4916 відвідувачів онлайн
9 227 30

Російська церква поділяє провину за воєнні злочини в Україні, - Варфоломій

кирило,варфоломій

Як вказує Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters, Варфоломій таким чином дорікнув російському патріарху Кирилу, "чиє повне благословення на вторгнення Москви в Україну розкололо всесвітню православну церкву".

Видання нагадує, що Варфоломій у 2019 році розлютив Москву, визнавши новостворену Православну церкву України.

На думку патріарха, російська влада використовує Церкву як "інструмент для досягнення своїх стратегічних цілей".

"Церква та влада Росії співпрацювали в агресії та розділили відповідальність за скоєні злочини, як-от приголомшливе викрадення українських дітей", - сказав він на конференції, що відбулася в парламенті Литви.

Варфоломій переконаний, що зусилля різних конфесій мають зосередитися "на способах протистояти та нейтралізувати здатність керівництва Московського патріархату підривати єдність і теологічно легітимізувати злочинну поведінку".

"Нашим спільним християнським обов’язком є ​​використання сил діалогу, щоб повернути наших російських братів і сестер до нашої спільноти спільних цінностей", - сказав він, підкресливши необхідність "духовного відродження" як в Росії, так і в Україні.

Топ коментарі
+27
Ось і все. Тепер маємо легітимне право виштовхати МП з країни. Було б круто, як би у РПЦ на расеї і Томос відібрали
показати весь коментар
22.03.2023 18:35 Відповісти
+27
Томоса у банди ФСБ-РПЦ ніколи і не було була тільки анафема в середні віка, накладена Вселенським правовславним патріархатом та ультиматум 1686 року, до цих пір мокшами не виконаний.
показати весь коментар
22.03.2023 18:41 Відповісти
+22
У них томос від сраліна зразка 1943 року...
показати весь коментар
22.03.2023 18:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ось і все. Тепер маємо легітимне право виштовхати МП з країни. Було б круто, як би у РПЦ на расеї і Томос відібрали
показати весь коментар
22.03.2023 18:35 Відповісти
Ага. Аби ще на таке д'єрмак дозвіл дав. А Ткаченко вже щось там крутить-мутить з ''монахами''
показати весь коментар
22.03.2023 18:39 Відповісти
Томоса у банди ФСБ-РПЦ ніколи і не було була тільки анафема в середні віка, накладена Вселенським правовславним патріархатом та ультиматум 1686 року, до цих пір мокшами не виконаний.
показати весь коментар
22.03.2023 18:41 Відповісти
Тим паче
показати весь коментар
22.03.2023 20:39 Відповісти
У них томос від сраліна зразка 1943 року...
показати весь коментар
22.03.2023 18:42 Відповісти


Товарищ Сталин превращает работников НКВД в духовенство
показати весь коментар
22.03.2023 18:59 Відповісти
а ти не хочеш прокоментувати інфу "https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html Зеленський зранку влаштував дику істерику міністру культури Ткаченко з прямою вимогою не чіпати ченців УПЦ (МП) і не передавати приміщення Лаври в довгострокову оренду ПЦУ. Причини нам невідомі, але вчора з ОПУ активно спілкувався Державний секретаріат Святого Престолу (Secretaria Status seu Papaplis), точніше хтось з системи архієпископа Edgar Peña Parra "????

І https://t.me/tZEinform/23640 ще тут

https://t.me/tZEinform/23641 і тут
показати весь коментар
22.03.2023 18:47 Відповісти
Тобто тепер Зеленський і Ткаченко вирішують кому віддати власність України,культурну спадщину ЮНЕСКО...На фото бачив на що пашка мерседес і московська секта перетворили Софію Київську
показати весь коментар
22.03.2023 18:54 Відповісти
А це тому, що українці, ну ті, що стомилися від війни, ті, що їх набралося 73% ніколи не читали твори українських письменників, в яких вони описували події минувщини. В яких чітко вказано і показано на десятках прикладах, хто тримав корчму, торгував самогоном і мав ключі від церков, які відкривав, коли нарід заплатить тому арендатору гроші. А арендаторами були завжди "щирі українці".
показати весь коментар
22.03.2023 20:14 Відповісти
якщо запитання до мене, то дуже багато, фактично перечитав багато творів Івана Франка, Івана Карпенко-Карого, Миколи Куліша,Марко Вовчок, Тпараша Шевченко, Лесі Українки, Юрія Сороким, Василя Шкляра, Анатолія Березенського,Володимира Белінського та інших. А що читали пан Олег?
показати весь коментар
23.03.2023 14:42 Відповісти
гроші платять орендодавцю, а арендатори, то десь на підарасії, а так все вірно.
показати весь коментар
23.03.2023 08:16 Відповісти
Чувак, у тебе серйозне джерело. московським туристам таке розказуй.
показати весь коментар
22.03.2023 19:01 Відповісти
у них нет Томоса
показати весь коментар
22.03.2023 20:13 Відповісти
як можна відібрати те, чого немає і не було ніколи? кацапсяча рпц - секта, в якої ніякого Томосу не було з народження.
показати весь коментар
22.03.2023 21:45 Відповісти
Анафему треба на москальську церкву накласти!
показати весь коментар
22.03.2023 18:38 Відповісти
На них уже есть -500-от летняя анафема от Вселенского патриарха. Томоса (право службу править) у них нет, бо они трижды сами себя аннигилировали. впервые коллаборанты Руси номер один невские, с ордынцами разграбили Киевскую Церковь и погнали попов на мокшинские епеня... За это получили анафему от Вселенского патриарха и вынуждены были подчиняться Киевской Церкви греческого обряда вплоть до 16-го столетия. Далее, ******* петька первый устранил самозванную кацапнецерковь , объявив ее министерским дипартментом... Сифилитик членин,и ее ухезал - церкви повзрывал попiв порасстреливал, бо кацапцерковь - опиум для народа. Сатанист иоська с шестью пальцами на ногах в 1943 году самозванно объявил о создании кацапцеркви... каароч, преклоняться сатанистскому гундяевскому-МП - накликать на себя беду и на свое десятое колено.
показати весь коментар
22.03.2023 18:58 Відповісти
Какая церковь может быть во главе с вероотступником и дьяволопоклонником Гундяевым?

показати весь коментар
22.03.2023 18:39 Відповісти
Дякуємо Вам, за цей істинний висновок!!! «Церква та влада Росії співпрацювали в агресії та розділили відповідальність за скоєні злочини » все що потрібно про них знати тим, хто до них досі ходить !!!
показати весь коментар
22.03.2023 18:40 Відповісти
Ой ой,запахло смаленим,і вже розкаяння на черзі,а 5 років тому якось такої риторики не було!!!
показати весь коментар
22.03.2023 18:41 Відповісти
Варфоломію-рпц це фсбшна сатанинська сєкта яка є співучасником цієї і не тільки війни...
показати весь коментар
22.03.2023 18:41 Відповісти
важлива заява першого ієрарха Православної Церкви, патріарх різкіше висловився, він поставив у вину московським попам, що вони довели Московщину до божевілля і тепер її доведеться лікувати, щоправда, вилікувати її неможливо, тут він дуже великий оптиміст
показати весь коментар
22.03.2023 18:43 Відповісти
Цікаво, а де цей високоповажний дядько побачив на московії, котра всією біомасою нас засипає ракетами братів і сестер? Так мало того, ті нелюди вчорашньої ночі шарахнули по своїх в монастирський гуртожиток в Одесі. Це як розуміти?
показати весь коментар
22.03.2023 19:06 Відповісти
То може це і є брат разом з сестрою
показати весь коментар
22.03.2023 19:11 Відповісти
Так так, ми згідні, але вихід попів оно там. І відразу з задушевними піснями і пророкуваннями пішими паломниками на болота. Гуд лак, так би мовити
показати весь коментар
22.03.2023 19:19 Відповісти
побачимо всі расклади 29-го запасаємось попкорном
показати весь коментар
22.03.2023 19:24 Відповісти
раССеянское сборище нечестивцев - лжецы и лицемеры! они НИЧЕГО не признают и считают, что они самые праведные, верующие, во всем правы, все что они делают - есть правда. раССеянцы - проклятые еретики и сатанисты и сатанинское сборище раскольнтческой секты сергианской ереси, которая не является, по факту, соборной и апостольской. соборности нет - просрали. апостольства нет - благодать ушла от благословляющих то, что Христос и Апостолы не благословляли, не проповедовали. осталось ненависть, убийство, любостяжание, лож, лицемерие, высокомерие, сребролюбие. это вся раССеянская эээммммм... "церковь". московитский сатанат...
показати весь коментар
22.03.2023 19:29 Відповісти
упц мп(рпц) кацапська фсб/кгб/нквд секта з "томосом" від тогваріща сталіна !!! кацапські фсб0/кгб попи-3.14дераси ПНХ з України !!!







показати весь коментар
22.03.2023 20:21 Відповісти
Як що кацапи читають, то я їх прошу---- йдіть *****,скоти монголоїдні.
*** вам,а не Церкву України.
Вам вище написали у вас "томос" від йосі сраліна за 1943рік.
***** ---- це в сторону мацквабада.
України вам, виродкам єрзянським ніколи більше не бачити.
Хіба що,на рекламних бууклєтах.
А так пішли *****, мразота російська.
Україна тю-тю, вирвалася з лап кацапського ґвалтівника і йде в цивілізовану сім'ю народів.
показати весь коментар
22.03.2023 20:22 Відповісти
Російська церква - це інструмент російської влади дії на ту аудиторію, яка їм вірить яка до них ходитбь, думаючи що до Бога. Це філіал ФСБ і нічого спвільного немає з Богом, їх бог це "русский мир",грозний, петька кривавий(перший), катька повія, сралін і пуйло.
показати весь коментар
22.03.2023 20:26 Відповісти