9279 відвідувачів онлайн
8 089 84

Китай допоможе Росії заблокувати YouTube до жовтня, - росЗМІ

youtube,путін

Москва готується до блокування YouTube у Росії до четвертого кварталу 2023 року. Технічну допомогу в цьому після візиту Сі Цзіньпіна до Москви надають фахівці з Китаю.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Радио Свобода", про це пише російське видання "Октагон".

За словами авторів матеріалу, до Росії прибув 41 технічний фахівець із Китаю. Вони спільно з російськими фахівцями готують план блокування. Доступ до YouTube у Китаї закрито з 2009 року.

Китай - на останньому місці в індексі свободи інтернету, який щорічно публікується міжнародною неурядовою організацією Freedom House. У країні заблоковано багато західних інтернет-сервісів та соцмереж, методи обходу блокувань, ведеться цензурування повідомлень у месенджерах та на форумах.

Росія у цьому списку на шостому місці з кінця. "Октагон" не пояснює, навіщо Москві могла знадобитися технічна допомога у блокуваннях.

Топ коментарі
+25
Мрія рузьких !! Назад в сссссср!🏃‍♀️
показати весь коментар
31.03.2023 09:43 Відповісти
+24
А швидше ніяк не можна? Щоб пики жодного мокшанця у ютубі не було?
показати весь коментар
31.03.2023 09:45 Відповісти
+23
Ніколи навіть не думав ставити. Додаток для розумово відсталих.
показати весь коментар
31.03.2023 09:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
удаляю Тик-Ток нахрен
показати весь коментар
31.03.2023 09:42 Відповісти
Я вже давно видалив цей мухосранський інкубатор, останній часом там дуже багато непотребу
показати весь коментар
31.03.2023 09:44 Відповісти
Наоборот. В последнее время там как раз много проукраинских блогеров. Есть даже видео от наших с передовой.
показати весь коментар
31.03.2023 09:59 Відповісти
Це ворожий додаток і присутність в тіктоці українських громадян - погано. Допомагаєте ворогові аналізувати стан у ЗСУ, країні, Європі, багато ще різного ворог з тіктоку витягує для своїх спецслужб. Вихваляти тікток, це однозначно підтримувати ворога.
показати весь коментар
31.03.2023 10:10 Відповісти
Не мелочитесь, сразу объявите интернет шпионской сетью.
показати весь коментар
31.03.2023 10:28 Відповісти
Не лякайтесь так, що втратите головне джерело інформації від наших військових з передової. Там вас розводять. Як і самі кЄтайці, які вигадали тік-ток для одебілювання людства, починаючи з дитинства.
показати весь коментар
31.03.2023 10:37 Відповісти
Тик ток придумали не для мифичного "одебиливания" а для зарабатывания денег.
показати весь коментар
31.03.2023 10:41 Відповісти
Правильно, на дебілах заробляти.
показати весь коментар
31.03.2023 10:48 Відповісти
То самое можно сказать про всю современную масс культуру.
показати весь коментар
31.03.2023 11:38 Відповісти
Не називайте масс культурою тік-ток, де дебіли розважають дебілів, це ніяк не культура.
показати весь коментар
31.03.2023 11:52 Відповісти
ТикТок уже часть масс культуры.

Но диванные высокоинтелектуальные снобы будут и дальше продвинать свои маняфантазии про одебиливание населения. Как бабки на скамейке, то у вас видеоигры обучают убивать, то комиксы для тех кто не умеет читать, то аниме к суициду приводит. То сказки про синего кита, который полностью придуман журналистами расказывают.
показати весь коментар
31.03.2023 14:01 Відповісти
Це все не у нас, інтелектуалів, це все у вас - дебілів. Ви на це клюєте, як риба на мармишку.
показати весь коментар
31.03.2023 14:39 Відповісти
Перегляньте фільм "Idiocracy", 2006. Український переклад є бездоганним у фільмі. Можливо, Ви услідкуєте наслідки від тіктоку, які є у фільмі. Інтернет і так використовується, як шпигунами, так і диверсійно-інформаційними спецслужбами для послаблення країн.
показати весь коментар
31.03.2023 13:50 Відповісти
Идиократия в целом высмеивает масс культуру и культуру потребления. В 2006 году никакого тиктока не было.
показати весь коментар
31.03.2023 13:56 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2023 14:08 Відповісти
Китайці чудово відлслідковують на своєму тік-тіку користувачів.
показати весь коментар
31.03.2023 10:14 Відповісти
Ніколи навіть не думав ставити. Додаток для розумово відсталих.
показати весь коментар
31.03.2023 09:53 Відповісти
Видаляй і Телеграм якщо є, це шпигунська програма. Особливо у військових на телефоні.
показати весь коментар
31.03.2023 09:56 Відповісти
а можна докладніше - які саме там шпигунські алгоритми?
показати весь коментар
31.03.2023 10:04 Відповісти
https://www.pravda.com.ua/columns/2023/03/29/7395475/
показати весь коментар
31.03.2023 10:11 Відповісти
ну, за такою логікою слід взагалі все заборонити - фейсбук, гугл і тд.
показати весь коментар
31.03.2023 10:21 Відповісти
Я тобі дав посилання на статтю, а що робити - вирішуй сам.
показати весь коментар
31.03.2023 10:33 Відповісти
"Знову ж таки, якщо мова про військових чи волонтерів, алгоритмічно знайти людей, що переписуються стосовно певної ділянки чи певного озброєння - елементарна задача, адже усі повідомлення Телеграм зберігає на своїх серверах у незакодованому вигляді."

Про не незакодований вигляд відверта маячня та маніпуляція, далі можна не читати.
показати весь коментар
31.03.2023 11:01 Відповісти
Я не тобі давав посилання.
показати весь коментар
31.03.2023 11:03 Відповісти
Пишіть в дірект раз не мені, лол
показати весь коментар
31.03.2023 11:05 Відповісти
А що розробники ці алгоритми викладають у відкритий доступ? А дуров не агент ФСБ?
Дати посилання на документи не просіть, бо ФСБ вміє приховувати інформацію про своїх агентів!
показати весь коментар
31.03.2023 12:56 Відповісти
Смешно, но в самом Китае этот ваш Тик-Ток запрещен.
показати весь коментар
31.03.2023 09:57 Відповісти
В такому разі це додаткова причина видалити те лайно.
показати весь коментар
31.03.2023 10:02 Відповісти
Мрія рузьких !! Назад в сссссср!🏃‍♀️
показати весь коментар
31.03.2023 09:43 Відповісти
Рузькі навіть не здогадуються що то буде совок репресивних 1930-х років, а не відносно жирних 1970-х.
показати весь коментар
31.03.2023 10:05 Відповісти
все вірно. Дорогие подписчики и гости канала! Президент России Владимир Путин вчера в режиме видеосвязи провел совещание с представителями руководства силового блока. Президенту доложили о текущей ситуации и ознакомили с предварительными итогами за первый квартал. Особо был отмечен всплеск, вернее даже цунами доносов, которое накрывает страну. Количество доносов бдительных граждан России друг на друга увеличилось в 128(!!!) РАЗ по отношению к последнему кварталу прошлого года, и продолжает расти! Путин остался очень доволен полученной информацией и выдал речь на двадцать минут с рассуждениями на тему "Стукач-основа режима". Президент уверен, что основной скрепой современного российского государства является доносчик. Человек, написавший донос, кровно заинтересован в сохранении режима, так как режим теперь является гарантом конфиденциальности его постыдных деяний. Путин прямым текстом заявил: "Надо этому народу помочь ссучиться. Этим людям надо только задать направление и стучать побегут миллионы". (В уголовной терминологии, которой пользуется президент "*****" называю заключенного-доносчика, который сотрудничает с администрацией). Также, Путин уже в который раз высказался в пользу усиления репрессий и борьбы с внутренним врагом. Глава государства считает, что надо должным образом реагировать на все доносы, по крайней мере сначала. В процессе рассуждений президент несколько раз вспомнил Сталина, в контексте, что до "того порядка" в стране ещё далеко. В конце совещания Путину предоставили информацию о задержании журналиста американского издания Wall Street Journal Эвана Гершковича, которого подозревают в шпионаже. Ознакомившись с докладом президент заметно повеселел и, расспросив о подробностях, поблагодарил участников совещания за отличную работу, чего не было уже очень давно, и закрыл совещание. Путин строит не страну, а "зону", о чём говорит на совещаниях и в близком кругу довольно открыто. "Россия- тюрьма народов", теперь, в интерпретации Путина, заиграла новыми красками.
показати весь коментар
31.03.2023 14:35 Відповісти
Здравствуй, ..опа-37 ! 🤗
показати весь коментар
31.03.2023 10:54 Відповісти
"Зачем рабам плоды свободы?
Их должно стричь..."
Ас Пушкин
показати весь коментар
31.03.2023 10:56 Відповісти
А швидше ніяк не можна? Щоб пики жодного мокшанця у ютубі не було?
показати весь коментар
31.03.2023 09:45 Відповісти
Е ні. То для ваньок ютубу не буде, щоб випадково не дізналися чогось. Для ботні ж зроблять всі умови, щоб і далі там срали.
показати весь коментар
31.03.2023 09:49 Відповісти
Саме так:переглядати прості ваньки не зможуть,але прийти і висратись каїїїцапи з задоволенням...
показати весь коментар
31.03.2023 09:53 Відповісти
Так их хари останутся, их просто в сраше посмотреть нельзя будет.
показати весь коментар
31.03.2023 09:51 Відповісти
Вы наивны, это для простых ванек ютуб закроют.
показати весь коментар
31.03.2023 09:55 Відповісти
Прогрес розвитку рашистів - назад в болота під масквою!
показати весь коментар
31.03.2023 09:47 Відповісти
Ахах... Северная корея... . Успехов)
показати весь коментар
31.03.2023 09:50 Відповісти
лилипутин конвульсирует по простому - раз меня там нет, то и вас там не будет.
показати весь коментар
31.03.2023 09:51 Відповісти
Довго чекати. Китайози повинні пришвидшити процес очистки ютубу від смердіння козлятини.
показати весь коментар
31.03.2023 09:51 Відповісти
Китай, это такая же вонючая недострана, как и путлеровская раша, они держат свои стада

дебилов в изоляции от всего цивилизованного мира, чтобы было легко управлять этим

биомусором.
показати весь коментар
31.03.2023 09:52 Відповісти
Китай не в полной изоляции.
показати весь коментар
31.03.2023 09:54 Відповісти
Да ладно?! В Китае нет интернета в нашем понимании этого слова. Там нет Гугла, запрещен VPN, как собственно и все сервисы, неодобренные правительством. Международных соцсетей там тоже нет. Пока что в параше гораздо меньше ограничений, чем в Китае. Просто Запад пытался лепить из Китая позитивный образ, чтобы нормально с ним торговать.
показати весь коментар
31.03.2023 10:55 Відповісти
Ой, *****. Они уже инсту закрыли. Так правда медведеву про это не сказали.

Похоже на вброс, просто потому что ютуб удобный для ватных пропагандонов.
показати весь коментар
31.03.2023 09:53 Відповісти
для ватных пропагандонов, вещающий наружу ссср-2.0,ютуб останется
показати весь коментар
31.03.2023 09:55 Відповісти
Как раз ватные пропагандоны нужны именно для внутренней аудитории.
показати весь коментар
31.03.2023 10:00 Відповісти
внутрішню аудиторію нагодують телебаченням
показати весь коментар
31.03.2023 10:01 Відповісти
Неа, молодеж давно ваше телебачення не смотрит. Все нулевые и десятые ютуб позиционировался как альтернатива устаревшему телевизору который смотрят только бабки и совки. Ютуб им нужен именно для молодежи.
показати весь коментар
31.03.2023 10:10 Відповісти
то коли був вибір, молодь могла союі дозволити ютуб! а будет одне телебачення, доведеться дивитися його
показати весь коментар
31.03.2023 14:41 Відповісти
ВПНом будет пользоватся.
показати весь коментар
31.03.2023 22:53 Відповісти
Кожному по радіо- чи тєлєточкє з однією програмою "Гаваріт масква". Back in ussr, таваріщі!
показати весь коментар
31.03.2023 09:54 Відповісти
Куплю квіток та назло кондукторові піду пішки. Добре. Напрям покажемо.
показати весь коментар
31.03.2023 09:55 Відповісти
Нехай щастить!
показати весь коментар
31.03.2023 09:56 Відповісти
Нічого там шлятись цапам. Нехай сидять в Чебурнеті.
показати весь коментар
31.03.2023 09:57 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2023 10:05 Відповісти
Все по Оруеллу -1984
показати весь коментар
31.03.2023 10:01 Відповісти
показати весь коментар
31.03.2023 10:04 Відповісти
навіщо свінособакам ютюб??,,для них гавном кидатися,це -- самоЄ то!!,,,)),,
показати весь коментар
31.03.2023 10:07 Відповісти
китайские специалисты...это юмор такой?
показати весь коментар
31.03.2023 10:11 Відповісти
Про великий китайский файрволл что-нибудь слышали? Лично я ничего смешного в этом не вижу.
показати весь коментар
31.03.2023 10:58 Відповісти
огбкурился китайской травички?
показати весь коментар
05.04.2023 13:23 Відповісти
Чтобы заблокировать ютюб никакие "китайские специалисты" не нужны.
показати весь коментар
31.03.2023 10:15 Відповісти
Кацапи з китайцями братья навєк збудують свій ютюб з шльондрами і блек-джеком.
показати весь коментар
31.03.2023 10:18 Відповісти
Наступний крок джинси і жувальні гумки.
показати весь коментар
31.03.2023 10:35 Відповісти
смартфоны, компы , а затем и тырнет , ..............вернут гулаг и нквд , жрать будут макароны с коркой хлеба размоченной в сырой воде , ...........мечтали ? - получайте ))))) кацап должен жить за забором от нормальных людей , однозначно.
показати весь коментар
31.03.2023 10:53 Відповісти
Невже цей день настане, коли у тьюбі не буде лаптєй?
показати весь коментар
31.03.2023 10:40 Відповісти
год ничего не праздную, но если єто случится, куплю себе торт
показати весь коментар
31.03.2023 15:56 Відповісти
Такой?
показати весь коментар
31.03.2023 16:28 Відповісти
Пане зольдат, ну навііііщо таке робити
показати весь коментар
31.03.2023 16:49 Відповісти
ням-ням)
показати весь коментар
31.03.2023 16:57 Відповісти
хрум-хрум
показати весь коментар
31.03.2023 17:03 Відповісти
Хрум-хрум, это когда на кусок кости в колбасе попадаешь зубом)
показати весь коментар
31.03.2023 19:46 Відповісти
А хіба Київський тортик не хрумкає? Там же ж бізе чи нє? Я так давно його їла , що навіть не пам'ятаю.

Я більше по тіраміссу спеціалізуюсь.
показати весь коментар
31.03.2023 20:54 Відповісти
не должен, он же по идее мягкий))
показати весь коментар
31.03.2023 20:55 Відповісти
Ахаха.

Но від ботів рф це на жаль ніяк не поможе. Бюджет виділено і вони його будуть пилити.
показати весь коментар
31.03.2023 10:53 Відповісти
Це щоб "потомки динозавров" не дізнались про поразку?
показати весь коментар
31.03.2023 10:57 Відповісти
***** маленький и ***** большой братья на век.
показати весь коментар
31.03.2023 11:19 Відповісти
гооойдаа! назад в прошлое, да здравствует средневековье, сдался кацапам этот ютуб
показати весь коментар
31.03.2023 12:09 Відповісти
Вже більше року тролю московитів у ютуб в коментарах під їхніми "ваєнними" роликами. Стільки лайна вони мені присилали за це на електронку, і погрози і хамство і матюки. Одне я зрозумів давно, в рашці адекватних людей немає, як і взагалі людей. Територія зомбованих орків. Дуже добре, якщо цієї погані більше в Ютуб не буде. Скоріше б відключили!
показати весь коментар
31.03.2023 12:39 Відповісти
Я сам вже давно чекаю на це. Вони вже давним давно мали це зробити. Це прекрасно якщо вони не зможуть там лишати свої коментарі і,відстоювати свою точку зору.
показати весь коментар
31.03.2023 13:34 Відповісти
зачем дебилам и рабам свобода,правда?пусть сидят в своём кацапском болоте и не квакают!
показати весь коментар
31.03.2023 14:38 Відповісти