10704 відвідувача онлайн

Енергетики потрапили під обстріл у Вовчанську

енергетика
Про це повідомляє Харківобленерго у фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

За словами енергетиків, це вже третій подібний випадок цього року.

"Ми вважаємо, що російські війська цілили саме по ремонтній бригаді, адже обстріл розпочався тоді, коли ми приступили до роботи. Тут 6 км до кордону, і нам треба відновити високовольтну лінію 110 кВ, яка живить частину Вовчанської громади. Ворог робить все, щоб не дати нам це зробити", - зазначив начальник ХВРЕМ Олександр Ганус.

На щастя, енергетики встигли зреагувати та сховатися після початку обстрілу. Ані люди, ані техніка не постраждали.

Завантаження...