4258 відвідувачів онлайн
4 249 36

Шольц: ЄС має відмовитися від принципу одностайності в ухваленні рішень

шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц закликає до масштабних реформ інституцій Європейського союзу і наполягає на припиненні дії принципу одностайності.

Про це він сказав в інтерв'ю Rheinische Post, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

Шольц наполягає на можливості ухвалювати рішення з певних питань кваліфікованою більшістю і як приклад навів зовнішню політику або деякі фінансові питання, наприклад, податкові.

"Не повинно бути так, що одна країна може все зупинити все. Ми не повинні розглядати той факт, що не всі завжди згодні, як проблему", - сказав Шольц.

"Потрібно шукати шляхи, щоб прийти до вирішення. Ми не можемо просто залишити всі інституційні структури такими, якими вони є", - додав канцлер.

Розмови про відмову від принципу одностайності в ЄС ведуться вже тривалий час. Деякі країни, зокрема, Угорщина, часто зловживають цим принципом для блокування рішень з міжнародної політики.

Топ коментарі
+17
Хоч раз він сказав щось толкове. І в НАТО так само треба зробити.
показати весь коментар
21.03.2023 09:59 Відповісти
+16
Принцип одностайності вигідний ворогові.
Має діяти принци більшості.
Бо дивіться, як куплена рашистами Угорщина вдало блокує всі європейські ініціативи. Тобто фактично командує всіма вами.
показати весь коментар
21.03.2023 10:02 Відповісти
+14
Нарешті
показати весь коментар
21.03.2023 09:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нарешті
показати весь коментар
21.03.2023 09:57 Відповісти
ні.
нажаль((
показати весь коментар
21.03.2023 10:09 Відповісти
до нарешті там ще як раком до китаю. але ******* уже заї*али всіх, це безперечно.
показати весь коментар
21.03.2023 10:37 Відповісти
Браво, Шольц!!!! Давно пора. І прийняти положення про виключення З НАТО і ЄС.
показати весь коментар
21.03.2023 11:50 Відповісти
«Не верю». Станіславський.

шольц хоче бути одностайним кермачом цего потягу…

Не може «політик» змінитися за один день!

Це все- Дойчланд, Дойчланд юбко аллес…
показати весь коментар
21.03.2023 13:51 Відповісти
Давно пора. И пусть всякие орбаны и вучичи, гадят тока у себя дома.
показати весь коментар
21.03.2023 13:09 Відповісти
Бл Щольц Хоче керувати всією ЕС. А Польща не дае
показати весь коментар
21.03.2023 13:37 Відповісти
Неметчина вже керувала ЕС при владі Меркель.

Розуміючу загрозу попасти під « суспільний каток бюрократів» ЕС , Велика Брітаніі і зробила єкзит.
показати весь коментар
21.03.2023 13:41 Відповісти
Хоч раз він сказав щось толкове. І в НАТО так само треба зробити.
показати весь коментар
21.03.2023 09:59 Відповісти
Він вже казав
показати весь коментар
21.03.2023 10:36 Відповісти
починають "прозрівати".... з оглядом на 5-колону на кшталт орбанів, ніхамерів, берлусконі....
показати весь коментар
21.03.2023 10:00 Відповісти
Дістали уже всіх мадяри. Тож варто з подібним бикуванням закінчувати.
показати весь коментар
21.03.2023 10:01 Відповісти
Принцип одностайності вигідний ворогові.
Має діяти принци більшості.
Бо дивіться, як куплена рашистами Угорщина вдало блокує всі європейські ініціативи. Тобто фактично командує всіма вами.
показати весь коментар
21.03.2023 10:02 Відповісти
А ще треба вирішити термінове питання виключення країн з ЄС та НАТО за деструктивну позицію, що суперечить інтересам більшості, які входять до складу
показати весь коментар
21.03.2023 10:05 Відповісти
... бо окремий *****-ніщеброд дуже сильно перетягує на себе ковдру, як для країни, що існує лише на подачки ЄС.
показати весь коментар
21.03.2023 10:07 Відповісти
Орбяняку на гілляку!
показати весь коментар
21.03.2023 10:13 Відповісти
цікаво що трапиться перше - в ЕС скасують право вето однієї держави чи в радбезі ООН скасують право вето росії?
показати весь коментар
21.03.2023 10:15 Відповісти
а коли закладали цей принцип, во всі інстітуції, то не зрозуміло було що це удавка!?
показати весь коментар
21.03.2023 10:16 Відповісти
Коли закладали цей принцип не хотіли вірити і навіть думати про те що мадярота це ханте-мансі, пасуті один народ расєї, мадяри чужі у Європі як по мові так по історії та культурі, навіть роки співіснування з Австрією не зтерли з їхнього ДНК азійського дикунства...
показати весь коментар
21.03.2023 10:25 Відповісти
так шо!? проблема тількі в мадярах? а так завжди повний одобрямс та нерушімий блок...
показати весь коментар
21.03.2023 10:35 Відповісти
не шокай як недоумок, мадярота як приклад проблеми, хіба я казав що проблема виключно у мадярах, перечитуй трічі якщо з першого разу не доганяєш...
показати весь коментар
21.03.2023 10:52 Відповісти
Тільки дойшло 🤔🧐😁
показати весь коментар
21.03.2023 10:21 Відповісти
Розумно. Не хватало,щоби якісь там нащадки половців(гниломадяри) ,своїми підлими діями тормозили рух ЕС в питанні допомоги Україні та інших нагадльних потребах.
показати весь коментар
21.03.2023 10:21 Відповісти
ханте-мансі їх нащадки...
показати весь коментар
21.03.2023 10:27 Відповісти
уральским "циганам" приготуватись іти НАХ з ЄС...
сподіваюсь це дуже скоро станеться
показати весь коментар
21.03.2023 10:28 Відповісти
показати весь коментар
21.03.2023 10:36 Відповісти
нарешті, дійшло. хоча в принципі могли б просто виставити ******* за двері
показати весь коментар
21.03.2023 10:33 Відповісти
Молодец Шольц!
Давай, собирай рабочую группу!
показати весь коментар
21.03.2023 10:39 Відповісти
Або викинути нах*й Угорщину з ЄС...
показати весь коментар
21.03.2023 10:45 Відповісти
Х*йло відверто купує самого дешевого - і все!
показати весь коментар
21.03.2023 11:18 Відповісти
Звизда мад'ярам.
показати весь коментар
21.03.2023 11:33 Відповісти
Можливо, просто потрібно мадяр вивести за двері ЕС. нехай постоять-подумають над своєю поведінкою,
показати весь коментар
21.03.2023 11:53 Відповісти
« Колхоз» в ЕС- це погано. Але і «авторітарізм одніеі держави» теж погано.

Тому Польща та Велика Брітаніі ідуть своїм шляхом
показати весь коментар
21.03.2023 13:44 Відповісти
Крім того, країни, які в одному екземплярі, постійно голосують поперек рішень інших, мають на деякий час взагалі вибувати з голосувань.
показати весь коментар
21.03.2023 13:54 Відповісти