
Вже в хлам🍷🥃
показати весь коментар
15.03.2023 19:47 Відповісти
Масква швея,еще парочку🤣🥃🍷
показати весь коментар
15.03.2023 20:01 Відповісти
ооооооойц , а шо такое ? баблишка ********, можно и понты проколотить в ВСУ ?
показати весь коментар
15.03.2023 19:28 Відповісти
у нас в Одесе говорят что он неплохо заработал за этот год, я думал он уже о пенсии думает
показати весь коментар
15.03.2023 19:29 Відповісти
кацапню і советчину видохнути?
ті хто ходив в совейську школу - точно не доживуть,
бо совейська привівка в них...
мо доробдлять хлопці як ми отакі зморщені козли не доробили...
показати весь коментар
15.03.2023 20:41 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=tZyVDvqOhCU
показати весь коментар
15.03.2023 20:46 Відповісти
Хоч одного хабарника позбулися ! А скільки ще таких в Україні!
показати весь коментар
15.03.2023 21:39 Відповісти