9476 посетителей онлайн

Комиссию Минкульта снова не пустили на территорию Киево-Печерской лавры

лавра

Комиссию Министерства культуры и информационной политики по приемке-передаче государственного имущества Киево-Печерской лавры снова не пустили на территорию монастыря для проведения проверки.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс-Украина".

"По состоянию на 9:40 представители комиссии пришли, как и 30 марта, в 111 корпус лавры, но священнослужители и прихожане помешали попаданию их внутрь здания. После этого комиссия приняла решение в пятницу завершить свою работу", - говорится в сообщении.

Топ комментарии
+60
А де спецпризначенці? Як в музей де ''порох'' виставляв ''експонати'' то швиденько вломилися!
показать весь комментарий
31.03.2023 10:35 Ответить
+39
Повторю.
Show must go on... Всього лиш шоу від 95-кварталу. Ніхто тих попів звідти не виселить, нічого їм не буде, навіть, якщо вони там когось покалічать а то й приб`ють... А ціль всього того цирку в тому, щоб зелені отримали повний контроль над РПЦ в Україні, або хоч гарантії лояльності. Йде торгівля, і все!
Ну невже в когось виникла думка, що та зелена мерзота раптом стала патріотом України? Що його хвилюють проблеми українців? ха-ха-ха..
До речі, а ніхто не задумується, ЧОМУ з приходом зеленої влади блокуються переходи парафій з РПЦ в ПЦУ? З чієї то подачі? О тож... А до, до речі, то єдиний законний спосіб знищити ту московську нечисть в Україні, але ж ОПа не дозволяє...
показать весь комментарий
31.03.2023 10:37 Ответить
+38
з повагою до "вірян" які заперечують існування держави Україна? І до чого тут віра?
Далеко зайдемо з такими обмеженнями
показать весь комментарий
31.03.2023 10:46 Ответить

Загрузка...