7123 відвідувача онлайн
133 721 336

Командування ДШВ підтвердило зняття з посади і переведення до навчального центру комбата 46-ї ОДШБр "Купола" після інтерв’ю WP

купол

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

"За фактом поширення в інтерв’ю офіцером ДШВ недостовірної інформації проведено службову перевірку. Встановлено порушення військовослужбовцем низки керівних документів щодо публічного спілкування та зведення відомостей, що становлять державну таємницю.

Відповідно до стандартів армій країн НАТО, які впроваджено і в Збройних Силах України, дозвіл на спілкування військовослужбовця з медіа надається його командиром, чого зроблено не було" - заявив речник ДШВ Валентин Шевченко.

У ДШВ наголосли, що 100% військовослужбовців десантно-штурмових військ, призваних за мобілізацією, пройшли базову та фахову підготовку перед призначенням на посади до військових частин. Підготовка відбувається як в навчальних центрах ДШВ, так і за кордоном.

За словами Шевченка, серед підлеглих "Купола" були військовослужбовці, які пройшли курс підготовки у Британії: "Належну підготовку українських десантників і їхню мотивацію неодноразово відзначали іноземні інструктори".

"Не варто також забувати, що кожний командир відповідає за підготовку, яка наразі проводиться і в 46-й бригаді. Офіцер має багато знайомих у навчальному центрі ДШВ. Проте він жодного разу не звернувся до них або до безпосередніх командирів з претензіями чи пропозиціями щодо покращення процесу навчання.

Озвучені військовослужбовцем втрати під час боїв у підлеглому йому підрозділі суттєво завищені. Водночас така інформація має статус обмеженого доступу", - підкреслив Шевченко.

Речник ДШВ додав, що командування, "враховуючи бойовий досвід та знання проблем підготовки", прийняло рішення призначити командира батальйону 46-ї окремої аеромобільної бригади Анатолія "Купола" на посаду в один з навчальних центрів ДШВ ЗСУ.

Нагадуємо, що командир батальйону 46-ї окремої аеромобільної бригади "Купол" дав інтерв‘ю американській газеті "The Washington Post", де розповів про втрати та проблеми у підготовці українських бійців.

Топ коментарі
+60
Зевлада играет с огнем
показати весь коментар
17.03.2023 00:08 Відповісти
+53
І де воно справедливо? Комбат то правду розказав. В мене друг з точністю пройшов так "учєбку". Вивезли одного разу на полігон, та дали відстряляти магазин в АК-47. Все. Вся учєбка.
І зараз на фронті. Сказали, там всьому навчиться.
показати весь коментар
17.03.2023 00:29 Відповісти
+42
Как говорят, весна покажет кто где срал. Так и весенне-летнее наступление покажет, прав был этот комбат или сгущал краски.
показати весь коментар
17.03.2023 00:13 Відповісти

Завантаження...