9342 відвідувача онлайн

Комісії Мінкульту знову не пустили на територію Києво-Печерської лаври

лавра

Комісію Міністерства культури та інформаційної політики з приймання-передачі державного майна Києво-Печерської лаври знову не пустили на територію монастиря для проведення перевірки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна. 

"Станом на 9:40 представники комісії прийшли, як і 30 березня, до 111 корпусу лаври, але священнослужителі та парафіяни перешкодили потраплянню їх усередину будівлі. Після цього комісія ухвалила рішення у п'ятницю завершити свою роботу", - йдеться в повідомленні. 

Топ коментарі
+60
А де спецпризначенці? Як в музей де ''порох'' виставляв ''експонати'' то швиденько вломилися!
показати весь коментар
31.03.2023 10:35 Відповісти
+39
Повторю.
Show must go on... Всього лиш шоу від 95-кварталу. Ніхто тих попів звідти не виселить, нічого їм не буде, навіть, якщо вони там когось покалічать а то й приб`ють... А ціль всього того цирку в тому, щоб зелені отримали повний контроль над РПЦ в Україні, або хоч гарантії лояльності. Йде торгівля, і все!
Ну невже в когось виникла думка, що та зелена мерзота раптом стала патріотом України? Що його хвилюють проблеми українців? ха-ха-ха..
До речі, а ніхто не задумується, ЧОМУ з приходом зеленої влади блокуються переходи парафій з РПЦ в ПЦУ? З чієї то подачі? О тож... А до, до речі, то єдиний законний спосіб знищити ту московську нечисть в Україні, але ж ОПа не дозволяє...
показати весь коментар
31.03.2023 10:37 Відповісти
+38
з повагою до "вірян" які заперечують існування держави Україна? І до чого тут віра?
Далеко зайдемо з такими обмеженнями
показати весь коментар
31.03.2023 10:46 Відповісти

Завантаження...