6266 відвідувачів онлайн
38 651 44

Українські бійці захопили у полон шістьох окупантів. ВIДЕО

Українські воїни захопили у полон шістьох окупантів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опубліковані кадри першого обшуку полонених

Топ коментарі
+61
Навіть собачка задоволена цією процедурою.
показати весь коментар
23.03.2023 10:07 Відповісти
+49
А з "другим справа" варто і детальніше розібраться - у нього на ногах - наша взуванка! Питання: звідки вона у нього? З трупа? Чи з полоненого? І те і те - МАРОДЕРСТВО! Тобто військовий злочин!
показати весь коментар
23.03.2023 10:12 Відповісти
+38
То не цуцик, а професійний бандерівський оркодав .
показати весь коментар
23.03.2023 10:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Навіть собачка задоволена цією процедурою.
показати весь коментар
23.03.2023 10:07 Відповісти
собачка перша

показати весь коментар
23.03.2023 10:58 Відповісти
ССО ЗСУ
показати весь коментар
23.03.2023 10:59 Відповісти
Буде шо собаці їсти.
показати весь коментар
23.03.2023 10:07 Відповісти
Твари с КРАСНЫМИ повязками ! Как были эти быдло-голодранцы с октября 1917 года красножопыми мразями, так ими и остались.

Война не в 2014 году началась:

просто продолжается Столетняя война Украины за свободу и независимость от красной моцковской Орды.
показати весь коментар
24.03.2023 00:54 Відповісти
+60 тыс гривен в месяц нагрузки на украинский бюджет. =1-2 зарплаты всушника. Или трёх в тылу.
показати весь коментар
23.03.2023 10:07 Відповісти
а як інакше визволити з полону тих хто там опинився завдяки шашличкам та здачі півдня за один день????
показати весь коментар
23.03.2023 10:14 Відповісти
Я веду к другому. К тому, что как то слишком жирно тратить на пленного кацапа половину зарплаты всушника.
показати весь коментар
23.03.2023 10:17 Відповісти
Так там напевне половина з тої суми ''відкат'' . Зелені інакше не вміють
показати весь коментар
23.03.2023 10:20 Відповісти
Ото отих ''шашличників'' і обміняти на усіх наших бранців.
показати весь коментар
23.03.2023 10:17 Відповісти
прикопай потихому
показати весь коментар
23.03.2023 10:11 Відповісти
А з "другим справа" варто і детальніше розібраться - у нього на ногах - наша взуванка! Питання: звідки вона у нього? З трупа? Чи з полоненого? І те і те - МАРОДЕРСТВО! Тобто військовий злочин!
показати весь коментар
23.03.2023 10:12 Відповісти
Ні. Мародерство, то якщо з цивільних щось забирати. З військових то трофей. Це звична практика ро всьому світі. З цивільних не можна, з військових можна.
показати весь коментар
23.03.2023 12:01 Відповісти
Ти впевнений? Відповідно до статті 432 Кримінального кодексу України мародерство - викрадення на полі бою речей, що знаходяться при вбитих чи поранених. До об'єкта злочину у даному випадку відноситься порядок несення військової служби під час ведення бойових дій.
показати весь коментар
23.03.2023 12:21 Відповісти
яр равник- то він завжди правіший))- трофей завжди є зброєю, або річчю військового призначення.- вчи мат. частину)
показати весь коментар
23.03.2023 23:58 Відповісти
ПППП правник))- соррі..
показати весь коментар
23.03.2023 23:59 Відповісти
Довбойоби кацапськи в кирзачах))))

Да стріляйтесь вже дома- щоб вас дебілів не лікувати від гангрени...
показати весь коментар
23.03.2023 10:12 Відповісти
У одного 3,14дора бєрці світлі. Цікаво звідки?
показати весь коментар
23.03.2023 10:15 Відповісти
З нашого загиблого.
показати весь коментар
23.03.2023 10:53 Відповісти
от ми цю гидоту обміняємо, а вони потім знов повернуться до нас нас вбивати. Тре їх по частинам віддавати. Щоб зібрати було неможливо, або калічити, щоб вже більше не повертались.
показати весь коментар
23.03.2023 10:17 Відповісти
Пальці не руках і ногах поломати, щоб ложку не могли тримати. І стерилізувати, щоб не розмножалися. А потім можна й на обмін.
показати весь коментар
23.03.2023 10:33 Відповісти
Цуцик загадково мотиляє хвостиком)))
показати весь коментар
23.03.2023 10:21 Відповісти
То не цуцик, а професійний бандерівський оркодав .
показати весь коментар
23.03.2023 10:29 Відповісти
У двох наша взувачка.
показати весь коментар
23.03.2023 10:23 Відповісти
пєтухі зняли песочні берці з наших загиблих.
показати весь коментар
23.03.2023 10:34 Відповісти
Картина маслом - "Орки на привале в с3,14женных берцах"
показати весь коментар
23.03.2023 10:39 Відповісти
Якби песик міг говорити то запитав би в цих виб...ків :" А що щурята ,допоміг вам ваш Путлєр"...)))
показати весь коментар
23.03.2023 10:40 Відповісти
В зоопарке пополнение.
Пополнение в вольере: "Отряд приматы. Подотряд россияне. Семейство тупые кацапы.".
показати весь коментар
23.03.2023 10:42 Відповісти
не тягнуть вони на приматів. черви. хробаки максимум
показати весь коментар
23.03.2023 11:49 Відповісти
З червоними пов'язками днрівці 😡
показати весь коментар
23.03.2023 10:43 Відповісти
БУДЕТ ШО СОБАКЕ ЖРАТЬ !)
показати весь коментар
23.03.2023 10:43 Відповісти
svynosobaky !!!!
показати весь коментар
23.03.2023 11:36 Відповісти
Відріжте одному з них яйця. Можна й з членом. Іншого заставте їсти свій шеврон і танцювати, а третій нехай крикне слава россии і чергу по ньому.
показати весь коментар
23.03.2023 11:53 Відповісти
іван динисюк, ти сповна розуму? Те що ти нагородив даже якось коментувати гидко!
показати весь коментар
23.03.2023 12:29 Відповісти
Ну то закрий хлебало колаборант
показати весь коментар
23.03.2023 16:22 Відповісти
..якщо впросто - дуже хочеться, щоб кожен розповів усе, що викоїв.. (все можливо, якщо вміло попрацювати..)- а вже потім я не проти, щоб кожне створіння особисто відчуло на собі все витворене...))
показати весь коментар
24.03.2023 00:05 Відповісти
собак смотрит на них, как на сардельки
показати весь коментар
23.03.2023 15:19 Відповісти
в московитів така стрьомна форма
показати весь коментар
23.03.2023 15:55 Відповісти
как и все кацапское
показати весь коментар
23.03.2023 20:07 Відповісти
Собаку навчили атакувати орків, видно по погляду песика що він спостерігає за рухом
показати весь коментар
23.03.2023 16:00 Відповісти
З червоними стрічками це мобіки чи регулярні?
показати весь коментар
23.03.2023 21:04 Відповісти
Лайно со сраиси - это все, что нужно знать , на самом деле.
показати весь коментар
23.03.2023 22:36 Відповісти
хлопцам надо одноразовые резиновые перчатки выдавать, что б не мазали руки об сруснявую дрыстню.
показати весь коментар
23.03.2023 22:35 Відповісти