10794 відвідувача онлайн
4 681 18

Інкримінують шпигунство: Московський суд заарештував журналіста WSJ Гершковича

гершкович,еван

Московський суд заарештував журналіста WSJ американця Евана Гершковича, якого затримала російська ФСБ в Єкатеринбурзі за підозрою у шпигунстві.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російське пропагандистське видання "РИА-Новости".

"Суд у Москві заарештував журналіста WSJ американця Гершковича у справі про шпигунство", - повідомили виданню в інстанції.

Засідання відбулося у закритому режимі.

Раніше повідомлялось, що журналіста The Wall Street Journal Евана Гершковича затримали співробітники ФСБ в Єкатеринбурзі. Проти нього порушили кримінальну справу про шпигунство.

Топ коментарі
+9
Не понимаю эти сопли. Пусть США арестуют пару диточок депутатов или пропагандонов у себя... В Гуантанамо места есть.
показати весь коментар
30.03.2023 17:10 Відповісти
+8
Їхати в ******* рф - це абсолютна дурість для будь-якого громадянина "нєдружествєнних стран".

Чесно кажучи, таких шукачів пригод навіть не шкода.
показати весь коментар
30.03.2023 16:14 Відповісти
+7
The Wall Street Journal отправил своего журналиста в масковию во время войны... Какие, интересно знать, финансовые тайны воюющей расеи WSJ хотел раскопать? А не подстава ли это?
показати весь коментар
30.03.2023 16:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
штірліц не спить
показати весь коментар
30.03.2023 16:13 Відповісти
Їхати в ******* рф - це абсолютна дурість для будь-якого громадянина "нєдружествєнних стран".

Чесно кажучи, таких шукачів пригод навіть не шкода.
показати весь коментар
30.03.2023 16:14 Відповісти
точнее..жаль но не очень.
показати весь коментар
30.03.2023 16:28 Відповісти
На диване тебе, конечно, безопаснее сидеть.
Не каждый журналист, поедет в логово, нужно иметь крепкие яйца...
показати весь коментар
30.03.2023 17:28 Відповісти
Або яйця та мізки курки. Хай ще у крокодилів інтерв'ю візьме. Чи яєць забракло?
показати весь коментар
30.03.2023 18:23 Відповісти
по крайней мере мой диван в Украине ,в моей стране! в отличии от твоего..
показати весь коментар
31.03.2023 10:59 Відповісти
The Wall Street Journal отправил своего журналиста в масковию во время войны... Какие, интересно знать, финансовые тайны воюющей расеи WSJ хотел раскопать? А не подстава ли это?
показати весь коментар
30.03.2023 16:32 Відповісти
WSJ - аналізує не лише суто фінансові аспекти; вони - повноцінна публікація, яка висвітлює події в світі. в рашці повно іноземних журналістів чи Ви забули як на пресухє ставили питання. Звинувачувати цивільного журналіста, що його заарештували маньяки - це вже край.
показати весь коментар
30.03.2023 19:17 Відповісти
ніхто нікого нікуди не відправляв. цей "журналіст" - громадянин паРаші.
показати весь коментар
30.03.2023 21:25 Відповісти
Посмотрим на реакцию американцев. Если будут пытаться его освобождать -- он реально их, если нет -- масковская провокация.
показати весь коментар
31.03.2023 09:35 Відповісти
в ответку посла в говнорашки в США и небензю на одном суку повесить!
показати весь коментар
30.03.2023 16:35 Відповісти
Не понимаю эти сопли. Пусть США арестуют пару диточок депутатов или пропагандонов у себя... В Гуантанамо места есть.
показати весь коментар
30.03.2023 17:10 Відповісти
Мабуть росія знову хоче якогось свого бандюка на обмін з американської тюрми визволити. От і знайшли жертву.
показати весь коментар
30.03.2023 17:54 Відповісти
Очередной заложник. На кого/что менять кацапы всегда найдут
показати весь коментар
30.03.2023 18:16 Відповісти
Если нет головы,будет страдать жопа
показати весь коментар
30.03.2023 19:09 Відповісти
С Вами все хорошо? А как Вы думаете американцы узнают о войнах, протестах, злоупотреблениях и всем прочем? От Скабеевой или из Украинской Правды? Журналисты работают везде или Вы забыли как они ездили на фронт и стояли под воздушной тревогой в Харькове и Киеве? Конечно, это всегда риск, но в раше полно иностранных журналистов.
показати весь коментар
30.03.2023 19:13 Відповісти
Цікаво, скільки було американських журналістів у Японії, під час 2 світової?
показати весь коментар
30.03.2023 20:08 Відповісти
Lana Sveta cb26531e , на мою думку, щоб дізнатися, про справи та процеси які ідуть в выгребной ямі, не обов'язковою туди занурюватися