11833 відвідувача онлайн
13 155 29

Військовий розробив антидрон-рушницю для роботи на коротких дистанціях. ФОТО

антидрон

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у фейсбуці повідомив Сергій Сокольчук.

"Привіт, хлопчики та дівчатка. Я знову в строю (вже як кілька тижнів). Маю чим трохи похвалитися: за час медичної відпустки встиг своїми ручками зробити антидрон-рушницю (подяка https://www.facebook.com/antidrone.cc за консультації та допомогу). Вже протестована компетентними людьми, які сказали: "дас іст гут!", - написав він.

Як зазначив Сокальчук, вийшов компактний пристрій для роботи на коротких дистанціях (500-700 м), щоб на голову нічого не прилетіло. У своїй категорії працює не гірше серійних зразків як українського так і іноземного виробництва: ефективно садить Mavic3, Matrice300, які становлять близько 90% того, що літає.

Основна перевага - ціна: серійні зразки мають цінник $10-12 тисяч.

Військовий розробив антидрон-рушницю для роботи на коротких дистанціях 01

За словами розробника, він вклався в 700$. Трохи потужніша антидрон-рушниця коштуватиме приблизно $1000.

Сокальчук звернувся до громадян із проханням підтримати розробку, оскільки, що більше екземплярів, то більше врятованих життів.

Також він закликав долучитися інших  до розробки, адже це до снаги зробити без наявності інженерних знань та навичок. Достатньо бажання та акуратності в роботі, і пообіцяв поділитися всією наявною інформацією та невеликим досвідом.

Для збільшення кількості  таких антидрон-рушниць всі охочі можуть донатити на картку:

4149439310791599

Топ коментарі
+19
Виробницто розмістити в Естонії, Латвії, Литві - там не дадуть загинути проекту.
Ще й частку прибутку автору будут платити.
А час тих, у кого яйця по 17, на очах спливає.
показати весь коментар
02.04.2023 18:29 Відповісти
+17
Молодець! Слава таким винахідникам. Але нажаль, МО зробить усе, щоб не підтримати, бо тоді ж звідки відкати брати?
показати весь коментар
02.04.2023 18:17 Відповісти
+6
а у нас за літальнодрочильні апарати відповідає арахамія
йому не інтересна така рушниця????
чи маржі в 2000% нема
тому не потрібна....
показати весь коментар
02.04.2023 18:28 Відповісти

Завантаження...