8646 відвідувачів онлайн

Жодного дня не втрачаємо для міжнародних контактів, - Зеленський

зеленський

Українська влада жодного дня не втрачає для проведення міжнародних контактів і працює на всіх рівнях.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у своєму зверненні заявив Президент Володимир Зеленський.

"Зустрівся сьогодні із делегацією Світового банку. Жодного дня не втрачаємо для міжнародних контактів, на всіх рівнях працюємо, обговорили чинні програми підтримки для України і перспективні нові", - наголосив Зеленський.

Сторони цієї зустрічі зосередилися на відновленні - на усьому тому, що потрібно зробити у багатьох українських містах і селах, які зазнали терористичних ударів росіян, зазначив він.

"Житлові будинки, соціальна інфраструктура, економічна основа життя – все це потрібно відбудовувати. І я дякую партнерам за розуміння, що час і координація зусиль мають критичне значення", - поінформував Президент.

Топ коментарі
+10
показати весь коментар
24.03.2023 22:06 Відповісти
+9
щоденні міжнародні контакти варто було робити ще у 19, 20, 21 роках...не подобались мінські угоди, варто було придумати і втілити щось краще...і контачити, контачити щодня...
а не сховатись у я вам ничего не обещал і будівництво доріг, ніби з 14 року ворог не загарбав нічого і нема війни..
показати весь коментар
24.03.2023 22:20 Відповісти
+9
показати весь коментар
24.03.2023 22:25 Відповісти

Завантаження...