7552 відвідувача онлайн
3 700 36

Конгрес США проведе слухання щодо контролю за витратами на допомогу Україні

сша,конгрес

Комітет у закордонних справах Палати представників США, який очолює конгресмен-республіканець Майкл Маккол, призначив на наступний тиждень слухання за участю генеральних інспекторів уряду щодо витрат американських коштів на допомогу Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті комітету.

"Голова Комітету у закордонних справах Палати представників Майкл Маккол оголосив, що комітет у повному складі проведе слухання на тему: "Нагляд, прозорість і підзвітність допомоги Україні"", - зазначається в повідомленні.

При цьому уточнюється, що засідання відбудеться наступної середи, 29 березня.

Перед законодавцями свідчитимуть генеральний інспектор Пентагону, а також заступники генінспекторів Держдепартаменту США та USAID. Не виключається участь додаткових свідків.

Очікується, що предметом основної уваги законодавців стане процес контролю за витратами коштів американських платників податків на допомогу Україні.

Топ коментарі
+19
Відріжте яйця Віслюку, по 17 грн./шт. А потім надовбаште повну сраку яблук по 51 грн./кг. Віслюк любить себе у сраку. "Кручю-вєрчю, запутать хачю". Пам'ятаєте відос Віслюка із 3-ма стаканами?
показати весь коментар
22.03.2023 20:30 Відповісти
+17
У контролі за поставками озброєнь та контролі за фінансовою допомогою найбільше зацікавлена Україна(не зелена).
показати весь коментар
22.03.2023 20:37 Відповісти
+10
біситься єрмак бо його прийдеться зелі здати щоб заспокоїти амерів з перевірками
показати весь коментар
22.03.2023 20:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мага беснуется?
показати весь коментар
22.03.2023 20:27 Відповісти
Відріжте яйця Віслюку, по 17 грн./шт. А потім надовбаште повну сраку яблук по 51 грн./кг. Віслюк любить себе у сраку. "Кручю-вєрчю, запутать хачю". Пам'ятаєте відос Віслюка із 3-ма стаканами?
показати весь коментар
22.03.2023 20:30 Відповісти
У контролі за поставками озброєнь та контролі за фінансовою допомогою найбільше зацікавлена Україна(не зелена).
показати весь коментар
22.03.2023 20:37 Відповісти
Да, бесятся те, кто против Зе. Так это они свой внутренний аудит делать будут). У них же старт президентской начался, а вы тут мечтаете, во вы кадры))
показати весь коментар
22.03.2023 20:40 Відповісти
біситься єрмак бо його прийдеться зелі здати щоб заспокоїти амерів з перевірками
показати весь коментар
22.03.2023 20:43 Відповісти
а шо,у них так само ****** як і у нас?
показати весь коментар
22.03.2023 20:43 Відповісти
Аудит це нормально для всіх цивілізованих країн. Може, особисто у вашому розумінні це для тих, хто вкрав. Але для решти це нормально.
показати весь коментар
22.03.2023 20:51 Відповісти
я не можу зрозуміти,для чого той внутрішній аудит і що він може показати?
показати весь коментар
22.03.2023 21:12 Відповісти
Так, физдять, тільки трохи по-іншому. Військові підрядчики там майже завжди правлять Пентагону завищені ціни і це не жарт.
показати весь коментар
23.03.2023 06:46 Відповісти
навіть як і знайдуть якесь розкрадання чи не цільові витрати,то скажуть що все ок.а після війни Валодьку таки раком поставлять.
показати весь коментар
22.03.2023 20:42 Відповісти
Тепер зрозуміло, чому дєрьмачка не було коло гундосої мавпочки на Харківщині - верховний завгосп давав команду підчистити бухгалтерію...
показати весь коментар
22.03.2023 20:42 Відповісти
Палять архиви? Потім типу - була диверсія. Диверсанти підірвали архив і все згоріло?
показати весь коментар
22.03.2023 21:30 Відповісти
Нє! Спрацював вкрадений абдристовичем РПГ (чи що він там вкрав у ТрО для оборони ОПи? Джавелін?) і все знищив! Може навіть доведеться пожертвувать спортзалом найвеличнішого

От тільки електронні сліди не горять. І обнал відслідкувати не так вже й важко
показати весь коментар
22.03.2023 21:43 Відповісти
Скажуть - хацкери з раїсі підкинули))
показати весь коментар
23.03.2023 10:03 Відповісти
Не пишіть куйні.
показати весь коментар
23.03.2023 06:47 Відповісти
Ви самокритичні.
показати весь коментар
23.03.2023 10:02 Відповісти
Народный депутат Гео Лерос утверждает, что Зеленский и его окружение "пилят" деньги на контрактах по закупкам боеприпасов для ВСУ.

Так, тендеры проводятся "для галочки", а все контракты отдаются некой фирме "Прогресс", чье руководство напрямую связано с главой Офиса президента Ермаком.

По словам Лероса, "в карманы" Банковой уже ушло около 7 млрд грн.
показати весь коментар
22.03.2023 20:43 Відповісти
В стационарное отделение психиатрической больницы им. Павлова с диагнозом шизофрения с бредовыми идеями величия поступил Курехян Геворг Багратович, 1989 г.р. (требует, чтобы его называли Гео Лерос). Больной называет себя избранным народным депутатом и считает, что за него проголосовали люди. Информацию о том, что лично за него никто не голосовал и он по недоразумению стал народным депутатом исключительно по причине того, что получил 29 номер в списке партии "Слуга Народа", больной агрессивно отвергает.
Назначена медикаментозная терапия галоперидолом.

Прим: больной украл у дежурного врача кошелек.
показати весь коментар
22.03.2023 21:02 Відповісти
Зебіл, ніхто тут не ведеться на фантазії Віслюка під "білими дорогами". Хрипла криса буде в буцигарні або в пеклі.
показати весь коментар
22.03.2023 21:16 Відповісти
...друге краще
показати весь коментар
23.03.2023 03:31 Відповісти
только после гетьмана порохоботик
показати весь коментар
23.03.2023 13:01 Відповісти
показати весь коментар
22.03.2023 21:22 Відповісти
запад нас сливает,зрада бл
показати весь коментар
22.03.2023 21:00 Відповісти
Ще б ціну яблук та яєць перевірили б...я не проти
показати весь коментар
22.03.2023 21:09 Відповісти
Скільки же вас тут любителів шоколадної дупи ? Не нервуйте , все буде УКРАЇНА ! Не рошен 😂
показати весь коментар
22.03.2023 21:25 Відповісти
Аби сернути...
показати весь коментар
23.03.2023 03:32 Відповісти
А Резнiк сам приїде на слухання щодо контролю за витратами на допомогу Україні, чи його доставлять?
показати весь коментар
22.03.2023 21:32 Відповісти
Трампісти відчули свою силу перед виборами.тепер будуть перешкоджати у всьому
показати весь коментар
22.03.2023 21:41 Відповісти
Шоб сховати крадіжки, Оборонпром хочуть зробити акціонерною кампанією. Три зажирівших акціонера вже є. А НАБУ буде копирсатись в бухгалтерїї попередників, найдуть тьотю Клаву і будь здоров. Одне коле очі - розвідки США весь час шнирять по Кіпру,Еміратах шукають золото партії "Роги і Копита". Шукайте скоріше - бо перемога над супостатом близько.
показати весь коментар
22.03.2023 22:04 Відповісти
А тут сильно топили за Спартц у свій час. Типу - все правильно робить, на Дєрьмака наїзжає, наша людина...
показати весь коментар
23.03.2023 00:03 Відповісти
А не здається, що американці таки вміють рахувати гроші? То ж бо грошики ЇХНІХ платників податків і вони хочуть і мають ПОВНЕ ПРАВО знати-а куди ж вони йдуть?
показати весь коментар
23.03.2023 03:44 Відповісти