7861 відвідувач онлайн
3 579 28

Кількість ракет у РФ знизилася до максимально критичного рівня, - Данілов

росія,ракети

Зниження кількості ракет у Росії не означає, що загрози немає.

Про це в інтерв'ю Укрінформу заявив секретар РНБО Олексій Даніловв, передає Цензор.НЕТ.

"Ми відслідковуємо кількість ракет, які є на території Російської Федерації. Вона дійсно знизилась до максимально критичного рівня. Але це не значить, що загрози немає. Будь-яке влучання ракети, внаслідок якого загинули наші громадяни, зруйновано інфраструктуру, – це трагедія", - пояснив він.

За словами Данілова, Росія не має можливості нарощувати ці ресурси у тій кількості, в якій би вона хотіла.

Топ коментарі
+10
Арестовича нет, но дело его живет
показати весь коментар
06.04.2023 16:48 Відповісти
+7
У них там наверное график дежурных пистоболов, кто сегодня говорит, что у кацапов закончились ракеты: Подоляк, Данилов, Буданов, Арестович и т.д.
показати весь коментар
06.04.2023 16:49 Відповісти
+6
Щось того ''даніла'' сьогодні забагато.
Так може і знизилися у них ракети, але вони їх помаленьку клепають. На відміну від зелених які лише язиками телепають..
показати весь коментар
06.04.2023 16:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Арестовича нет, но дело его живет
показати весь коментар
06.04.2023 16:48 Відповісти
І процвітає.
показати весь коментар
06.04.2023 17:00 Відповісти
Невже ракет в нас вже більше ніж у кацапів?
показати весь коментар
06.04.2023 16:48 Відповісти
У них там наверное график дежурных пистоболов, кто сегодня говорит, что у кацапов закончились ракеты: Подоляк, Данилов, Буданов, Арестович и т.д.
показати весь коментар
06.04.2023 16:49 Відповісти
дайте селедки!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
06.04.2023 16:50 Відповісти
І яєць з яблуками.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
06.04.2023 17:01 Відповісти
Данілов, я вже збився, це новина березня 2022, липня 2022, вересня 2022, грудня 2022, січня 2023, березня 2023 чи це ти вже сьогодні цю "сенсацію" видав на вуха свого тупого лохторату??
показати весь коментар
06.04.2023 16:53 Відповісти
Щось того ''даніла'' сьогодні забагато.
Так може і знизилися у них ракети, але вони їх помаленьку клепають. На відміну від зелених які лише язиками телепають..
показати весь коментар
06.04.2023 16:54 Відповісти
Отож. Клепають, накопичують і можуть почати черговий масований обстріл в будь-який момент
показати весь коментар
06.04.2023 16:58 Відповісти
Коли таке чути від влади, то через пару днів будуть прильоти ракет ,,каких нет"
показати весь коментар
06.04.2023 16:55 Відповісти
Керівник РНБО мав би не безпорадним статистом підробляти, а регулярно доповідати про знищені на московії оборонні заводи.
показати весь коментар
06.04.2023 16:56 Відповісти
Вот когда их завод по выпуску ракет расфигачат,вот тогда и не будет.
показати весь коментар
06.04.2023 16:59 Відповісти
Ну значить завтра буде обстріл.
показати весь коментар
06.04.2023 17:00 Відповісти
Данілофф
показати весь коментар
06.04.2023 17:03 Відповісти
Буданов в отпуске ?
показати весь коментар
06.04.2023 17:06 Відповісти
знизилась до максимально критичного рівня Джерело:

то в Данілова критичні дні.
показати весь коментар
06.04.2023 17:11 Відповісти
Щось не побачив, чи ніхто його ще не посилав?
показати весь коментар
06.04.2023 17:14 Відповісти
А шо буде після "критичного рівня" - фсьо рухнєт? Фсьо пропадьот?
показати весь коментар
06.04.2023 17:15 Відповісти
Про зменшення ракет данілов явно сплагіатив у своїх оптимістичних «папєрєдніков» (всілякі арєстовічі і проча хрєнь), але забув додати, що їх залишилось на 2-3 обстріли!
показати весь коментар
06.04.2023 18:05 Відповісти
Десь років 40 з гаком тому дивився "кабачок 13 стільців",так там був пан Вотруба-може той персонаж воскрес і зараз став секретарем РНБО?
показати весь коментар
06.04.2023 18:06 Відповісти
Сьогодні Ліван обстріляв Ізраїль ракетами . З - 34 ракет , їхній "залізний купол" збив 25 .. Тобто - ефективність нічим не краща за українську ППО . Схоже той купол перехвалили .
показати весь коментар
06.04.2023 18:06 Відповісти
А почему число не озвучил.?Шо в його розумінні "максимально критичний рівень"?це може бути і 10 ракет і 1000 ракет.Бла-бла-бла,ніякої конкретики.Из разряда-мы когда то,где то,может быть потом,но это не точно.
показати весь коментар
06.04.2023 18:10 Відповісти
К полуночи должен что-нибудь выглаголить Буданов.
показати весь коментар
06.04.2023 18:13 Відповісти
попугай дурной
показати весь коментар
06.04.2023 18:23 Відповісти
такі дурнуваті новини потрібні для заспокоєння тієї частини суспільства, що мало думає.

але люди, альо, камон, рік війни, вмикайте мізки....
показати весь коментар
06.04.2023 18:52 Відповісти
сівкович повідомив?
показати весь коментар
06.04.2023 19:41 Відповісти