9400 відвідувачів онлайн

Китайський юань в Росії замінює долар, - Bloomberg

юань

Через санкції валютою, що найбільше торгується в Росії, замість долара США став китайський юань.

Про це пише Bloomberg на основі щоденних звітів про операції з Московської біржі, повідомляє Цензор.НЕТ.

Вперше юань перевищив долар за місячним обсягом торгів у лютому 2023 року. В березні різниця стала ще більш помітною.

До запровадження США та ЄС санкцій проти Росії за агресію обсяг торгів юанем на російському ринку був незначним. Тепер Кремль та російські компанії змушені переводити свої зовнішньоторговельні операції з долара та євро на валюти країн, які відмовилися приєднатися до санкцій.

Міністерство фінансів перевело свої ринкові операції на юань замість долара на початку цього року та розробило нову структуру для фонду національного багатства, щоб 60% його активів утримувалися в юанях. Банк Росії регулярно закликає компанії і громадян перевести свої активи в рублі або "дружні" валюти, щоб уникнути ризику їх блокування або заморожування.

Водночас імпорт товарів з Росії до Китаю зріс на 29%, хоча експорт із Китаю стагнує.

Топ коментарі
+27
показати весь коментар
04.04.2023 10:44 Відповісти
+17
Скоро паспорти помінять , мову, столицю а згодом і матір рідну…
показати весь коментар
04.04.2023 10:36 Відповісти
+15
Китайский юань замещает в Параше доллар, китайцы в Параше замешают парашников. Всё логично.
показати весь коментар
04.04.2023 10:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
04.04.2023 10:35 Відповісти
Це ще більше підірве стабільність російського рубля. путін сам робить більше шкоди для росії ніж вороги.
показати весь коментар
04.04.2023 10:41 Відповісти
а звідки взятися стабільності у ******???
показати весь коментар
04.04.2023 10:44 Відповісти
сэкономили на ладах"калина"
показати весь коментар
04.04.2023 10:54 Відповісти
від торгівлі енергоносіями.
показати весь коментар
04.04.2023 18:52 Відповісти
Ну да, типо, вьется-вьется... (знамя полковое), каамандиры - в пердеПУТЬ.
показати весь коментар
04.04.2023 10:42 Відповісти
Ні хао !!! кацапури
показати весь коментар
04.04.2023 10:52 Відповісти
Скоро паспорти помінять , мову, столицю а згодом і матір рідну…
показати весь коментар
04.04.2023 10:36 Відповісти
+100500! И пусть косорылые учат китайский гимн ))
показати весь коментар
04.04.2023 11:26 Відповісти
після того як кацапам мозок замінили лайном це вже ні на що не вплине .
показати весь коментар
04.04.2023 10:36 Відповісти
Китайози поступово поглинають москолоту.
показати весь коментар
04.04.2023 10:38 Відповісти
ну а китайцы заменят кацапов !
показати весь коментар
04.04.2023 10:38 Відповісти
Китайский юань замещает в Параше доллар, китайцы в Параше замешают парашников. Всё логично.
показати весь коментар
04.04.2023 10:38 Відповісти
З доларом (після розвалу СРСР) "дружили" 30 років - до дублювання касових чеків англійською справа не доходила В Сибіру вже років десять касові чеки дублюються китайськими ієрогліфами Що це означає? Економічне домінування китайців на ДВОХ ТРЕТИНАХ російської території
Колись (при СРСР) анекдот ходив :
- Сколько денег нужно чтобы в Одессе создать публичный дом?
- Две копейки! Позвонить в какую-угодно женскую общагу и сказать о том что переходим на легальный режим!"
Тепер :
- Сколько стоит сделать Сибирь провинцией Китая?
- Поменять вывески и флаги на госучреждениях и по утрам по радио транслировать "Алеет восток"!
показати весь коментар
04.04.2023 11:36 Відповісти
в Білорусії теж.Білоруські банки починають переказувати розрахунки картками Mastercard з євро на юані. Що це означає для клієнтів,https://news.zerkalo.io/economics/36045.html «Зеркало»
показати весь коментар
04.04.2023 10:41 Відповісти
..ну, "мотузку" Китай вже надає своєму рабу Московії, а "мила" навіть і не передбачається
показати весь коментар
04.04.2023 10:42 Відповісти
показати весь коментар
04.04.2023 10:44 Відповісти
це "паляниця" китайською грамотою
а вот як сказати біс його знає !
показати весь коментар
04.04.2023 14:27 Відповісти
Наступною новиною має бути те, що замість ***** на території московії вводиться юань. За операції з рублями дають строки за ґратами або в морду
показати весь коментар
04.04.2023 10:45 Відповісти
Палкою по п'ятам )
показати весь коментар
04.04.2023 10:48 Відповісти
Очікувано,тому й ставився до ефективності санкцій скептично з самого початку.
показати весь коментар
04.04.2023 10:46 Відповісти
Бг-ггг... А горобцi на фоне Мао нарисованы на тех юанях.... Чует мое сердце, свернут амеры бизнес с Кхитаем и те юани , вместе с таукитайским улусом , вспорхнут у вирiй... А ШО ДЕЛАТЬ...ХЕХ...
показати весь коментар
04.04.2023 10:46 Відповісти
Нет. Зачем им сворачивать они люди практичные.
показати весь коментар
04.04.2023 11:27 Відповісти
Кацапа?
показати весь коментар
04.04.2023 11:32 Відповісти
Vitaliy Moroz



Як сприймають Telegram ті, хто був в полоні у русні Для вас ці аргументи важать чи не дуже?

показати весь коментар
04.04.2023 10:46 Відповісти
А ви пам'ятаєте, що писали саме в телеграмі 1,5року тому і що видаляли пів року тому?
Якби так було багатьох моїх друзів вже б не було, не впевнений, що сам би з вами спілкувався. Перевірено в Херсоні можна рахувати. Безліч людей через фсб пройшли при виїзді через Крим з 20 годинними перевірками. Не дочистив щось або переписка не тільки з телеграму.
показати весь коментар
04.04.2023 10:58 Відповісти
Водночас імпорт товарів з Росії до Китаю зріс на 29%, хоча експорт із Китаю стагнує - это меня просто улыбнуло... Знамо перец, шо импорт по дешевке (углеводородный) и не на какой-то там бартер, а взамен на вторсырье(юаньскую макулатуру).
показати весь коментар
04.04.2023 10:52 Відповісти
Юань - нестабільна валюта і може обвалитися на раз-два
показати весь коментар
04.04.2023 10:54 Відповісти
Можливо тому Сі й готується до війни...проте не зовсім зрозуміло з ким...
показати весь коментар
04.04.2023 11:03 Відповісти
З розумом
показати весь коментар
04.04.2023 11:48 Відповісти
Граждане каазламордии, примите к сведению, шо пока юани поступят в центробанк, пока накопятся в вашей нарабсее, а курс юаня подупадет... Дык. кацапы, вы китайцам еще и задолжаете.
показати весь коментар
04.04.2023 10:58 Відповісти
Сказал бы кто-то тем, кто в 69-м погиб на Даманском, что их внуки будут каждый день любоваться портретами Мао. Еще и причмокивать от счастья))
показати весь коментар
04.04.2023 11:00 Відповісти
Вы мали на увазi той факт, що пиня вже давно подарував Даманський китайцям, чи сьогоднiшнiй факт, що козломордiя , усим своiм загалом, даруеться китайСям...
Де ж тепер - та Катруся,Що у берег скиглить?
Без китайського орла Щастя, sure, не мислить.
А в Сибiру сакура Й жень-шень розквiтають-
Най забаву дiти мають, В вiнок iх вплiтають.
А виходила Катюша До рiчки Ангари
Та й пускала по водi Вiнок дуже бравий.
Китаянка той вiнок Вранцi зустрiчала
Та й i свiй, не забарила, До водички клала.
Ось, Маруся з Катрусею Вже й в Янцзи зкупались,
А що ще - для фарисеiв?Невже ви попались?
Ой ви очi карii З чорними бровами,
Пiдморгнули раз Ордi -Та й косими стали…
показати весь коментар
04.04.2023 11:07 Відповісти
Треба їм іще Андрія Даманського на щось обміняти!
показати весь коментар
04.04.2023 12:14 Відповісти
Відбувається не тільки територіальна але й фінансова експансія Китаю на рассєє...
показати весь коментар
04.04.2023 11:02 Відповісти
Пусть привыкают, учат язык и учатся кушать палочками , если у них ещё будет расти рис и

останется лес для изготовления палочек.
показати весь коментар
04.04.2023 11:04 Відповісти
Не переживай Китайці там де не росте рис (у північних провінціях) прекрасно обходяться пшоняною кашею - просо любить коротке тепле літо і не таке вибагливе як пшениця
показати весь коментар
04.04.2023 11:27 Відповісти
А скоро знамениті "щі" замінить рис.
показати весь коментар
04.04.2023 11:10 Відповісти
A ось до iншоi китайськоi страви кацапи вже давно звикли - пельменi.
показати весь коментар
04.04.2023 11:27 Відповісти
Правда до тушкованоi Чао-чао кацапам треба буде звикати. Хотя если из жаркого будут торчать, як ото курка стегенцями до гори, то кацапи зжеруть те Чао-чао з горщиком, голитьба.
показати весь коментар
04.04.2023 11:31 Відповісти
кацапська родная говєнь
возвращеніє кацапов к родним істокам
все логічно і справедливо
показати весь коментар
04.04.2023 11:13 Відповісти
Шо вы понимать в колбасных обрезках... Цэ ж кацап-арийскость. В этом и заключается кацап-скрепа светлых горизонтов
показати весь коментар
04.04.2023 11:24 Відповісти
москальські свино-собаки не можуть без хазяїна - то вони лизали монгольський чобіт, тепер китайський... все логічно - у рабів завжди має бути хазяїн.
показати весь коментар
04.04.2023 11:22 Відповісти
У МФТІ намагаються зробити китайський обов'язковою мовою.
показати весь коментар
04.04.2023 11:25 Відповісти
Прелесть. Китай поглощает засрандию. Может помочь китайцам в этом?
показати весь коментар
04.04.2023 11:29 Відповісти
Скоро национальной валютой РФ будет "сун хун рупль"
показати весь коментар
04.04.2023 11:38 Відповісти
Хех теперь любой удар по экономике Китая это автоматически и по рашке))
показати весь коментар
04.04.2023 11:46 Відповісти
Скорее не так, экономика рашки будет зависеть от Китая а экономика Китая от Запада. Угадайте, с кем будет договариваться Си на равных? Не с ******, это точно.
показати весь коментар
04.04.2023 12:54 Відповісти
что рублём жопу подтереть, что юанем-разницы никакой.
показати весь коментар
04.04.2023 13:18 Відповісти
Китаю не потрібно буде захоплювати мордорівські території, вони просто у якийсь час зупинять життя у кацапстані. Кацапи, вчіть китайську мову і цитати пана Сі, бо скоро ви перетворитесь на провінцію піднебесної.
показати весь коментар
04.04.2023 13:24 Відповісти
хорошего в этом тоже мало