6035 відвідувачів онлайн

США планують прискорити процес передачі танків Abrams Україні, - Кірбі

abrams

США планують прискорити процес передачі Україні танків Abrams. Робота над цим вже ведеться.

Про це Bloomberg заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки при Білому домі Джон Кірбі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За його словами, в США вже працюють над тим, щоб "доставити танки Abrams в Україну трохи швидше, ніж очікувалося раніше".

"Ми працюємо над цим...Є деякі зміни, які можна внести в процес, щоб пришвидшити його", - заявив Кірбі.

Коментувати
Сортувати:
Брэдли с ТОУ нам побольше и заодно быстрее бы получилось, учитывая их количество на складах
показати весь коментар
21.03.2023 14:38 Відповісти
Молодец Си Цзипинь - не зря съездил!
показати весь коментар
21.03.2023 14:39 Відповісти
Може у Єгипта (який їх за ліцензією вироюляє) придбати і нам передати? Буде ближче і дешевше...
показати весь коментар
21.03.2023 14:47 Відповісти
Велика подяка!
показати весь коментар
21.03.2023 15:01 Відповісти
Головне щоб не запіздали
показати весь коментар
21.03.2023 15:02 Відповісти
Скільки кацапи ще мають грохнути штатівських безпілотників, щоб США нам передали Ф-16 🤔 От як гробануть козломорді Глобал Хоук, то аж страшно уявити що нам дідо Байден надасть, напевне В-2, не менше, а між Львовом та Вінницею почнуть розкопувати та реставрувати старі добрі радянські ракетні шахти, де колись СС-20 чекали свого часу, але тепер там засядуть Мінітмени та Першінги...не менше😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
21.03.2023 15:04 Відповісти
Все дуже просто. До 31 танку під замовлення, які прийдуть в наступному році, треба виділити ще 31 танк через президентське вилучення зі складів. Ось і все.
показати весь коментар
21.03.2023 15:53 Відповісти
Ого, невже просто візьмуть і передадуть ті 31 зі свої складів, де знаходяться аж 2000 одиниць? І ця маячня про неможливість поставити 31 танк раніше 2024 року закінчиться? Там Корея готова декілька сотень поставити Польщі за такий срок, а США 30 не може. Смішно.
показати весь коментар
21.03.2023 15:58 Відповісти